سرخط خبرها
خانه > اخبار ایران و جهان > واکنش های متفاوت به عکس های بی حجاب آزاده نامداری

واکنش های متفاوت به عکس های بی حجاب آزاده نامداری

حاشیه های آزاده نامداری از طلاق ناگهانی با فرزاد حسنی تا عکس های بی حجابش در سوئیس

بعد از انتشار عکس های بی حجاب آزاده نامداری در سوئیس مردم  واکنش های متفاوتی درباره این موضوع نشان دادند در ادامه نگاهی می کنیم به حاشیه ها و جنجال های آزاده نامداری در سال های اخیر و واکنش های متفاوت و جالب مردم به عکس های بی حجاب او در فضای مجازی ..

آزاده نامداری: از حاشیه هایی که ایجاد کرد تا آن دسته از حواشی که برایش ایجاد کردند!

آزاده نامداری مجری مشهور تلویزیون که مدتی ست از رسانه ملی فاصله گرفته است, بازهم با اخبار حاشیه ای اش سوژه ی کاربران فضای مجازی و حتی مردم در محافل عمومی شد.

او پیش از این با خبر طلاق ناگهانی اش از فرزاد حسنی, و پس از آن حذف شدنش از تلویزیون تا حدودی توجه مردم علاقمند به حاشیه را به خود جلب کرده بود.
اما هنوز این حاشیه ها تبدیل به جنجال نشده بودند که وی پس از آنکه پخش برنامه نوروزی اش در نوروز سال ۹۴ با مشکلاتی رو به روی شد, عکسی از صورت کبود و زخمی اش که طبق ادعایش به خاطر دعوا با همسر سابقش به این روز افتاده بود منتشر کرد. که این بارعلاوه بر قشر عامه مردم، واکنش جامعه شناسان و هنرمندان را نیز برانگیخت. و دو دسته مخالف و موافق نسبت به وی واکنش نشان دادند.

عکس های بی حجاب آزاده نامداری

عکس آزاده نامداری با صورتی کبود

مدت زیادی از این جریان نگذشته بود که آزاده نامداری شروع به انتشار عکس هایی از رزهای سفیدی که هدیه گرفته بود کرد, و حتی تصاویری از آینه و شمعدان منزل جدیدش را نیز به اشتراک گذاشت. و سرانجام در مهر ۹۴ با سجاد عبادی فرزند رحیم عبادی ازدواج کرد. خیلی زود همسر اول سجاد عبادی با انتشار تصویری از صفحه دوم شناسنامه خویش, افشا کرد که رابطه آزاده نامداری با سجاد عبادی پیش از طلاق آن دو شروع شده بوده است. که همین مساله جنجال های زیادی را به پا کرد. اما خیلی طول نکشید که سر و صدای این جنجال هم فرو کش کرد.

اما نکته ثابتی که در شخصیت آزاده نامداری وجود دارد, این است که او همواره با چادر در همه جا ظاهر شده است. چه در مقابل دوربین تلویزیون ایران و چه در تمام عکس هایی که از حضور خود در مراسم و اماکن مختلف منتشر نموده؛ و همواره در مصاحبه هایش با افتخار از چادری بودنش سخن به میان آورده و اظهار داشته است که حتی از هفت نسل قبل از او تمام زنان در خانواده شان چادری بوده اند. و حتی در مصاحبه ای دیگر گفته است خدا را شکر که چادری ام…. و در مصاحبه ای با مونا برزویی نژاد _ترانه سرای ممنوع الفعالیت_ به وی پیشنهاد داد تا با رعایت حجاب و شعر گفتن برای ائمه امکان صادر شدن دوباره مجوز برای کارهایش را فراهم آورد.

پس به نوعی می توان او را مبلغ و مروج حجاب برتر یعنی چادر دانست. چندی پیش او سفری به اروپا داشت و تا یکی دو روز عکس هایی از همسر و فرزندش را بدون حضور خودش منتشر کرد.

عکسهای آزاده نامداری در سفر به سوئیس

سجاد و گندم عبادی

تا اینکه در نهایت عکسی از خود با پوشش چادر در مقابل ساختمان سازمان ملل متحد در صفحه اینستاگرامش قرار داد.

عکس آزاده نامداری در خارج

آزاده نامداری جلوی ساختمان سازمان ملل

اما از آنجایی که گویا نمی توان نام آزاده نامداری برای مدتی طولانی بدون جنجال و حاشیه شنید, روز گذشته عکس ها و فیلمی از وی بدون حجاب در فضای مجازی منتشر شد. خیلی زود خودش در ویدیویی در مورد آن تصاویر اظهار داشت که:
در کنار محارم خود در یک محیط سرسبز نشسته بوده و امکان دارد به صورت ناگهانی روسری از سرش افتاده باشد و نمی‌داند آن فردی که این تصاویر را ازوی گرفته با چه قصد و نیتی این کار را انجام داده است.

اما آنچه که در فیلم و عکس ها مشاهده می شد, چه افرادی که در پس زمینه بودند و چه عوامل دیگر, موید حرف های او درباره محیط خصوصی و افتادن لحظه ای روسری نبودند. البته این گفته های او سه سوال را نیز به ذهن متبادر می کند:
۱_آیا در بین محارم نیازی هست که روسری بپوشد؟
۲_ آیا در بین محارمش کسی هست که حاضر است عکس های بی حجابش را پخش کند؟

و سرانجام اساسی ترین سوال:
۳ _ این روسری که فقط برای لحظه ای از سرش افتاده است کجاست؟

این رویداد نیز مانند سایر حواشی مربوط به آزاده نامداری با واکنش های بسیاری در فضای مجازی رو به رو شد: برخی در عین حال که آزاده نامداری را ریا کار می دانستند و او را متهم به استفاده ابزاری از چادر می کردند, بازهم انتشار بی اجازه عکس و فیلم وی را مورد نکوهش قرار دادند.

برخی دیگر گفتند همانطور که او عکس های زندگی خصوصی اش را به اشتراک می گذارد و حتی خودش مساله کتک خوردنش را رسانه ای می کند پس نباید از انتشار این تصاویر ناراحت باشد. عده ای هم کلا او را فردی ریاکار و نه چندان احترام برانگیز می دانند. البته در میان افرادی هم بودند که در رسانه های غربی مشغول به کار هستند و نسبت به این رویداد واکنش نشان دادند.نوشتند:
عکاسی حتی مخفیانه از چهره سلبیریتی ها(افراد مشهور) در مکان های عمومی و انتشار آن کاری ست رایج و بی ربط به حریم خصوصی!

به هر حال با اینکه, اتفاق و حاشیه جدید آزاده نامداری از زوایای مختلفی مورد توجه قرار گرفته است, اما تا کنون کسی به دفاع از رفتار دوگانه و ضد نقیض وی برنخاسته است. و حتی قشری که مخالف دامن زدن به حاشیه هستند نیز به مردم و مطبوعات حق اظهار نظر در این رابطه را می دهند. حتی اگر انتشار این عکس های وی را رفتاری اشتباه بدانند.

در ادامه چند نمونه از واکنش های کاربران فضای مجازی را نسبت به این رویداد برای تان می آوریم:

عکس های بی حجاب آزاده نامداری عکس های بی حجاب آزاده نامداری عکس های بی حجاب آزاده نامداری عکس های بی حجاب آزاده نامداری عکس های بی حجاب آزاده نامداری عکس های بی حجاب آزاده نامداری عکس های بی حجاب آزاده نامداری عکس های بی حجاب آزاده نامداری عکس های بی حجاب آزاده نامداری عکس های بی حجاب آزاده نامداری عکس های بی حجاب آزاده نامداری

واکنش های مردم به انتشار عکس های بی حجاب آزاده نامداری در فضای مجازی

 

 

منبع:seemorgh.com

♥ جذاب ترین مطالب امروز را اینجا ببینید

اینم ببین!

پست جنجالی آزاده نامداری برای بهاره رهنما

پست آزاده نامداری برای بهاره رهنما گاف بود یا کنایه ؟ این مجری سابق با …

11 دیدگاه

  1. آنچه از خطر مشركين ويهود فراتر است نفاق ودو رويي است .براي تخريب دين نياز به دشمن نيست .چقدر امتحان خدا براي كساني كه شهرت دنيا چند روزي مغرورشان مي كند سخت است .خدا عاقبت ما را بخير كند

  2. ادم ریا کار,,تو ک دوست داری ازااااااد باشی,,,بیخود میکنی چادرسرت کنی,,,این چادر حرمت داره,,,میفهمی خانوم به ظاهر محتتتتتترم,,,هر چند نیازی ب این عکسای بیحجابت نبود,از پوشش قبلت پیدا بود چادرت ریاست و بس,,,برای رسییییدن ب اهدافت

  3. سلام به نظرمن قضاوت ادما اشتباه است به قول مولامون علی که اگه دیدی یکی گناهی مرتکب شوفردا دیگه به چشم ادم گناهکارنگاش نکن شاید پشیمون شده باشه وتوبه کرده باشه چه برسه به اینکه عکساشو پخش کنه به نظرمن هرکس خودش مسوول رفتاروبرخورد خودش هس به من وشما چه بعدشم مگه هرکی چادریه پاکه پیغمبره یا مانتویی ها شمریزید ادم باید یک زن به نظرمن بایدبراخودش ارزش قائل باشه حالا یکی ارزشش باچادر حفظ میشه یکی هم بابدون چادر فرقی نداره اما اینکه همه رو بذاریم روحساب اینکه چون چادریه باید فلان باشه یاچون مانتویی باید فلان باشه اشتباهه اصلا شایدادم چادربپوشه ولی دوسش نداشته باشه خیلی ازخونواده ها هستن متاسفانه به بچه هاشون ازکودکی می اموزن اگه چادربپوشی فلانه فرشته ای الی بلی خب بچه هم می پوشه فک میکنه خوبه درصورتی که کامل به این نرسیده که چراچادرخوبه ادم بایدخودش انتخاب کنه باید انتخاب پوشش توی ایران ازادبشه شاید یکی ارزش خودشوتوی تبرج یاخودنمایی بدونه وحس کنه اونجوری بیشتراززندگی لذت می بره بذارین ادماخودشون انتخاب کنن به من وشما چه که گلشیفته فراهانی چه کرد یا ازاده نامداری چه کرد بذارین ادما هرجوری که دوس دارن زندگی کنن به من وشما ربطی نداره بخداقضاوت نکنیدلطفا ازخدابترسیدبذارین ادما خودشون به این نتیجه برسن چادرخوبه یا مانتویی اینجوری که ادما رومجبورمیکنید خب معلومه یکی هم پیدا میشه که تصمیم می گیره ازرونااگاهی چادر بپوشه خب بعد یه مدت هم خسته میشه ازچاد میندازتش کنار بعدم بازهمه بهش هجوم میارن که طرف ریاکرده شاید طفلی بخاطر فشارهای جامعه مون تصمیم گرفته بپوشه ولی الان خسته شده دوس داره نپوشه به من وشما چه مربوط تروخدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااقضاوت نکنید ادماروشایدشوهرجدیدش دوس داره نپوشه چادر

  4. من کاراین خانم رو اصلا توجیه نمیکنم ولی به نظر من مایی که خودمون هم گناهان شایدم زیادی توزندگی مرتکب شدیم اولا نباید با یه کار اشتباه یه آدم اونو اینجور تخریب کنیم وآبروش رو اینجوری بریزیم وثانیا وقتی اشتباهی ازکسی که نشونه مسلمون بودن رو داره دیدیم هی سریع به گردن اسلام ومسلمون بودنش نندازیم که خیللللللی بی انصافی

  5. انسان جایزالخطاست وایمان هرکسی اندازه ورتبه ای داره وهممون در معرص وسوسه ایم یه عکس بی حجاب دلیل نمیشه کسانی که صبح تا شب بی حجاب طاهرمیشن وشاید مصرف مشروب براشون کار روزمره است بیان هی روصه بخونن که دیدین اینا ریاکارن اره انسان ممکنه اشتباه کنه بعدشم تحقیق کنید به نطر من نوشیدنی که مصرف کرده از نوع حلال بوده ولزومی نداره تااین عکس رو دیدید بگید که مشروب

  6. اللهم عجل لولیک الفرج،الله اعلم

  7. معنی حریم خصوصی رو هم فهمیدیم توی یک پارک عمومی جلوی چشم همه.خانم نامداری شما نون مشهور بودنتو میخوردی.باید مواظب رفتارت میبودی همه جای دنیا ممکنه هموطنت باشه

  8. به امید روزی که یاد بگیریم وقتی عکسی به دست مون میرسه که هیییچ ربطی به ما نداره،اونو دست به دست نچرخونیم
    جون به جون مون کنن،ملت خاله زنک بازی هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *