سرخط خبرها
خانه > بیوگرافی > بیوگرافی مرجان محتشم+شایعات و علت کم کاری

بیوگرافی مرجان محتشم+شایعات و علت کم کاری

بیوگرافی و عکس های مرجان محتشم بازیگر سریال پس از باران

مرجان محتشم متولد ۱۳ اسفند ۱۳۴۸ در تهران می باشد.

وی که با ایفای نقش خانم کوچک در مجموعه‌ تلویزیونی «پس از باران» (۱۳۷۹)، به چهره‌ای شناخته‌شده مبدل گشت برای نخستین بار به صورت حرفه ای در سال ۱۳۷۶ با بازی در مجموعه تلویزیونی «بهشت گمشده» به کارگردانی کامران قدکچیان وارد دنیای هنر شد.

بیوگرافی و عکس های مرجان محتشم بازیگر سریال پس از باران

فیلم شناسی مرجان محتشم:

مرجان محتشم در طول سال های کوتاهی که در حرفه بازیگری مشغول بوده کارنامه قابل توجهی دارد:

وی در سال ۱۳۸۱ در فیلم سینمایی رز زرد و در سریال های بهشت گمشده، فکر پلید، ریحانه، پرواز در حباب و سریال پس از باران در نقش خانم کوچک به ایفای نقش پرداخته است.

مرجان محتشم همچنین در کارنامه خود بازی در تله فیلم های ستاره من و نامادری را نیز در کارنامه خود دارد.

بیوگرافی و عکس های مرجان محتشم بازیگر سریال پس از باران

اما نکته جالب اینجاست مرجان محتشم یک باره و در اوج شهرت دیگر در هیچ فیلم و سریالی دیده نشد تا کم کم شایعاتی به دلیل عدم حضورش پخش شود.

شایعه ازدواج با عادل فردوسی پور

شایعاتی مبنی بر اینکه ازدواج مرجان محتشم با عادل فردوسی پور و طلاقشان در فضای مجازی و رسانه ها منتشر شد و حتی عده ای گفتند که این دو باهم ازداوج کرده و سپس طلاق گرفته اند که باید گفت این ها همه شایعه بوده و هیچ رابطه ای بین مرجان محتشم و عادل فردوسی پور دو شخصیت معروف وجود نداشته است .

در اینکه عادل فردوسی پور بسیار زرنگ است هیچ شکی نیست چراکه بیشتر اطلاعات شخصی بازیکنان فوتبال را رسانه ای کرده است اما هیچکس از اطلاعات شخصی اش هیچ خبری ندارد.

شایعه رابطه نامشروع مرجان محتشم

در سال هایی که خبری از مرجان محتشم نبود شایعاتی درباره علت عدم بازیگری وی مطرح می شد که یکی از این شایعات رابطه نامشروع این بازیگر بود. اما مرجام محتشم با تکذیب این شایعه عنوان کرد:

من در اوج دوران بازیگری ام هم بارها عنوان کرده بودم که بازیگری نیستم که تنها ماندن در عرصه بازیگری را سرلوحه اهدافم قرار دهم و بخواهم به هر قیمتی بازی کنم.

متاسفانه برخی از بازیگران با تن دادن به روابط نا مشروع برای خود جایگاهی در سینما دست و پا می‌کنند.

کاری که من حاضر شدم به قیمت حذف شدنم از عرصه بازیگری به آن تن ندهم.

مرجان محتشم می‌افزاید: متاسفانه برخی از بازیگران هستند که برای محبوبیت کاذب و بودن در عرصه این بی اخلاقی‌ها را بدون در نظر گرفتن نقش خدا در زندگی به جان می‌خرند.

ازدواج مرجان محتشم

مرجان محتشم در برنامه دورهمی در پاسخ به سوال مهران مدیری که پرسید تا به حال عاشق شدی گفت: بله عشق را تجربه کرده ام اما از توضیحات بیشتر در این رابطه خودداری کرد.

شایعه رابطه نامشروع مرجان محتشم

بیماری مرجان محتشم

مرجان محتشم سال ۱۳۹۱ پس از درگذشت مادرش دچار یک بیماری سخت شد و در حالی که در تامین هزینه‌های درمان خود با مشکل مواجه شده بود گفته: من حتی در حال حاضر از داشتن یک دفترچه بیمه هم محروم هستم و در حال حاضر تنها با طراحی داخلی ساختمان امرار معاش می‌کنم.

مرجان محتشم در برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری:

مرجان محتشم پس از ۱۱ سال دوری از تلویزیون با حضور در برنامه دورهمی با مهران مدیری چند دقیقه ای به گفت و گو پرداخت.

مرجان محتشم در برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری

نکته ابتدایی و جالب این گفت و گو مشخص شدن سن مرجان محتشم بود که وقتی این بازیگر اعلام کرد ۴۸ سال دارد باعث تعجب مهران مدیری و سایر حاضرین شد.

در ادامه این بازیگر از سختی های سال های گذشته اش به دلیل از دست دادن پدر، مادر و برادرش گفت. همچنین در واکنش به شایعات پیرامون خود همه را دروغ خواند و گفت هر فرصتی که پیش آمده درباره دروغ بودن این شایعات با مردم صحبت کرده ام.

مرجان محتشم شدیدا اهل کتاب خواندن است و ظاهرا دستی بر قلم هم دارد و تاکنون چندین رمان نوشته است.

گردآوری:حیاط خلوت

♥ جذاب ترین مطالب امروز را اینجا ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *