سرخط خبرها
خانه > ورزشی > دنیای ورزشکاران > رضا پرستش،بدل ایرانی مسی دستگیر شد

رضا پرستش،بدل ایرانی مسی دستگیر شد

دستگیری رضا پرستش بدل ایرانی مسی 

دستگیری رضا پرستش

دستگیری رضا پرستش بدل ایرانی لیونل مسی که بازداشت رضا پرستش در رسانه های خارجی و سایت فیفا هم بازتاب گسترده ای داشته است که مشاهده می کنید.

چندی پیش خبر پیدا شدن بدل لیونل مسی در ایران سر و صدای زیادی در رسانه های جهان به پا کرد و حالا این رسانه ها از دردسرهایی که این فرد برای خود و شهرش ایجاد کرده است خبر داده اند.

رضا پرستش ،دانشجوی ۲۵ ساله همدانی که شباهت زیادی به ستاره بارسلونا دارد این روزها نامی برای خود دست و پا کرده اما شاید هیچ وقت فکر نمی کرد که این شهرت روزی برای او دردسر ساز خواهد شد و حتی ممکن است کار به پلیس و بازداشت کشیده شود.

دستگیری رضا پرستش بدل ایرانی مسی + دلیل بازداشت رضا پرستش

ماجرا از این قرار است که مردم در خیابان وقتی بدل مسی را می بینند از او تقاضای امضا و عکس می کنند و همین مسئله موجب ایجاد ترافیک شده و پلیس را مجبور به واکنش و بازداشت موقت کرد.

این خبر بازتاب فراوانی در رسانه های جهان داشت به طوری که نشریات و سایت های معتبری مانند ایندیپندنت، دیلی میل، ESPN، گل ،فاکس اسپورت و حتی رسانه های شرق آسیا با انتشار تصاویری از بدل ایرانی مسی این خبر را بازتاب دادند.

ایندیپندنت می نویسد، پرستش با وجود حضور در پاسگاه پلیس، از محبوبیت خود خوشحال است و می گوید در حال حاضر سرگرم یادگیری برخی از ترفندهای فوتبال است بیشتر شبیه مسی شود.

رضا پرستش به خبرگزاری فرانسه گفت: در حال حاضر مردم واقعا من را به عنوان مسی ایران می بینند و از من می خواهند هر کاری که او می کند، تقلید بکنم.” وقتی که من تا حدودی این کارها را می کنم، مردم واقعا شوکه می شوند. “

” واقعا خوشحالم که دیدن من باعث می شود آنها خوشحال شوند و این شادی به من انرژی زیادی می دهد.” اولین بار ۱۰ ماه پیش پدر رضا بود که متوجه شباهت پسرش به مسی شد و از او خواست لباس بارسا را بپوشد و مو و ریش خود را مانند مسی پیرایش کند.

♥ جذاب ترین مطالب روزانه را در کانال تلگرام حیاط خلوت ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *