مطالب محبوب
خانه > اخبار ایران و جهان > روشن: یک نادان با کاوه رضایی چنین قراردادی بست!

روشن: یک نادان با کاوه رضایی چنین قراردادی بست!

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت:هیچ وقت در این باشگاه کارهای خودشان را به اطلاع مردم نمی رسانند و وقتی همه چیز مشخص می شود و در واقع صدای کار در می آید تازه مردم می فهمند چه اتفاقاتی افتاده است.

روشن:یک نادان چنین قراردادی با کاوه رضایی بست

حسن روشن در گفت وگو با کاپ، درباره بحث جدایی احتمالی کاوه رضایی از استقلال گفت: باید بگویم این اتفاق تاسف بار است. البته اشکال به کاوه رضایی برنمی گردد او بندی در قرادادش دارد و براساس آن بند رفتار می کند همه جای دنیا قراردادها هستند که حرف و اول آخر را می زنند اما بحث مهم به  بهرام افشارزاده برمی گردد که مدیریت غلطش در باشگاه استقلال باعث شد این بلاها سر تیم بیاید. ایشان با مدیریت خود در استقلال آن ۳۰، ۴۰ سال مدیریت قبلی اش را هم زیر سوال برد. آقای افشارزاده قبلا دبیرکل کمیته املپیک بود فدراسیون ها زحمت می کشیدند و اسامی نفرات اعزامی شان را به او می دادند و او ارسال می کرد لذا هیچ وقت کار اجرایی مثل مدیریت در فوتبال را انجام نداده بود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: افشارزاده عاشق میزش بود و دوست داشت همه از او راضی باشند. الان هم درباره کاوه رضایی باید بروند سراغ او و از او بپرسند چرا چنین قراردادی با بازیکن بسته است.

روشن ادامه داد: چرا پرسپولیس قبول نکرد با این بازیکن چنین قراردادی ببندد زیرا آنها مدیریت و سرمربی شان محکم برخورد کرد. جای تاسف دارد که بازیکن رفت پرسپولیس شرط گذاشت و وقتی آنها قبول نکردند به استقلال آمد. یک عده از روی نادانی با کاوه رضایی قرارداد بستند و در واقع تماشاگر استقلال را سرکار گذاشتند. هیچ وقت در این باشگاه کارهای خودشان را به اطلاع مردم نمی رسانند و وقتی همه چیز مشخص می شود و در واقع صدای کار در می آید تازه مردم می فهمند چه اتفاقاتی افتاده است.

پیشکسوت  استقلال بیان داشت: تماشاگر تیم واقعا مظلوم است. آنها با آنکه استقلال نتیجه نگرفته بود پا تیم شان ایستادند و حالا باید شاهد این  اتفاقات باشیم. به قول علی پروین بازیکن یک زمانی باید پول می داد و به استقلال و پرسپولیس می آمد ولی حالا چنین قراردادهایی بسته ای می شود. زمان ما رایکوف قراردادهای بازیکنان را جدول بندی می کرد. مثلا می گفت حجازی خدابیامرز که در تیم ملی فیکس بازی می کند ۳۵ هزار تومان بگیرد. آنهایی که در تیم ملی هستند اما بازی نمی کنند ۳۰ هزار تومان و بقیه ۲۰هزار تومان بگیرند. حالا داستان عوض شده و هر ننه قمری می آید و در استقلال قرارداد عجیب و غریب می بندد. یادمان می آید که در ابتدای همین فصل ۱۰ نفر دنبال کار یک بازیکن بودند تا به استقلال بیاید آخر هم مشخص شد که چه قراردادی بسته اند.

روشن اذعان داشت: باید افشارزاده را بیاورند تا پاسخگوی این موضوع باشد. البته سوال این است که چگونه منصوریان قبول کرد یک بازیکن با این شرایط در استقلال عضو شود. مگر سرمربی روی بازیکن برای یک فصل حساب نکرده است؟اگر خبر داشته و قبول کرده او هم باید پاسخگو باشد و اگر نمی دانسته و به او نگفته اند که باید بیشتر به حال این باشگاه تاسف خورد.

♥ جهت مشاهده پربازدیدترین عکس و فیلم امروز اینجا کلیک کنید

همچنین بخوانید

فیلم توهین مهرداد میناوند به منصوریان و رحمتی در برنامه زنده و شکایت باشگاه استقلال

توهین مهرداد میناوند به منصوریان و رحمتی در برنامه زنده و شکایت باشگاه استقلال اظهار …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A