مطالب محبوب
خانه > اخبار ایران و جهان > واکنش خیلی تند نماینده مجلس به وزیر بهداشت

واکنش خیلی تند نماینده مجلس به وزیر بهداشت

رضا خان هم جرات چنین حرف ها و اراجیفی را نداشت

نماینده قم در مجلس گفت: وزیر بهداشت به حوزه خارج از حوزه مربوطه خودش دخالت کرده است و حق ورود به حوزه ائمه جمعه ندارد.پیشنهاد می کنیم سرداران آمپول و الکل در کار سرداران علم و قلم دخالت نکنند، هر کسی باید حوزه خود را بشناسند رضا خان هم جرات چنین حرف ها و اراجیفی را نداشت که ما الان شاهدش هستیم.

واکنش تند به وزیر بهداشت

 

حجت الاسلام مجتبی ذوالنور نماینده قم در مجلس گفت: متاسفانه بر اساس اعلام بانک مرکزی از زمان اجرای طرح تحول سلامت تا به الان تورم در حوزه بهداشت و درمان دو برابر سایر بخش های جامعه شده است.

 

وی افزود: آقای وزیر بهتر است که به این موضوع بپردازند و تامین منابع طرح سلامت را پیگیری کند که هر روز تن و بدن مردم را با این فقدان منابع نلرزانند، رقم ۱۳هزار میلیارد تومان رقم کمی نیست که به حوزه سلامت اختصاص پیدا کرده اما متاسفانه کاری که باید صورت بگیرد و خدماتی که باید ارائه شود در حد خوبی نیست؛ ما نباید شاهد رشد دو برابری تورم در حوزه سلامت باشیم.

 

 حجت الاسلام ذوالنور گفت: اینکه وزیر بهداشت می گوید آقای روحانی آرامش را به جامعه آورده ما باید اثر این آرامش را در حوزه های مختلف ببینیم، اگر منظور ایشان از آرامش اعتیاد است که بیشتر شده، بیکاری بالا رفته، نرخ طلاق به صورت نجومی افزایش یافته است مردم در زیر خط فقر نای راه رفتن و تکان خوردن ندارند. این آرامش به معنای بی تحرکی، بی حالی و نداشتن قدرت برای تکان خوردن مردم جامعه است.

 وی یادآور شد: وزیر بهداشت به حوزه خارج از حوزه مربوطه خودش دخالت کرده است و حق ورود به حوزه ائمه جمعه ندارد.پیشنهاد می کنیم سرداران آمپول و الکل در کار سرداران علم و قلم دخالت نکنند، هر کسی باید حوزه خود را بشناسند رضا خان هم جرات چنین حرف ها و اراجیفی را نداشت که ما الان شاهدش هستیم، لذا باید حساب شده حرف بزنند و هر کسی به حیطه کاری خودش ورود کند.

 

این نماینده مجلس بیان داشت: اگر ائمه جمعه با مردم همدردی نکنند و اگر تسکین بخشی های آنها نبود امروز شاهد چیزهای دیگری در سطح جامعه بودیم ما هر چه داریم مرهون کارها و اقدامات ائمه جمعه و سراران حرم و قلم است. نماز جمعه کلیسا نیست وزیر بهداشت باید بداند نماز جمعه نماز عبادی سیاسی و حکومتی است و ائمه جمعه در همه امور ورود پیدا می کنند؛ این حرف ایشان مخصوص جوامع سکولار است.

 

منبع: ایران خبر

♥ جهت مشاهده پربازدیدترین عکس و فیلم امروز اینجا کلیک کنید

همچنین بخوانید

عکس/دکتر حسن روحانی در لباس سربازی

تصویر تاریخی زیر حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان را در زمانی که خدمت سربازی خود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A