خانه > فرهنگ و هنر > عروسک ولنتاین ۲۰۱۸ / عروسک ولنتاین امسال چیه؟

عروسک ولنتاین ۲۰۱۸ / عروسک ولنتاین امسال چیه؟

روز ولنتاین یکی از روزهای مهم برای عاشقان است . در این روز عاشق های دنیا به یکدیگر هدیه های زیبایی می دهند که یکی از رایج ترین آن ها عروسک ولنتاین است.

اما عروسک ولنتاین امسال چیست؟

عروسک ولنتاین 2018

ولنتاین ۲۰۱۸

تاریخ ۱۴ فوریه میلادی برابر با ۲۵ بهمن ماه هجری خورشیدی مصادف است با روز ولنتاین یا روز عاشق ها که در کشورهای اروپایی و امریکایی این جشن برگزار می شود و چند سالی ست در ایران هم برگزار می شود.

در جشن روز ولنتاین عاشق های سرار جهان به هم دیگر کادوی و هدیه های نسبتا ساده مثل عروسک , شکلات کارت پستال و گل رز می دهند که هر کدام نمادی دارند.

هدیه دادن گل رز در روز ولنتاین نماد جنگ و صلح، عشق و گذشت و هم چنین پختن و تزیین انواع شکلات یکی از اداب مهم این جشن می باشد.

خرس عروسکی ولنتاین

چند سالی عروسک خرسی به عنوان نماد روز ولنتاین در کشورهای مختلف کادو داده می‌شود اما در کشورمان ایران، مدتی است به جای عروسک خرس و یا در کنار آن، عروسک نماد سال نیز قرار می‌گیرد.
مجموعه این هدایا معمولا در جعبه‌های فلزی و یا مقوایی قرار داده می‌شود و به زیبایی با انواع آبنبات‌های رنگی، قلب‌های کوچک و بزرگ و دیگر وسایل تزیینی کوچک و بزرگ تزیین می‌شود.

شما می‌توانید به جای یک جعبه پر از کادو روز ولنتاین ، یک باکس گل طبیعی و یا حتی یک شاخه گل ترجیحا رز قرمز خریداری نموده و با چند عدد شکلات به کسی که دوستش دارید در روز ولنتاین هدیه بدهید.

عروسک ولنتاین سال ۲۰۱۸

از آنجا که نماد حیوان سال ۲۰۱۸ “سَگ” می‌باشد، گفته می‌شود که عروسک ولنتاین ۲۰۱۸ نیز عروسک سَگ می‌باشد که در اندازه‌های مختلف و در رنگ‌های متنوع موجود می‌باشند. با این حال بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند همان عروسک تدی یا عروسک خرسی را به عنوان عروسک ولنتاین ۲۰۱۸ خریداری کنند.

منبع:deta98

♥ جذاب ترین مطالب امروز را اینجا ببینید

اینم ببین!

عکس نوشته تبریک ولنتاین ۲۰۱۸ / عکس تبریک ولنتاین جدید

در این مطلب از حیاط خلوت مجموعه ای از عکس نوشته های زیبا برای تبریک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *