سرخط خبرها
خانه > سرگرمی > خواندنی و دیدنی > گفتگو با امیر علی‌اکبری؛ از ناک اوت حریف آمریکایی تا نظرش درباره شهید حججی

گفتگو با امیر علی‌اکبری؛ از ناک اوت حریف آمریکایی تا نظرش درباره شهید حججی

مبارز ایرانی هنر‌های رزمی ترکیبی از شجاعت و ایمان قوی مدافعان حرم و شهید حججی سخن گفت.

گفتگو با امیر علی‌اکبری؛ از ناک اوت حریف آمریکایی تا نظرش درباره شهید حججی

امیر علی اکبری، مبارز ایرانی رشته هنر‌های رزمی ترکیبی که پیش‌تر عضو تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان بود، پس از درخشش در تشک کشتی حالا در مبارزه‌های رزمی می‌درخشد. علی‌اکبری در آخرین مسابقه‌اش توانست در کمتر از یک دقیقه تایلر کینگ، حریف نامدار و البته پرمدعای آمریکایی خود را شکست دهد.

امیر علی اکبری در مورد مبارزه با حریف آمریکایی‌اش که سر و صدای زیادی در شبکه های اجتماعی داشت و کری‌خوانی‌های زیادی پیش از رقابت صورت گرفت، می‌گوید: “از روزی که برای رقابت‌های سال گذشته رایزین قرارداد بستم، مبارز آمریکایی کری‌خوانی را شروع کرد و خود را بهتر از من می‌دانست و آنقدر به این کار ادامه داد تا رایزین تتصمیم گرفت مسابقه‌ای میان ما بگذارد.”

مبارز ایرانی هنرهای رزمی ترکیبی، در بخشی از صحبت‌هایش درباره بستن سربند “یا حیدر کرار” توضیح داد، علی‌اکبری می‌گوید، ارادت او به امیر المومنین (ع) از وقتی الفبا را یاد گرفته در وجود او نهادینه شده است.

امیر علی اکبری در قسمت پایانی صحبت‌هایش از قهرمان های اصلی ایران سخن می‌گوید؛ از ایمان قوی، از شهید محسن حججی، از شجاعتمدافعان حرم و معامله آنها با خدا، معامله‌ای که علی‌اکبری اعتقاد دارد، فرازمینی است.

♥ جذاب ترین مطالب امروز را اینجا ببینید

اینم ببین!

شهید حججی در راه ایران + اولین تصویر از پیکر شهید حججی

پیکر شهید محسن حججی از داعش تحویل گرفته شد و به زودی به ایران می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *