آخرین خبرها
خانه > اخبار ایران و جهان > نقشه گروگان گیری در تلگرام

نقشه گروگان گیری در تلگرام

روزنامه ایران: بازاریاب بیمه که برای عقد قرارداد راهی شده بود از سوی مشتری قلابی و چهار مرد ناشناس ربوده شد.

 Image result for ‫گروگان گیری در تلگرام‬‎

گروگانگیران مرد جوان را به جنگل‌های لویزان منتقل کرده و قصد اخاذی داشتند اما زمانی که متوجه شدند پلیس از ماجرا باخبر شده گروگان را رها کردند.
چندی قبل مرد جوانی هراسان با پلیس تماس گرفت و از ربوده شدن برادرش توسط افرادی ناشناس خبر داد. به‌دنبال این تماس بلافاصله پرونده‌ای در شعبه هفتم بازپرسی دادسرای جنایی تهران تشکیل و تیمی از کارآگاهان مسئول رسیدگی به این پرونده شدند.
تحقیقات در این باره آغاز شده بود که گروگان ۳۰ ساله خود را به پلیس رساند و با اعلام خبر رهایی‌اش گفت: «من بازاریاب بیمه هستم و چند روز قبل در تلگرام با مرد جوانی آشنا شدم. او مدعی بود که خودروی مدل گران قیمتی دارد و می‌خواهد آن را بیمه کند. بعد هم از من خواست مدارک بیمه را برایش به ایستگاه متروی گلبرگ ببرم. از آنجا که در آمد این قرارداد بالا بود، با مرد ناشناس قرار گذاشتم. زمانی که به محل مورد نظر رسیدم خودروی پرایدی با ۵ سرنشین مقابلم نگه داشت و آنها مرا با زور سوار ماشین کرده و به جنگل‌های لویزان بردند.
بعد هم برای آزادی‌ام مبلغ قابل توجهی خواستند.ساعتی بعد نیز مرا وادار کردند تا با برادرم تماس بگیرم و از او بخواهم مبلغی را به حسابم واریز کند تا آنها بتوانند پول را برداشت کنند.
من هم به ناچار با برادرم تماس گرفتم و او ۷۰۰ هزار تومان پول به کارتم واریز کرد. اما برادرم که از موضوع باخبر شده بود در تماس تلفنی به آنها گفت که موضوع را به پلیس خبر داده است. آنها زمانی که از این ماجرا با خبر شدند مرا در جنگل رها کرده و متواری شدند.
به‌دنبال این شکایت تحقیقات، برای دستگیری متهمان ادامه یافت و کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی با بررسی خط تلگرامی و دوربین‌های مداربسته محل آدم‌ربایی موفق به دستگیری پسر جوانی شدند.متهم دیروز برای تحقیقات به شعبه هفتم دادسرای جنایی تهران منتقل شد. او که منکر آدم ربایی بود، گفت: تیرماه سیم‌کارت تلفنم را گم کردم و از آنجا که استفاده زیادی از آن نمی‌کردم برای سوزاندن سیم‌کارت یا شکایت در رابطه با گم شدن آن اقدام نکردم.
ضمن اینکه من سرباز هستم و زمان آدم‌ربایی داخل پادگان بوده‌ام.در حالی که متهم خود را بیگناه نشان می‌داد در تحقیقات صورت گرفته از سوی کارآگاهان پلیس تصویر وی همراه با خودرویی که آدم‌ربایی صورت گرفته بود در دوربین مداربسته محل آدم‌ربایی به‌دست آمد. از طرفی شاکی نیز با دیدن تصویر متهم بلافاصله او را شناسایی کرد.قرار است بزودی متهم و شاکی در دادسرای جنایی مورد تحقیق قرار بگیرند تا ماجرا فاش شود.
♥ جهت مشاهده پربازدیدترین عکس و فیلم امروز اینجا کلیک کنید

Check Also

فیلم برهنه کردن دختر جوان از سوی چند زن در خیابان! + فیلم و عکس

ماجرای فیلم برهنه کردن دختر جوان از سوی چند زن در خیابان / این دختر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A