خانه > سرگرمی > خواندنی و دیدنی > تلاش زن لهستانی برای برقراری رابطه جنسی با ده هزار مرد + عکس

تلاش زن لهستانی برای برقراری رابطه جنسی با ده هزار مرد + عکس

رکورد رابطه با مردان در دست دختر لهستانی

آنیا لیوسکا در صفحه شخصی خود در فیس‌بوک با وقاحت تمام اطلاعاتی از خود ارائه کرده و گفته ۲۱ سال سن دارد و سفر خودرا از ورشو آغاز کرده و تاکنون با ۲۸۴ مرد رابطه برقرار کرده و برای اتمام ماموریت شیطانی خود به ۳۳ هزار ساعت زمان نیاز داردآنیا لیوسکا زن لهستانی که قصد دارد رکوردار رکورد های گینس از طریق رابطه جنسی با ۱۰۰ هزار نفر شود ، دراقدامی مشکوک عازم کشور های اسلامی شده وپس از مصر وارد عراق شده است.

تلاش زن لهستانی برای برقراری رابطه جنسی با ده هزار مرد!

گفته می شود که نوری المالکی نخست وزیر عراق اجازه ورود به لیوسکا را داده است اما شرط کرده که شرکت هماهنگ کننده این سفر ، او را همراهی کند.تا کنون کشور های سعودی ، تونس ، اردن ویمن از ورود لیوسکا به کشورهایشان ممانعت کرده اند.

به گزارش حیاط خلوت، این خانم از ۲۴ ماه مه تا کنون با ۳۰۰ نفر همبستر شده است ، وی مدت رابطه جنسی با علاقه مندان را ۲۰ دقیقه اعلام کرده است.تا کنون کشور های سعودی ، تونس ، اردن و یمن از ورود لیوسکا به کشورهایشان ممانعت کرده اند.به گزارش پارس ناز وی گفته است که برای تمام کردن ماموریت خود وشکست رکورد رابطه جنسی با مردان ، به ۳۳ هزار ساعت ، زمان نیاز دارد.

آنیا لیوسکا این زن لهستانی تا کنون با انتقادات زیادی روبه‌رو شده است.عده اي از هموطنان وی ، او را «فاحشه» و «بیمار روانی» خوانده اند . اما برخی دیگر کار آنیا لیوسکا را در چارچوب «آزادی هاي فردی» تفسیر کرده اند.

♥ جذاب ترین مطالب امروز را اینجا ببینید

اینم ببین!

عشق بازی با همسر | آموزش تحریک زن در رابطه جنسی

عشق بازی و تحریک زن در رابطه جنسی زندگی مشترک و زناشویی ابعاد مختلفی دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *