خانه > نیازمندی ها > شماره تلفن اطلاعات دارویی شهر تهران + اطلاعات تکمیلی

شماره تلفن اطلاعات دارویی شهر تهران + اطلاعات تکمیلی

شماره تلفن اطلاعات دارویی شهر تهران

ممکن است برای شما هم پیش آمده برای یافتن اطلاعاتی درباره ساعت کاری داروخانه ها و یا یافتن دارویی خاص در تهران به دنبال شماره تلفن اطلاعات دارویی شهر تهران باشید.

شماره تلفن اطلاعات دارویی شهر تهران + اطلاعات تکمیلی

به گزارش سلامت حیاط خلوت، سامانه خط تلفن ویژه اطلاعات دارویی سازمان تدارکات پزشکی جمعت هلال احمر با شماره «۴۱۶۵۱» راه اندازی شد.

براساس اعلام سازمان تدارکات پزشکی هلال‌احمر؛ این خط تلفن ویژه اطلاعات دارویی به‌منظور اطلاع‌رسانی به‌روز و پاسخگویی به بیماران و مراجعان به داروخانه‌های مرکزی و فوق‌تخصصی (تک‌نسخه‌ای) هلال‌احمر و همچنین تکریم و رفاه آنان، با شماره ۴۱۶۵۱ راه اندازی شد.

بر اساس این گزارش، در این سامانه شده است داروخانه‌ها و واحدهای مربوطه؛ به صورت فهرست ۹ گزینه‌ای تعریف شده و در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.

اطلاعات دارویی، داروخانه مرکزی، داروخانه فوق تخصصی (تک‌نسخه‌ای)، داروخانه تهرانپارس، داروخانه جزیره کیش، بیمه‌گری، ساعات کاری و نشانی داروخانه‌های هلال‌احمر از جمله بخش‌های این سامانه است و هموطنان می‌توانند به صورت مستقیم اطلاعات مورد نیاز را از این طریق دریافت کنند.
شایان ذکر است ساعات پاسخگویی از طریق خط تلفن ویژه به شرح ذیل است:

* اطلاعات دارویی از ساعت ۸ صبح الی ۲۱
* داروخانه مرکزی هلال احمر از ساعت ۸ صبح الی ۲۱
* داروخانه فوق تخصصی (تک نسخه ای) از ساعت ۸ صبح الی ۱۹
* داروخانه تهرانپارس از ساعت ۸ صبح الی ۱۹
* داروخانه جزیره کیش از ساعت ۸ صبح الی ۱۴ و ۱۷ الی ۲۲

ارائه داروهای تخصصی و بیماری های خاص

لازم به توضیح است شبکه داروخانه‌های سازمان تدارکات پزشکی هلال‌احمر به‌خصوص داروخانه مرکزی، به‌عنوان نخستین داروخانه مکانیزه در کشور با همکاری داروسازان مجرب، داروهای تخصصی، فوق‌تخصصی، خاص و داروهای پرونده‌ای (از قبیل داروهای بیماران پیوندی، دیالیز و بیماران M.S) و داروهای تک نسخه‌ای را که بیشتر آنها تحت پوشش بیمه‌های جاری کشور است، عرضه می‌کند.

♥ جذاب ترین مطالب امروز را اینجا ببینید
کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *