سرخط خبرها
خانه > اخبار ایران و جهان > اخبار اجتماعی > تجاوز سریالی به زنان شوهردار پایتخت + فیلم

تجاوز سریالی به زنان شوهردار پایتخت + فیلم

تجاوز سریالی به زنان شوهردار پایتخت + فیلم

مرد شيشه ای كه هشت زن را در تهران ربوده و مورد تجاوز قرار داده بود دستگير شد.

تجاوز سریالی به زنان پایتخت

پسر ۲۴ ساله که تازه از زندان آزاد شده بود به جرم تجاوز سریالی به زنان شوهردار دستگیر شد.

به گزارش رکنا این پسر ۲۴ ساله بعد از آزاد شدن از زندان Prison با خودرو سرقتی مزدا ۳ اقدام به مسافرکشی می کرد. او زن های جوان را سوار خودرو کرده و در مناطق خلوت تهران و در فرصتی مناسب به آن ها تجاوز Rape می کرد.
شب دوشنبه هفته جاری این پسر که تعداد زیادی سوابق کیفری دارد در یک عملیات پلیسی و بعد از شلیک ۲۲ تیر از سوی پلیس Police آگاهی دستگیر شد.
وی تا به حال به ۸ فقره تجاوز، ۳ فقره سرقت Stealing خودرو و تعداد زیادی سوابق کیفری دیگر اعتراف کرده است. این جوان شیطان Evil صفت همچنین ضمن اعترافات خود مدعی شد که اکثر زن هایی که از سوی او مورد تجاوز قرار می گرفتند شوهردار بودند و هنگام ارتکاب به این عمل شیطانی به او التماس می کردند.

تجاوز سریالی به زنان پایتخت

شرح عملیات دستگیری

یکی از شاکیان این پرونده گفت: بعد از این که توسط این پسر مورد آزار و اذیت قرار گرفتم او من را از ماشین بیرون پرت کرد و من هم با استفاده از فرصت از پلاک ماشین عکس گرفتم.

نیرو های پلیس با استفاده از عکس و پلاک ماشین این پسر شیطان صفت را در لاین کندرو خیابان خاوران شناسایی کردند و سعی کردند با شلیک گلوله او را متوقف کنند. اما او اقدام به فرار کرد و بعد از برخورد با چند ماشین در ترافیک گرفتار شد و پلیس او را از شیشه شکسته ماشینش بیرون کشید و دستگیر کرد.

فیلم گفتگو با مرد شيشه ای كه به ۸ زن در تهران تجاوز کرده بود

دانلود و مشاهده فیلم

♥ جذاب ترین مطالب امروز را اینجا ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *