حیاط خلوت
تبلیغ
۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۵
تبلیغ
دنیای پیامک ( SMS )
 • کد مطلب : 27599
 • تاریخ انتشار : ۱۷ - ۱۲ - ۱۳۹۵
 • بازدید : 147
 • خبر بد نقل و انتقالاتی برای پرسپولیسی‌ها

  خبر بد نقل و انتقالاتی برای پرسپولیسی‌ها

  خبر بد نقل و انتقالاتی برای پرسپولیسی‌ها

  خبر بد نقل و انتقالاتی برای پرسپولیسی‌ها

  خبر بد نقل و انتقالاتی برای پرسپولیسی‌ها
  خبر بد نقل و انتقالاتی برای پرسپولیسی‌ها
  طبق قانون جدید فدراسیون فوتبال ایران باشگاه‌ های بدهکار در کمیته انضباطی فیفا، حق عقد قرارداد جدید با بازیکنان و مربیان خارجی را ندارند. به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، در حال‌ حاضر تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی از برجسته ترین تیم‌های بدهکار در فیفا هستند که حق و حقوق بازیکنان و مربیان سابق خود را ...

  طبق قانون جدید فدراسیون فوتبال ایران باشگاه‌ های بدهکار در کمیته انضباطی فیفا، حق عقد قرارداد جدید با بازیکنان و مربیان خارجی را ندارند.

  به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، در حال‌ حاضر تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی از برجسته ترین تیم‌های بدهکار در فیفا هستند که حق و حقوق بازیکنان و مربیان سابق خود را نداده‌اند و با این قانون نمی‌توانند بازیکن و مربی خارجی جذب کنند.

   

  در چنین شرایطی به نظر می رسد کار پرسپولیس که برای تقویت هر چه بیشتر تیم خود در راه قدرتنمایی در آسیا، نیم نگاهی هم به بازیکنان خارجی داشت، سخت می شود. یکی از بازیکنان خارجی که گفته می شد قرار است تابستان نقل و انتقالاتی آتی به پرسپولیس بپیونند، سعد ناطق است. این مدافع ملی پوش عراقی در بازار زمستانی تا آستانه پیوستن به پرسپولیس هم پیش رفت اما نهایتا به دلیل مسائل مالی نتوانست تیم باشگاه نیروی هوایی کشورش را ترک کند و به پرسپولیس بیاید. با این حال، این بازیکن در تابستان آینده بازیکن آزاد می شود و گفته می شد که پرسپولیس برای جذب این مدافع در تابستان برنامه دارد و خود این بازیکن هم تاکید کرد که دوست دارد آن موقع به پرسپولیس بیاید.

   

  با این حال، با توجه به قانون جدید فدراسیون، احتمالا پرسپولیس در صورت تمایل هم قادر به جذب این بازیکن عراقی نخواهد بود. البته در صورتی که بدهی های خود را تا تابستان آتی تسویه نکند. که البته با توجه به حجم بالای این بدهی ها بعید است که در این مدت کوتاه پرسپولیس بتواند همه بدهی های خود را به مربیان و بازیکنان خارجی سابقش پرداخت کند.

   

  , ,
  ارسال نظر

  تبلیغ
  جدیدترین مطالب سایت
  طرز تهیه گبولی گوشت

  طرز تهیه گبولی گوشت

  طرز تهیه گبولی گوشت

 • تاریخ : ۶ - ۰۲ - ۱۳۹۶      
 • تبلیغ
  پربازدیدترین مطالب
 • روزانه
 • هفتگی
 • ماهانه
 • تبلیغ
  اخبار دنیای مد و ستاره ها
  بیوگرافی ستاره ها
  مطالب طنز و خنده دار
  نکات مهم آشپزی
  خبرهای تصویری
  دانستنی های جنسی
  زیبایی و تناسب اندام

  کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر برای وب سایت حیاط خلوت محفوظ می باشد .

  تهیه و تولید : پارس وی پی