حیاط خلوت
تبلیغ
۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۵
تبلیغ
دنیای پیامک ( SMS )
 • کد مطلب : 28234
 • تاریخ انتشار : ۲۲ - ۱۲ - ۱۳۹۵
 • بازدید : 146
 • تصاویر زیبای خواستگاری زیر شفق قطبی

  تصاویر زیبای خواستگاری زیر شفق قطبی

  تصاویر زیبای خواستگاری زیر شفق قطبی

  تصاویر زیبای خواستگاری زیر شفق قطبی

  تصاویر زیبای خواستگاری زیر شفق قطبی
  تصاویر زیبای خواستگاری زیر شفق قطبی
  خواستگاری دیل شارپ از کارلی راسل کاملا شبیه صحنه ای از فیلم های عاشقانه بود و خوشبختانه او این صحنه را در عکس فوق العاده ای ثبت کرد. دیل ۲۴ ساله پنج سال است که ایده خواستگاری از کارلی ۲۹ ساله زیر شفق قطبی را در سر دارد و می گوید: «من هرگز ندیده و ...
  خواستگاری دیل شارپ از کارلی راسل کاملا شبیه صحنه ای از فیلم های عاشقانه بود و خوشبختانه او این صحنه را در عکس فوق العاده ای ثبت کرد. دیل ۲۴ ساله پنج سال است که ایده خواستگاری از کارلی ۲۹ ساله زیر شفق قطبی را در سر دارد و می گوید: «من هرگز ندیده و نشنیده بودم کسی قبلا این کار را کرده باشد و می خواستم کاری متفاوت از همه انجام دهم.» هم چنین این مکان برای هر دوی آن ها جای خاصی بود زیرا حدود ۳۰ بار یکدیگر را ملاقات کرده بودند. هردوی آن ها عاشق تعقیب شفق های قطبی و عکاسی از آن ها هستند.
  اولین نقشه او عملی نشد، زیرا دیل حلقه را داخل بطری مرطوب کننده پنهان کرده بود اما هنگام پرواز از جزایر فارو به ایسلند بار آن ها اضافه وزن داشت و کارلی مرطوب کننده را با حلقه ۴۰۰۰ دلاری که داخلش پنهان بود داخل سطل زباله فرودگاه انداخت و دیل تا یک هفته از این موضوع خبر نداشت و در ایسلند دنبال حلقه می گشت. او دوباره پولش را پس انداز کرد تا حلقه دیگری بخرد که بتواند در سفر کاری بعدی که دو ماه به ایسلند، نروژ و فنلاند می رفتند، پیشنهادی را مطرح کند که هفت سال از اولین باری که یکدیگر را ملاقات کردند در ذهنش داشت. اما شفق های قطبی آنقدر زیبا و شگفت انگیز بودند که دیل نتوانست منتظر این سفر بماند. او صحنه را طوری چید که کارلی باور کند می خواهد فقط یک سلفی بگیرد. وقتی همه چیز آماده بود، دیل مقابل او زیر شفق قطبی سبز و آبی زانو زد و پیشنهادش را با ارائه حلقه مطرح کرد و کارلی پیشنهاد او را پذیرفت.
  خواستگاری زیر شفق قطبی
  خواستگاری زیر شفق قطبی
  خواستگاری زیر شفق قطبی
  خواستگاری زیر شفق قطبی
  منبع:bartarinha.ir
  , , ,
  ارسال نظر

  تبلیغ
  جدیدترین مطالب سایت
  تبلیغ
  پربازدیدترین مطالب
 • روزانه
 • هفتگی
 • ماهانه
 • تبلیغ
  اخبار دنیای مد و ستاره ها
  بیوگرافی ستاره ها
  مطالب طنز و خنده دار
  نکات مهم آشپزی
  خبرهای تصویری
  دانستنی های جنسی
  زیبایی و تناسب اندام

  کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر برای وب سایت حیاط خلوت محفوظ می باشد .

  تهیه و تولید : پارس وی پی