حیاط خلوت
تبلیغ
۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۵
تبلیغ
دنیای پیامک ( SMS )
 • کد مطلب : 4693
 • تاریخ انتشار : ۸ - ۰۸ - ۱۳۹۵
 • بازدید : 120
 • بزرگ ترین قرارداد اقتصادی جهان بسته شد

  بزرگ ترین قرارداد اقتصادی جهان بسته شد

  بزرگ ترین قرارداد اقتصادی جهان بسته شد

  بزرگ ترین قرارداد اقتصادی جهان بسته شد

  بزرگ ترین قرارداد اقتصادی جهان بسته شد
  بزرگ ترین قرارداد اقتصادی جهان بسته شد
  به گزارش شریان نیوز،وزیران بازرگانی کره جنوبی، ژاپن و چین امروز شنبه در نشست سالانه خود در توکیو توافق کردند تا بزرگترین قرارداد اقتصادی جهان را در حمایت مشترک از تولید داخلی خود در راستای کاستن از اثرات منفی کاهش رشد اقتصاد جهانی بر اقتصاد خود امضاء کنند. به گزارش ایرنا خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی ...
  به گزارش شریان نیوز،وزیران بازرگانی کره جنوبی، ژاپن و چین امروز شنبه در نشست سالانه خود در توکیو توافق کردند تا بزرگترین قرارداد اقتصادی جهان را در حمایت مشترک از تولید داخلی خود در راستای کاستن از اثرات منفی کاهش رشد اقتصاد جهانی بر اقتصاد خود امضاء کنند.
  Image result for ‫قرارداد کره ژاپن چین‬‎
  به گزارش ایرنا خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی به نقل از یک بیانیه وزارت بازرگانی این کشور اعلام کرد که ‘جو یونگ هوان’ وزیر بازرگانی کره جنوبی امروز در دیدار با ‘هیروشیجه سکو’ و ‘گائو هوچنگ’ همتایان ژاپنی و چینی خود در توکیو تاکید کرد که روند کاهش رشد اقتصاد جهانی نباید مانع از آن شود که این سه کشور نخواهند و نتوانند به چنین توافقی برای حمایت از تولیدات داخلی خود دست یابند.
  براساس این گزارش، آنها ضمن ابراز نگرانی از روند کاهش سیاست های حمایتی از تولیدات داخلی، توافق کردند تا گفت و گوهای میان خود را با هدف امضای این قرارداد سه جانبه تجاری برای نیل به هدف مشترک افزایش دهند.
  براساس این گزارش، اگرچه کره جنوبی، چین و ژاپن از زمان راه اندازی این نشست های مشترک سالانه در سال ۲۰۱۲ تاکنون دستاورد چندانی برای امضای یک قرارداد نداشتند، اما اگر این نشست ها بتواند به امضای چنین قراردادی بیانجامد، این بزرگترین قرارداد اقتصادی جهان میان سه کشوری خواهد بود که تولید ناخالص داخلی مشترک آنها به حد بی سابقه ای از ۱۵ تریلیون دلار فراتر می رود.
  , , , ,
  ارسال نظر

  تبلیغ
  جدیدترین مطالب سایت
  تبلیغ
  پربازدیدترین مطالب
 • روزانه
 • هفتگی
 • ماهانه
 • تبلیغ
  اخبار دنیای مد و ستاره ها
  بیوگرافی ستاره ها
  مطالب طنز و خنده دار
  نکات مهم آشپزی
  خبرهای تصویری
  دانستنی های جنسی
  زیبایی و تناسب اندام

  کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر برای وب سایت حیاط خلوت محفوظ می باشد .

  تهیه و تولید : پارس وی پی