خانه > سرگرمی > خواندنی و دیدنی > بازیگرانی که زیباترین چشم های جهان را دارند + عکس

بازیگرانی که زیباترین چشم های جهان را دارند + عکس

بازیگرانی که زیباترین چشم های جهان را دارند

چشم ها تاثیر بسیار زیادی در زیبایی و جذابیت افراد دارند. در این مطلب از حیاط خلوت به شما ستاره های سرشناس جهان که زیباترین چشم ها را دارند معرفی می کنیم .

آنجلینا جولی

تاریخ تولد;۱۹۷۵

محل تولد; لس آنجلس، ایالات امریکا

حرفه; بازیگر

زیباترین چشم های جهان , آنجلینا جولی

مگر می‌شود از چشم هاي زیبا صحبت کرد و اسم آنجلینا جولی رابا آن چشمان آبی اش به زبان نیاورد؟ جدا از نقش آفرینی زیبا، کمک هاي خیرخواهانه و لب هاي برجسته آنجلینا، چشم هاي زیبای او نیز جزو یکی از جذابیت هایش است. او بارها و بارها توسط مجله‌ ها و مراسم‌ مختلف بعنوان زیباترین، جذاب ترین و برترین مادر بازیگر انتخاب شده است.

آیشواریا رای

تاریخ تولد; ۱۹۷۳

محل تولد; کارناتاکا، هند

حرفه; بازیگر

زیباترین چشم های جهان , آیشواریا رای

آیشواریا رای دختر شایسته‌ جهان درسال ۱۹۹۴ بود، بنابر این تعجبی ندارد که زیبایی او نیز زبانزد ناب و عام باشد. نگاه جذاب این ستاره هندی با تن سبز-آبی اش جای خودرا در بین قلب میلیونها انسان باز کرده است.

امبر هرد

تاریخ تولد; ۱۹۸۶

محل تولد; تگزاس، ایالات امریکا

حرفه; بازیگر

امبر هرد 2017

یکی دیگر از ستاره هایي که چشم هاي زیبایی دارد، امبر هرد است. این را ما تنها نمیگوییم، بلکه نسبت طلایی زیبایی نیز این را ثابت کرده که چهره این ستاره جزو کامل ترین و زیباترین چهره هاي جهان است، بنابر این طبیعی است که او چشمهایی زیبایی نیز داشته باشد. با نگاهی به تصویر او، شما هم به این حقیقت پی می‌برید.

جی جی حدید

تاریخ تولد; ۱۹۹۵

محل تولد; لس آنجلس، کشور آمریکا

حرفه; مدل

جی جی حدید می‌توان چندین صفحه درمورد زیبایی جی جی حدید و چشم هاي سبز- آبی اش نوشت. این مدل آمریکایی نه تنها با اندام زیبایش بلکه با چشم هاي گیرایی که دارد، در تبلیغات سرشناس ترین برندها و کت واک ها طرفداران زیادی رابه خود جذب کرده است.

میلا کونیس

تاریخ تولد; ۱۹۸۳

محل تولد; چرنیوتسی، اکراین

حرفه; بازیگ

میلا کونیس

میلا کونیس از سن ۱۵ سالگی بازیگری را شروع کرد و حال مبدل به یکی از جذاب ترین زنان جهان شده است. اگر چه او دارای ناهم‌رنگی عنبیه است، بدین معنی که هر چشمش رنگی به خصوص دارد. چشم چپ او سبز رنگ و چشم راستش کمی تیره تر و قهوه اي تر است، اما این موضوع چیزی از جذابیت چشم هاي او کم نمی‌کند.

آدریانا لیما

تاریخ تولد; ۱۹۸۱

محل تولد; برزیل

حرفه; مدل

آدریانا لیما

چشم هاي آبی آدریانا لیما، ما را یاد سواحل برزیل، جاییکه او متولد شده است، می اندازد. اینطور بنظر میرسد که چشم هاي او مثل یک آهنربا آدم را جذب میکند. این ستاره ویکتوریا سیکرت در سن ۳۶ سالگی، چهره تبلیغاتی برندهایی چون میبلین، کیا موتور و… شده است.

شارلیز ترون

تاریخ تولد; ۱۹۷۵

محل تولد; جنوب آفریقا

حرفه; مدل/ بازیگر

شارلیز ترون

شاید زمانی که صحبت از زیبایی ستاره ها میشود، شارلیز ترون نخستین فردی است که به ذهن تان خطور میکند. بله طبیعی است. او نه تنها یک مدل و هنرمندی تواناست، بلکه با چشم هاي سبز رنگ اش نیز طرفداران بسیاری رابه سوی خود جذب کرده به طوری‌كه به یکی از مطرح ترین ستاره هاي دنیای هالیوود مبدل شده است.

مگان فاکس

تاریخ تولد; ۱۹۸۶

تاریخ تولد; تنسی، ایالات امریکا

حرفه; مدل/ بازیگر

مگان فاکس

چه کسی است که بتواند از مگان فاکس چشم بردارد؟ گرچه تمام اعضای صورت او زیبا و جذاب است اما از چشم هاي آبی او نمی‌توان گذشت. طبق گزارشات، او یکی از جذاب ترین چهره ها را در بین هالیوودی ها دارد.

مارگو رابی

تاریخ تولد; ۱۹۹۰

محل تولد; استرالیا

حرفه; مدل/بازیگر

مارگو رابی

یکی دیگر از چشم آبی هاي هالیوودی، مارگو رابی است. این بازیگر و تهیه کننده استرالیایی بیشتر به خاطر نقش اش در فیلم “گرگ وال استریت” شهرت دارد.

الیزابت تیلور

تاریخ تولد; ۱۹۳۲

محل تولد; انگلیس

حرفه; بازیگر

الیزابت تیلور

هالیوود هیچوقت ستاره اي چون الیزابت تیلور را از یاد نمی‌برد. نه تنها شخصیت، بلکه زیبایی ظاهری اش نیز وی را در دل میلیون‌ها انسان جا کرده است. چشم هاي متمایل به بنفش او هیچوقت از یاد مردم نمیرود.

پنه لوپه کروز

تاریخ تولد; ۱۹۷۴

محل تولد; اسپانیا

حرفه; مدل/ بازیگر

پنه لوپه کروز

آیا نقصی در چهره پنه لوپه کروز میبینید؟ این ستاره چنان محبوبیتی در دنیای هالیوود دارد که دیگر ستاره ها حسرت اش را می‌خورند. از زیبایی شخصیتی او که بگذریم، چشمهایش جذابیتی دارند ک نمی‌توان نادیده گرفت.

آدری هپبورن

تاریخ تولد; ۱۹۲۹

محل تولد; بلژیک

حرفه; بازیگر

آدری هپبورن

مهم نیست که چند بازیگر آمدند و رفتند، آدری هپبورن جزو ستاره هایي است که هیچوقت از یاد نمیرود. این هنرپیشه باریک‌اندام و خوش‌پوش، به‌خاطر زیبایی فریبنده، ایفای نقش ماهرانه ودر عین حال معصومانه‌اش در فیلم‌ها و اقدامات انسان دوستانه‌اش برای کودکان نیازمند، شهرت داشت.

هپبورن همینطور چهار بار نامزد جایزه اسکار شد ودر سال ۱۹۵۳ پیروز به بردن جایزه اسکار برترین بازیگر نقش اول زن برای بازی در فیلم “تعطیلات رومی” شد. یکیدیگر از فاکتورهایی که وی را جذاب کرده چشمهایش است که رنگ واقعی آنرا ترکیبی از رنگ هاي سبز، خاکستری و آبی می‌دانند.

اولیویا وایلد

تاریخ تولد; ۱۹۸۴

محل تولد; نیویرک، کشور آمریکا

حرفه; بازیگر

اولیویا وایلد

گرچه اولیویا وایلد توانایی زیادی در بازیگری دارد اما از جاذبه چشمهایش برای جذب طرفداران بیشتر، نمی‌توان گذشت. او نیز دچار ناهم‌رنگی عنبیه است. از این رو رنگ چشمهایش، با دقت به نور خورشید، از طیف هاي خاکستری تا سبز، تغییر رنگ می‌دهد.

کایرا نایتلی

تاریخ تولد; ۱۹۸۵

محل تولد; انگلستان

حرفه; بازیگر

کایرا نایتلی

جدا از استخوان هاي فک کایرا نایتلی که فرمی زیبا و فشنی دارد، چشم هاي او نیز از جذابیت بالایی برخوردار است. او با زیبایی و توانایی هاي که در صنعت بازیگری دارد، توانست خودش را در بین برترین بازیگران هالیوودی قرار دهد.

اسکارلت جوهانسون

تاریخ تولد; ۱۹۸۴

محل تولد; نیویورک، ایالات امریکا

حرفه; بازیگر

اسکارلت جوهانسون

بازیگر نیرومند و دوست داشتنی، اسکارلت جوهانسون، یکی از زیباترین چشم ها را دارد. او با چشم هاي سبز رنگ اش که با پوست صورت اش هماهنگی خاصی دارد، توانسته خودرا دراین لیست جای دهد.

کایلی جنر

تاریخ تولد; ۱۹۹۷

محل تولد; لس آنجلس، کشور آمریکا

حرفه; کارآفرین

کایلی جنر

کایلی جنر هنرپیشه، کارآفرین و شخصیت شبکه هاي اجتماعی است که در مجموعه تلویزیونی “پابه‌پای خانواده کارداشیان” درخشید. گرچه او عمل هاي زیبایی زیادی را روی صورت خود انجام داد اما یکی از اعضای صورت اش که زیبایی طبیعی دارد، چشمهایش است. چشم هاي قهوه اي تیره او با فرم زیبایی که دارد، درکنار مژه هاي بلندش، همگان بر جذابیت و محبوبیت او افزوده است.

♥ جذاب ترین مطالب امروز را اینجا ببینید

اینم ببین!

تصاویر جدید هنرمندان در شبکه های اجتماعی(۱۵۰)

تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام ، فیسبوک و توئیتر امروزه به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *