حیاط خلوت
تبلیغ
۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۶
تبلیغ
دنیای پیامک ( SMS )
 • کد مطلب : 5038
 • تاریخ انتشار : ۱۰ - ۰۸ - ۱۳۹۵
 • بازدید : 147
 • مسعود ده نمکی سراغ اعدامی ها رفت

  مسعود ده نمکی سراغ اعدامی ها رفت

  مسعود ده نمکی سراغ اعدامی ها رفت

  مسعود ده نمکی سراغ اعدامی ها رفت

  مسعود ده نمکی سراغ اعدامی ها رفت
  مسعود ده نمکی سراغ اعدامی ها رفت
  فیلم اعدامی ها از مسعود ده نمکی کارگردان سه گانه پرفروش «اخراجی ها» این روزها از همیشه پرکارتر است. مسعود ده نمکی که مشغول تدوین و کارهای نهایی آخرین فیلمش، «رسوایی»، است، همزمان کار تازه اش را شروع کرده است. ده نمکی در نظر دارد سه گانه سینمایی «اعدامی ها» را با نگاهی به حوادث سال های ...

  فیلم اعدامی ها از مسعود ده نمکی

  کارگردان سه گانه پرفروش «اخراجی ها» این روزها از همیشه پرکارتر است. مسعود ده نمکی که مشغول تدوین و کارهای نهایی آخرین فیلمش، «رسوایی»، است، همزمان کار تازه اش را شروع کرده است. ده نمکی در نظر دارد سه گانه سینمایی «اعدامی ها» را با نگاهی به حوادث سال های ۱۳۲۰ تا ۱۳۵۸ یعنی از دوره پهلوی دوم تا یک سال بعد از انقلاب بسازد.

  اواسط سال۱۳۹۱ بود که مسعود ده نمکی با حضور در یکی از برنامه های تلویزیونی خبر از ساخت فیلم سینمایی قسمت دوم «رسوایی و اعدامی ها» در ادامه راه فیلمسازی خود داده بود که ده نمکی پس از اعلام این خبر، فیلم سینمایی «معراجی ها» را ساخت و سال گذشته هم فیلم سینمایی «رسوایی۲» را مقابل دوربین برد که اکران این اثر از اواسط اردیبهشت سال جاری آغاز شد که فروش این اثر سینمایی به رقمی نزدیک به دومیلیاردوهفتصدمیلیون تومان در گیشه رسید.

  Image result for ‫مسعود ده نمکی‬‎

  مسعود دهنمکی سراغ اعدامی ها رفت

  حال شنیده های خبرنگار حاکی از این است که مسعود ده نمکی یکی از فیلمسازان جنجالی سینمای ایران به دنبال ساخت فیلم سینمایی «اعدامی ها» است و گمانه زنی ها در ارتباط با ساخت این سناریو درحدود اوایل سال آینده است.

  اما در ارتباط با داستان «اعدامی ها» آن طور که شنیده شده است، قصه این اثر در سه اپیزود به صورت جداگانه به بخش هایی از مبارزات حزب موتلفه، شهید مجتبی نواب صفوی و طیب حاج رضایی از سال۱۳۲۰ تا ۱۳۵۷ می پردازد.

  با ساخت فیلم سینمایی «اعدامی ها» توسط مسعود ده نمکی به نظر می رسد که این کارگردان، قصد تغییر نگرش در سبک فیلمسازی خود را بعد از ساخت آثار تجاری و گیشه پسندی چون «اخراجی ها»، «معراجی ها» و «رسوایی» دارد، حال باید دید که این تغییر ذائقه فیلمسازی ده نمکی بعد ازساخت «اعدامی ها» به مذاق مخاطبان و منتقدان خوش می آید یا خیر؟

  مسعود ده نمکی با اعدامی ها می آید

  منبع : سینما خبر

  , , , ,
  ارسال نظر

  تبلیغ
  جدیدترین مطالب سایت
  تبلیغ
  پربازدیدترین مطالب
 • روزانه
 • هفتگی
 • ماهانه
 • تبلیغ
  اخبار دنیای مد و ستاره ها
  بیوگرافی ستاره ها
  مطالب طنز و خنده دار
  نکات مهم آشپزی
  خبرهای تصویری
  دانستنی های جنسی
  زیبایی و تناسب اندام

  کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر برای وب سایت حیاط خلوت محفوظ می باشد .

  تهیه و تولید : پارس وی پی