مجله خبری حیاط خلوت
تبلیغ
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۳
تبلیغ
دنیای پیامک ( SMS )
 • کد مطلب : 4561
 • تاریخ انتشار : ۸ - ۰۸ - ۱۳۹۵
 • بازدید : 141
 • حقایقی در مورد استفاده از نرم‌کننده مو

  حقایقی در مورد استفاده از نرم‌کننده مو

  حقایقی در مورد استفاده از نرم‌کننده مو

  حقایقی در مورد استفاده از نرم‌کننده مو

  حقایقی در مورد استفاده از نرم‌کننده مو
  حقایقی در مورد استفاده از نرم‌کننده مو
  مواد موجود در نرم کننده‌ها مو را نرم و زیبا می‌کند. در طول فصل سرد زمستان مو خشک می‌شود. با استفاده از نرم‌کننده پوسته‌های خشک سر می‌ریزند و مو نرم و براق می‌شود. شاید مسخره به نظر برسد ولی قبل از شامپو زدن اگر نرم‌کننده بزنید بهتر است زیرا در این صورت نرم‌کننده از مو ...
  مواد موجود در نرم کننده‌ها مو را نرم و زیبا می‌کند. در طول فصل سرد زمستان مو خشک می‌شود. با استفاده از نرم‌کننده پوسته‌های خشک سر می‌ریزند و مو نرم و براق می‌شود.

  شاید مسخره به نظر برسد ولی قبل از شامپو زدن اگر نرم‌کننده بزنید بهتر است زیرا در این صورت نرم‌کننده از مو خارج نمی‌شود و بر روی موها باقی می‌ماند. با توجه به اینکه اگر نرم کننده از مو شسته شود، حجم مو کم می‌شود پس بهتر است نرم‌کننده بر روی مو باقی بماند.

  یک نکته قابل توجه این است که هر نرم کننده‌ای برای همه مو‌ها یکسان عمل نمی‌کند وهر کسی با توجه به جنس موهایش باید نرم کننده مخصوص خود را انتخاب کند. مثلا اگر موهای نازک دارید باید نرم کننده حجم‌دهنده استفاده کنید و اگر موهای حجیم و ضخیم دارید از نرم کننده ای استفاده کنید که روغن اضافی موها را از بین ببرد.

  هرگز نباید به ریشه مو نرم کننده بزنید. برای اینکه موها را آبرسانی کنید نرم کننده را باید از بالای ریشه بزنید و تا بالای موها شانه کنید به طوری که نرم‌کننده به خورد ساقه‌های‌ مو برود.

  موهای رنگ‌شده نرم کننده مخصوص به خود را نیاز دارد. افرادی که موهای خود را رنگ می‌کنند حتماً باید از نرم‌کننده استفاده کنند چون علاوه بر تقویت مو رنگ موها را نیز تثبیت می‌کند.

  اگر موهای خود را هر روز با شامپو بشویید مو خشک می‌شود و موخوره می‌زند. ولی این دلیل بر این نمی‌شود که نرم‌کننده هم استفاده نکنید بلکه از نرم‌کننده باید مرتب استفاده شود.

  بعضی نرم کننده‌‌ها به مو آسیب می‌زنند. نرم‌کننده باید مو را تغذیه و براق کند. در واقع اگر نرم‌کننده سیلیکون داشته باشد مواد مغذی مو را از بین می‌برد. بنابراین از نرم کننده‌های بدون سیلیکون استفاده کنید.

  اگر چه ممکن است تصور کنید که موی شما به یک نوع نرم‌کننده عادت می‌کند و همیشه باید آن را استفاده کنید ولی در واقع باید هر دو هفته یکبار نوع نرم کننده خود را عوض کنید تا مواد رسوبی نرم‌کننده کاهش یابد.

  سلامت شو

  , , , , ,
  ارسال نظر

  تبلیغ
  جدیدترین مطالب سایت
  تبلیغ
  پربازدیدترین مطالب
 • روزانه
 • هفتگی
 • ماهانه
 • تبلیغ
  اخبار دنیای مد و ستاره ها
  بیوگرافی ستاره ها
  مطالب طنز و خنده دار
  نکات مهم آشپزی
  خبرهای تصویری
  دانستنی های جنسی
  زیبایی و تناسب اندام

  کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر برای وب سایت حیاط خلوت محفوظ می باشد .

  تهیه و تولید : پارس وی پی