خانه > فرهنگ و هنر > دنیای هنرمندان > عکس زیبای زوج عاشق سینمای ایران در ماشین شخصی

عکس زیبای زوج عاشق سینمای ایران در ماشین شخصی

عکس جدید سحر ولدبیگی و نیما فلاح

سحر ولدبیگی با انتشار عکس جدیدی از خود و همسرش نیما فلاح اینستاگرامش را به روز کرد . در ادامه عکس جدید سحر ولدبیگی و همسرش را مشاهده می کنید .

عکس جدید سحر ولدبیگی و نیما فلاح

او با انتشار این عکس نوشت :

در هیئت شکوفه‌ای سپید بر نازکای شاخه‌ای نورسته با تو سربرآورده‌ام جوانه زده‌ام بار و بر شده‌ام بر درختی کهنسال و تنومند اما تو را گل خواندن‌ات فقط، سزاوار نیست.

که هزار هزار گلستان از گوشه‌ی نگاه‌ات چکه می‌کنند.

در حجم ِ سرخی ِ سیب و در حرارت ِ سوزان ِ آغوش‌ات شیرینی ِ قند شده‌ام بر گوشه‌ی لبان‌ات اما خنده‌ات را به میوه‌ای ماننده کردن، سزاوار نیست.

چه، هر باغ که بَر می‌دهد؛ تو در هوایش نفس کشیده‌ای.

با برگ‌های ِ ریزان، بر مهر ِ روی ِ ماه ِ تو بر زمینه‌ی باروری‌ات آرمیده‌ام جان‌ام را به ریشه‌ی تو بخشیده‌ام اما همین فقط به یکّه رنگی تو را صلا دادن، سزاوار نیست.

که قامتت، سر بسی فرازتر از رنگین‌کمان آفرینش دارد.

در بلورهای برف با تو بر شاخساران نشسته‌ام در قطره‌های باران با تو باریده‌ام جاری شده‌ام دریا شده‌ام اما سزاوار نیست تو را خواستن‌ام فقط که در جوی ِ خشک ِ چشم ِ زمین جاری باشی.

در گستره‌ی بیکران ِ چه بسیار آسمان‌ها _که شمارشان از هفت بیش است_ بر شانه‌های باد با تو گشته‌ام آفرینش را به تمامی، به تماشا نشسته‌ام اما هر چه دیده‌ام تو بوده‌ای بر پهنه‌ی دریاها و صحراها بر بلندای کوه‌ها و فرود دشت‌ها و در هزارتوی جنگل‌ها _که رسیدن به شباهت ِ ژرفای ِ زلف ِ تو در دل‌هاشان ماسیده_. پرنده نیستی؛ تو پروازی. که رهایی را در اقیانوس ِ بی‌ساحل ِ چشم‌هایت منزل داده‌ای.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

 کلیک کنید: مشاهده مطالب جدید و داغ امروز 

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

اینم ببین!

چهره متفاوت بازیگر سریال ترور خاموش با موهای آبی!

رنگ مو جدید سپیده خداوردی سپیده خداوردی بازیگر ۳۸ ساله ایرانی است . او بازیگر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *