خانه > اخبار ایران و جهان > اخبار گوناگون > قانون عجیب برای رابطه جنسی زنان زیبای روس با مردان خارجی!

قانون عجیب برای رابطه جنسی زنان زیبای روس با مردان خارجی!

زنان روس فقط با مردان هم نژاد خودشان رابطه جنسی داشته باشند!

زنان و دختران روس بدلیل زیبایی طرفداران زیادی دارند و از همین رو دولت روسیه هشدار جدی به زنان روسیه نسبت به رابطه جنسی با مردان خارجی داده است.

قانون عجیب برای رابطه جنسی زنان زیبای روس با مردان خارجی!

تامارا پلتنیوا، رییس کمیته خانواده روسیه به زنان و دختران روسیه اي توصیه کرده و هشدار داده است تا فقط با مردان هم نژاد خودشان رابطه جنسی داشته باشند و از کسانی که از نژاد آنان و سفید پوست نیستند، دوری کنند. دختران روس بدلیل زیبایی طرفداران زیادی دارند و از همین رو دولت روسیه هشدار جدی به زنان روسیه نسبت به رابطه جنسی با مردان خارجی داده است.

قانونگذاران روسیه به دختران روس توصیه کرده‌ اند با مردان خارجی رنگین پوست مسافر جام جهانی دراین کشور رابطه جنسی برقرار نکنند.
به نقل از گاردین، برخی نماینده گان دوما روسیه از جمله خانم تامارا پلتنیوا رییس کمیته خانواده پارلمان روسیه دوما این توصیه و هشدار را به زنان روس داده است. به گفته این مقام پارلمانی روسیه، زنان روس نباید با مردان غیرسفید پوست خارجی رابطه جنسی داشته باشند.

با اینکار ممکن است تبدیل به یک مادر تنها شوند که مجبورند فرزندان دو نژادی خود را به تنهایی کلان کنند. روسیه اکنون میزبان نزدیک به ۱٫۵ ملیون نفر گردشگر خارجی است که به بهانه برگزاری جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ از سراسر دنیا به این کشور سفر کرده‌اند. در جریان برگزاری جام جهانی ۲۰۱۴ در برازیل نیز دولت برازیل اقدامات پیشگیرانه از جمله توزیع برخی اقلام پیشگیري از بارداری و مریضی هاي‌ آمیزشی بین مسافران جام جهانی کرده بود.

تامارا پلتنیوا گفته حتی دختران روس که به‌ صورت قانونی با مردان خارجی ازدواج می کنند بعد ها مشکلات زیادی پیدا می‌کنند و رابطه انها با همسران خارجی شان غالبا به شکل بدی خاتمه خواهد یافت.

خانم تامارا در یک گفت و گو رادیویی در پاسخ به سوالی درباره پدیده بچه‌ های‌ المپیکی سخن می‌گفت. این پدیده در روسیه دوران شوروی همزمان با برگزاری المپیک تابستانی ۱۹۸۰ مسکو روی داد و آن به دنیا آمدن صدها فرزند از مادران روسی و پدران خارجی بود که پس از برگزاری المپیک از روسیه رفته بودند. او گفت زمانی این فرزندان حاصل اختلاط از یک نژاد هستند که مشکلات زیادی ندارند.

اما وقتی حاصل اختلاط از ۲ نژاد مختلف و متفاوت هستند مشکلات زیادی به وجود می‌آید واین فرزندان ومادران درآینده با پدیده تبعیض ومشکلات قانونی مواجه میشوند. من به هیچ وجه نژادپرست نیستم بلکه هدف من دادن هشدار به دختران روس است تا مراقب آینده خود باشند. این نماینده پارلمان روسیه همچنین گفت اگر دختران روس واقعا چنین نیازی پیدا کردند بهتر است شریک جنسی پیدا کنند که هم نژاد آنها باشد.

همچنین الکساندر شرین دیگر نماینده دوما روسیه به زنان و مردان روس هشدار داد تا مراقب انواع و اقسام ویروسهاي‌ آمیزشی گردشگران خارجی باشند. مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از ۲۴ خرداد ماه سال ۹۷ با برگزاری مسابقه افتتاحیه در مسکو آغاز شد و حدود چهار هفته طول خواهد کشید. مردان زیادی خواستار رابطه با دختران زیبای روس هستند.

گردآوری: سایت حیاط خلوت

منبع: آریا نیوز

♥ جذاب ترین مطالب امروز را اینجا ببینید

اینم ببین!

زیباترین دختر هوادار جام جهانی ۲۰۱۸ انتخاب شد!

جذاب ترین دختر هوادار جام جهانی ۲۰۱۸ جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در حال برگزاری است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *