خانه > بیوگرافی > بیوگرافی دکتر مسعود صابری مهمان خندوانه؛ آدرس و تلفن مطب

بیوگرافی دکتر مسعود صابری مهمان خندوانه؛ آدرس و تلفن مطب

بیوگرافی و عکس های دکتر مسعود صابری مهمان امشب خندوانه+ آدرس و تلفن مطب

دکتر مسعود صابری متخصص مغز و اعصاب جراحی های موفقیت آمیز بسیاری در زمینه جراحی مغز و اعصاب و همچنین جراحی ستون فقرات انجام داده اند. وی در کارنامه خود همکاری با پزشکان حاذقی چون دکتر گیو شریفی را دارند. اما ادبیات و بیان او با تمام دکترهایی که تا به حال به تلویزیون آمده اند، فرق دارد.

بیوگرافی دکتر مسعود صابری؛ آدرس و تلفن مطب

دکتر مسعود صابری پسرخاله رسول صدرعاملی کارگردان معروف سینما است. وی که تجربه حضور در تلوزیون را در برنامه اکسیر با اجرای فرزاد حسنی را دار به گفته خودش برای اجرای بهتر در «اکسیر» کلاس بازیگری رفته است. دکتر مسعود صابری تصمیم دارد آلبوم موسیقی بیرون بدهد و…

وی در پاسخ به این سوال که چرا با توجه به علاقه مندی به موسیقی و شرکت در کلاس های فن بیان و بازیگری در نهایت پزشک شدید گفت:

من اول پزشک شدم و بعد به سمت هنر رفتم. علی سرتیپی (تهیه کننده سینما) دایی من است و رسول صدرعاملی (کارگردان سیما)، پسرخاله من. از دوران نوجوانی من بین هنرمندان بزرگ شده ام و با این قصه بیگانه نبودم. از طرفی چون در دوران دبیرستان قاری قرآن بودم صدایم تقویت شد و به سمت موسیقی رفتم.

بیوگرافی و عکس های دکتر مسعود صابری؛ آدرس و تلفن مطب
دلم می خواهد اینجا این را بگویم که من سال ها آرزو داشتم که برنامه بسازم که هنرمندان بیایند و در مورد بیماری ها با هم صحبت کنیم. و تمام آن ایده آل های ذهنی من در برنامه تلویزیونی اکسیر به حقیقت پیوست.

آدرس مطب دکتر مسعود صابری

آدرس مطب دکتر مسعود صابری: تهران، خیابان فرشته، مریم شرقی، پلاک ۴۷، واحد ۴

بیوگرافی دکتر مسعود صابری مهمان امشب خندوانه؛ آدرس و تلفن مطب

تماس با دکتر مسعود صابری

دکتر مسعود صابری در روزهای خاصی از هفته در بیمارستان هایی چون بیمارستان تریتا ، بیمارستان عرفان و همچنین بیمارستان ۵۰۱ ارتش حضور پیدا می کنند و در آنجا عمل جراحی مغز و اعصاب و همچنین جراحی ستون فقرات انجام می دهند. مطب وی واقع در خیابان فرشته تهران بوده و در روزهای زوج دکتر مسعود صابری را می توانید در مطب ایشان ملاقات نمایید.

آدرس مطب فرشته: تهران ، خیابان فرشته ، مریم شرقی ، پلاک ۴۷ ، واحد ۴

تلفن تماس با مطب دکتر مسعود صابری: ۲۶۲۰۴۳۴۶ – ۲۶۲۰۵۱۱۳ – ۲۶۲۰۴۹۲۷ – ۲۶۲۰۴۷۹۴ – ۲۶۲۰۴۷۶۲

دکتر مسعود صابری در خندوانه

دکتر مسعود صابری مهمان امشب خندوانه با اجرای رامبد جوان خواهد بوئ. این برنامه از شکه نسیم و ساعت ۲۳ روز یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ پخش خواهد شد.

دکتر مسعود صابری مهمان امشب خندوانه

دکتر مسعود صابری مهمان امشب خندوانه

گردآوری: حیاط خلوت

♥ جذاب ترین مطالب امروز را اینجا ببینید

اینم ببین!

بیوگرافی سینا سرلک | عکس های سینا سرلک و همسر و دخترش

در این مطلب از حیاط خلوت بیوگرافی و عکس های سینا سرلک خواننده فصل اول …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *