خانه > بیوگرافی > بیوگرافی و عکس های شیوا طاهری+ازدواج شیوا طاهری

بیوگرافی و عکس های شیوا طاهری+ازدواج شیوا طاهری

در این مطلب از حیاط خلوت همراه ما باشید تا شما عزیزان را با یکی از بازیگران جوان و آینده دار سریال های تلویزیونی آشنا کنیم.

شیوا طاهری بازیگر سریال گذر از رنج ها در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۳۶۹ در تهران متولد شد. وی فارغ التحصیل رشته کامپیوتر در مقطع کارشناس است.

بیوگرافی و عکسهای شیوا طاهریبیوگرافی و عکسهای شیوا طاهری

شیوا طاهری که در یک خانواده نظامی بزرگ شده است سبک زندگی منظمی دارد. پدر شیوا طاهری که یک ارتشی است بسیار علاقه مند به هنر می باشد و خودش نیز اهل نویسندگی، شاعری و خطاطی است. وی نقش بسیار پر رنگی در بازیگر شدن شیوا طاهری داشته و تلاش زیادی کرد تا شیوا در کنار درس خواندن هنرهای مختلفی را هم یاد بگیرد.

 

وی در خصوص علاقه مندی به بازیگری می گوید:

همیشه بازیگری را دوست داشتم اما چندان به این موضوع به شکل جدی فکر نمی‌ کردم چون خانواده‌ا م به‌ شدت روی تحصیل من حساس بودند به‌خصوص که دوست داشتند در رشته‌ای فنی درس بخوانم

اما بعد از اتمام تحصیلاتم در رشته کامپیوتر به این نتیجه رسیدم که حتما باید سراغ رشته‌ای که دوست دارم، بروم. برای نقش دنیا سریال گذر از رنج ها هم در فراخوانی که برای تست گذاشته بودند، شرکت کردم و خوشبختانه انتخاب شدم. به این ترتیب اولین تجربه بازیگری خود را پشت سر گذاشت و اتفاقا در حضور خود به عنوان نقش اصلی در سریال گذر از رنج ها درخشید.

شیوا طاهری در سریال گذر از رنج هاشیوا طاهری در سریال گذر از رنج ها

وی در ادامه افزود: خیلی دوست داشتم نقش یلدا در فیلم «اینجا بدون من» را بازی کنم. البته خانم نگار جواهریان به بهترین نحو آن نقش را ایفا کرده‌ اند. بازی کردن در نقش سارا در فیلم «خون بازی» هم برایم خیلی جذاب بود و دوست داشتم جای وی بازی کنم البته او هم در آن فیلم فوق‌ العاده بود و من فقط از آرزوهایم می‌گویم.

درخشش شیوا طاهری در قصه «شاهد» از مجموعه تلویزیونی روزهای بهتر

شیوا طاهری پس از بازی در فیلم گذر از رنج ها و دیوار شیشه ای در سومین نقش جدی خود در قصه ای کوتاه و چند قسمتی از مجموعه تلویزیونی روزهای بهتر به ایفای نقش پرداخت.

شیوا طاهری در سریال روزهای بهترشیوا طاهری در سریال روزهای بهتر

مجموعه تلویزیونی «روزهای بهتر» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما که از جمعه تا چهارشنبه هر شب حوالی ساعت ۲۲:۱۵ از این شبکه پخش می شود.

ازدواج شیوا طاهری

جنجال عکس شیوا طاهری و همسرش

برخی از سایت ها این عکس را به عنوان همسر شیوا طاهری معرفی میکنند که صحت ندارد. در حال حاضر عکس و خبری از همسر و ازدواج شیوا طاهری منتشر نشده است.

عکس شیوا طاهری و برادرشعکس شیوا طاهری و برادرش

در مورد این عکس پیگیری کردیم و متوجه شدیم که عکس بالا مربوط به شیوا طاهری و برادرش می باشد.

عکس اینستاگرام شیوا طاهری

شیوا طاهری مدل تبلیغاتی مانتوشیوا طاهری به عنوان مدل تبلیغاتی مانتو نیز فعالیت می کند.

گردآوری:حیاط خلوت

♥ جذاب ترین مطالب امروز را اینجا ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *