سرخط خبرها
خانه > اسرار خانه داری > آموزش مرحله به مرحله دوخت کیف موبایل نمدی

آموزش مرحله به مرحله دوخت کیف موبایل نمدی

کیف گوشی نمدی از جمله مدل کیف های زیبا و جالب است که این روزها طرفداران زیادی خصوصا بین جوان ها دارد، اگر شما نیز قصد تهیه و یا ساخت کیف گوشی جدید و زیبایی دارید، پیشنهاد می کنیم به سراغ پارچه های نمدی رفته و با استفاده از آموزشی که در این مطلب ارائه می دهیم و همچنین الگوبرداری از مدل های جدید انواع کیف موبایل نمدی، زیباترین کیف را برای خود بسازید.

دوخت کیف گوشی نمدی بسیار ساده و آسان است و شما به راحتی می توانی در منزل و بدون استفاده از وسایل خاص اقدام به دوخت این مدل کیف ها نمایید.

دوخت کیف موبایل نمدی

آموزش دوخت کیف گوشی نمدی :

بری دوخت کیف گوشی نمدی همچون دوخت دیگر کیف ها، نیاز به الگوی کیف داریم تا بتوانیم بهترین نتیجه را بگیریم. توجه داشته باشید که کشیدن الگوی کیف نمدی برای کیف گوشی بسیار ساده است، برای این کار گوشی را روی پارچه نمدی قرار داده و از هر طرف حدود دو سانتی متر علامت بزنید و دور تا دور گوشی را به فاصله دو سانت برش بزنید. در صورتی که تمایل دارید کیف گوشی شما فانتزی باشد می توانید همانند نمونه زیر دو تا گوش نیز در قسمت بالای الگو قرار دهید.

دوخت کیف موبایل نمدی
الگوی کیف گوشی موبایل

شما نیاز به سه عدد الگو با اندازه یکسان دارید، انتخاب نمد کاملا سلیقه ای است و می توانید همانند این مدل کیف گوشی، از دو رنگ زرد و سیاه استفاده کنید.

دوخت کیف موبایل نمدی
برش زدن الگوها روی نمد

بریا تزیین روی کیف می توانید روی یکی از الگوها، شکل چشم، بینی و دهان قرار دهید تا کیف شما چهره یک حیوان بامزه را نشان دهد.

دوخت کیف موبایل نمدی

حال الگوی زرد رنگ را به الگوی سیاه متصل کنید و با کوک های ریز آنها را به یکدیگر بدوزید.

دوخت کیف موبایل نمدی

وقت آن رسیده که دو الگوی زرد رنگ را روی هم قرار دهید و شروع به دوخت نمایید.

دوخت کیف موبایل نمدی

کیف گوشی شما تکمیل شد، این کیف زیبا را می توانید در رنگ های دلخواه و زیبا تهیه نموده و مورد استفاده قرار دهید.

دوخت کیف موبایل نمدی
دوخت کیف موبایل نمدی

مدل های کیف موبایل نمدی :

حال که با روش دوخت کیف گوشی موبایل نمدی آشنا شدید، پیشنهاد می کنیم از زیباترین مدل های کیف تبلت و انواع کیف گوشی که با نمد تهیه شده اند، دیدن فرمایید و در صورت تمایل یکی از این مدل کیف های فوق العاده زیبا را انتخاب نموده و با روش بالا اقدام به دوخت آن نمایید. توجه داشته باشید که این مدل کیف ها تا حدودی شبیه به انواع کیف پول نمدی می باشند، پس می توانید از مدل کیف پول های نمدی نیز ایده بگیرید.

 

دوخت کیف موبایل نمدی
دوخت کیف موبایل نمدی
دوخت کیف موبایل نمدی

دوخت کیف موبایل نمدی

دوخت کیف موبایل نمدی

 

منبع : arga.ir

♥ جذاب ترین مطالب امروز را اینجا ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *