حیاط خلوت
تبلیغ
۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۹
تبلیغ
تبلیغ
بیوگرافی
 • کد مطلب : 4953
 • تاریخ انتشار : ۹ - ۰۸ - ۱۳۹۵
 • بازدید : 113
 • مرد هزار چهره دستگیر شد

  مرد هزار چهره دستگیر شد

  مرد هزار چهره دستگیر شد

  مرد هزار چهره دستگیر شد

  مرد هزار چهره دستگیر شد
  مرد هزار چهره دستگیر شد
  به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی دادگستری کل استان کرمان دادخدا سالاری افزود: این فرد با جعل عناوین قضایی از جمله دادستان، معاون دادستان، قاضی اجرای احکام، نماینده قوه قضائیه و سردار نظامی اقدام به کلاهبرداری از مراجعان به دستگاه قضایی می کرده است.   وی اظهار کرد: این کلاهبردار سابقه دار، فعالیت های مجرمانه ...

  به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی دادگستری کل استان کرمان دادخدا سالاری افزود: این فرد با جعل عناوین قضایی از جمله دادستان، معاون دادستان، قاضی اجرای احکام، نماینده قوه قضائیه و سردار نظامی اقدام به کلاهبرداری از مراجعان به دستگاه قضایی می کرده است.

  Image result for ‫مرد هزار چهره دستگیر شد‬‎

   

  وی اظهار کرد: این کلاهبردار سابقه دار، فعالیت های مجرمانه خود را از سال ۱۳۹۳ در استان اصفهان آغاز و سپس این اقدامات را به ترتیب در استان های فارس، هرمزگان، یزد، کرمان و مجددا در بندرعباس تکرار کرده است.

   

  سالاری در تشریح نحوه شناسایی و دستگیری این متهم ادامه داد: به دنبال وصول گزارش هایی در شعبه یازدهم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب کرمان مبنی بر چندین فقره کلاهبرداری از مراجعان به دستگاه قضایی، اقدامات مستمر و شبانه روزی حفاظت اطلاعات دادگستری کل استان کرمان، پلیس آگاهی و بازپرسی شعبه یازدهم برای شناسایی و دستگیری این فرد آغاز شد.

   

  دادستان کرمان گفت: با راهنمایی شاکیان و مالباختگان عکسی از متهم تهیه و سپس هویت وی مشخص و معلوم شد که وی ساکن استان اصفهان است و نیابت قضایی برای دستگیری صادر اما مشخص شد وی از آنجا به استان دیگری نقل مکان کرده است.

   

  سالاری اضافه کرد: متهم از استان دیگر نیز به استان سومی منتقل شد که در نهایت مجددا در استان کرمان مشاهده و مورد تعقیب قرار گرفت و پس از اقدامات تعقیبی و تحقیقی گسترده و چندین روز عملیات تعقیب و مراقبت برای دستگیری این متهم، پس از ارسال نیابت قضایی از استان کرمان و پس از انجام چندین مورد کلاهبرداری در یک روز و حین مذاکره با طعمه جدید خود در استان هرمزگان دستگیر شد.

   

  وی گفت: این فرد با جعل عناوین قضایی و نظامی و ادعای نفوذ در دستگاه قضایی برخی افراد مسن و اهالی روستاها را فریب داده و با ادعای حل پرونده های آنها، مبالغی را از این افراد کلاهبرداری کرده و سپس متواری شده و در استان دیگری فعالیت های مجرمانه خود را تکرار می کرده است.

   

  وی با اشاره به ۱۲ فقره سابقه کیفری این متهم افزود: این فرد سوابقی از جمله کلاهبرداری، سرقت، سرقت به عنف، تحصیل مال از طریق نامشروع، جعل عنوان، تهدید، توهین و ادعای نفوذ را در کارنامه خود دارد.

   

  دادستان کرمان با بیان اینکه در زمان دستگیری این متهم چندین فقره سیم کارت متعلق به مالباختگان نیز کشف شد افزود: در حال حاضر تحقیقات اولیه در این پرونده انجام، حساب های بانکی متهم مسدود و متهم با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است.

   

  وی تاکید کرد: هر گونه ادعای افراد مبنی بر اعمال نفوذ در دستگاه قضایی و توانایی در حل مشکلات پرونده های قضایی صحت ندارد.

   

  سالاری گفت: این دستگاه در راستای وظیفه عدالت گستری خود همواره براساس قانون به پرونده ها و موارد مطروحه رسیدگی کرده و حکم مقتضی را صادر می کند، از این رو شایسته است که افراد به کلاهبرداران و افرادی که درصدد سوء استفاده هستند، اعتماد نکرده و در صورت مشاهده چنین افرادی، مراتب را به حفاظت اطلاعات قوه قضاییه اطلاع دهند.

  , , ,
  ارسال نظر

  تبلیغ
  جدیدترین مطالب سایت
  پربازدیدترین مطالب
 • روزانه
 • هفتگی
 • ماهانه
 • اخبار دنیای مد و ستاره ها
  مجله موفقیت
  بیوگرافی ستاره ها
  مطالب طنز و خنده دار
  نکات مهم آشپزی
  طب سنتی و داروی گیاهی
  خبرهای تصویری
  دانستنی های جنسی
  زیبایی و تناسب اندام
  تبلیغات متنی شما

  کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر برای وب سایت حیاط خلوت محفوظ می باشد .

  تهیه و تولید : پارس وی پی