حیاط خلوت
تبلیغ
۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۵
تبلیغ
دنیای پیامک ( SMS )

درباره ما

  هدف از شکل گیری وب سایت تفریحی و خبری حیاط خلوت، ارائه ی بسته ای خبری و تحلیلی بوده که در عین رنگارنگی و تنوع، از غنای محتوایی برخوردار باشد و به دور از جنجال های رسانه ای شکل بهتری از چگونه بهتر زندگی کردن را برای مخاطب ارائه کند. بسته های متنوع در ...

Image result for ‫درباره ما‬‎

 

هدف از شکل گیری وب سایت تفریحی و خبری حیاط خلوت، ارائه ی بسته ای خبری و تحلیلی بوده که در عین رنگارنگی و تنوع، از غنای محتوایی برخوردار باشد و به دور از جنجال های رسانه ای شکل بهتری از چگونه بهتر زندگی کردن را برای مخاطب ارائه کند.

بسته های متنوع در قالب سبک زندگی در کنار بهره مندی از اخبار در حوزه های گوناگون، خوانندگان ما را از مراجعه به سایت هایی با کاربری های گوناگون بی نیاز می کند، این آنچه است که ما خواسته ایم اما اینکه تا چه حد موفق شدیم به قضاوت شما بستگی دارد.

حیاط خلوت نه به دنبال موج سازی است و نه وام دار افراد و جریان هاست، بلکه در زمانه ی کمبود وقت در پی بهینه سازی زمان مخاطب است در واقع مخاطبان عزیز ما در حیاط خلوت امکان دستیابی به اشکال گوناگون محتوایی را دریک پایگاه و به صورت یکجا دارد.

ما در حیاط خلوت به صورت شبانه روز در تلاشیم تا رضایت شما عزیزان را فراهم آوریم و بروز ترین و جدید ترین مطالب را برای شما عزیزان گردآوری کنیم.

پس با ما همراه باشید چرا که همراهی شما عزیزان انگیزه و تلاش ما برای ادامه این مسیر را دوچندان خواهد کرد.

شاد و پیروز باشید

 

تبلیغ
جدیدترین مطالب سایت
تبلیغ
پربازدیدترین مطالب
 • روزانه
 • هفتگی
 • ماهانه
 • تبلیغ
  اخبار دنیای مد و ستاره ها
  بیوگرافی ستاره ها
  مطالب طنز و خنده دار
  نکات مهم آشپزی
  خبرهای تصویری
  دانستنی های جنسی
  زیبایی و تناسب اندام

  کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر برای وب سایت حیاط خلوت محفوظ می باشد .

  تهیه و تولید : پارس وی پی