خانه > دنیای مد و فشن > اخبار مد و ستاره ها > شهرزاد شریعت زاده دوست دختر ایرانی جان سینا کشتی گیر و بازیگر آمریکایی

شهرزاد شریعت زاده دوست دختر ایرانی جان سینا کشتی گیر و بازیگر آمریکایی

شهرزاد شریعت زاده دوست دختر ایرانی جان سینا

حصور جان سینا و دوست دختر ایرانی اش روی فرش قرمز فیلم بازی با آتش جنجالی شد .نام دوست دختر ایرانی جان سینا شهرزاد شریعت زاده است که در ادامه این مطلب بیوگرافی کوتاهی از سهرزاد شریعت زاده را می خوانید .

شهرزاد شریعت زاده دوست دختر ایرانی جان سینا

«جان سینا» در مراسم فرش قرمز فیلم جدیدش «بازی با آتش» (Playing With Fire) برای اولین بار به همراه نامزد جدیدش «شهرزاد شریعت‌ زاده» که به نظر یک کانادایی-ایرانی می‌رسد ظاهر شد.

این دو در ماه مارس در کنار هم دیده شده بودند. سینا در مصاحبه با «اینترتینمنت تونایت» در حین فیلمبرداری این فیلم با شریعت‌زاده ملاقات کرده است.

شریعت‌زاده دانش‌آموخته‌ی دانشکده‌ی بریتیش کلمبیا در رشته‌ی الکترونیک است و در حال حاضر در شرکت امنیتی اویجیلون (Avigilon) ونکوور مشغول کار است.

شهرزاد شریعت زاده دوست دختر ایرانی جان سینا

شهرزاد شریعت زاده کیست 

شهرزاد شریعت زاده دختر ایرانی است که اکنون با ازدواجش با جان سینا کشتی گیر و بازیگر معروف طوفانی از حاشیه و جنجال را در فضای مجازی به پا کرده است؛ در ادامه با ماهمراه باشید تا با شهرزاد شریعت زاده نامزد ایرانی و پرحاشیه جان سینا بیشتر آشنا شوید.

شهرزاد دختری اصالتا ایرانی متولد دهه هفتاد است؛ او در شهر ونکوور کانادا متولد شد و در همان فرهنگ قد کشیده و بزرگ شد.

شهرزاد از طرفداران پروپاقرص جان سینا بود و همین موضوع موجب آشنایی بیشتر این دو نفر شد؛

شهرزاد  از بچگی عاشق جان سینا بوده و هیچ گاه تصورش را هم نمی کرد عشق زمان کودکی اش حالا همسر او باشد.

اینکه دختری ایرانی اکنون به عنوان دوست دختر حان سینا در محافل رسمی حضور پیدا کند برای کاربران فضای مجازی بحث برانگیزاست و بدون دلیل او را سوژه اصلی رد و بدل کردن پیام هایشان در فضای مجازی می سازند .

به زودی مراسم عروسی شهرزاد شریعت زاده و جان سینا برگزار خواهد شد و این دو رسما زن و شوهر اعلام می شوند.

البته نکته مهم این است که آقای جان سینا بار اولش نیست دست دختری را می گیرد و اورانامزد خود اعلام می کند ؛ باید صبر کنیم که ببینیم آیا واقعا انی دوستی به ازدواج منجر خواهد شد یا خیر ؟

یک کشتی گیر حرفه ای، بازیگر و رپر آمریکایی است که با کمپانی دبلیودبلیوای قرارداد دارد، سینا اکنون بیشتر به بازیگری مشغول است و به صورت نیمه وقت کشتی میگیرد و در برند راو و هم برند اسمکدان به فعالیت می‌پردازد.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

 کلیک کنید: مشاهده مطالب جدید و داغ امروز 

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *