خانه > فرهنگ و هنر > دنیای هنرمندان > متن و عکسی که هانیه توسلی در سالروز تولد ۳۸ سالگی اش منتشر کرد

متن و عکسی که هانیه توسلی در سالروز تولد ۳۸ سالگی اش منتشر کرد

هانیه توسلی، عکسی از خود در فیلم «گاهی به آسمان نگاه کن» ساخته کمال تبریزی را در اینستاگرام منتشر کرد و از روز تولدش گفت.

هانیه توسلی

هانیه توسلی نوشت:

«اینجا در این عكس بیست و سه ساله‌ام. تست گریم «گاهى به آسمان نگاه كن»؛ پاییز سال ٨١. حسرتى براى بازگشت به گذشته نیست. نگاه شیطنیت آمیز و این لبخند هنوز گاه گاهى پیدا مى‌شود. زندگى رو به جلو مى‌پروراند و مى‌شوراند و رو به جلو هل مان مى‌دهد. رشد مى‌كنیم با رنج و لذت. یاد مى‌گیریم. چه چیزى در این جهان هستى مهم‌تر از یاد گرفتن و رشد كردن پیدا مى‌شود؟ زندگى یعنى زنده بودن. توقف از هر نوعى، سكون است و فرو رفتن.

هنوز با همین چشم‌ها با شیطنت و شگفتى دنبال كشف رازهاى جهانم. مثل بچه‌ها. هنوز از دیدن یك برگ و انعكاس نور بر روى آب به شوق مى‌آیم. رشد با درد رنج همراه است. امتحان! مى‌دانم. دردش را بارها كشیده‌ام، اما زندگى جادوست. جادوى جاودانه دوارى كه مدام در حال خلق است و در هرچیزى نشانه نو بودنش را به رخ مى‌كشد. با هر طلوعى، با هر نسیمى و تكان برگى، با هر بهارى، با هر دانه برفى. با هر تولدى و با هر مرگى كه تحولى است جذاب كه شروعى مهم است.

امروز تولد من است. سال و ماه و گردش روزگار. خوشحالم؟ غمگینم؟ شاید هر دو. باید پیش رفت و خلاق بود و ساخت. در این سى و هشت سال روح و فكر و مغزم پر از خاطره و نقاط درخشان ماندگار است. كتابها و آدم‌ها و لحظه‌هاى تاثیر گذار زندگى‌ام شده من. هویت من همه  آن چیزهایى است كه از جهان هستى كشف كرده ام. هنر نامحدود است چون خلاقیت نا محدود است چون انسان با دم پروردگارى اش نامحدود است. پس نا امیدى و سكون بر خلاف جهت طبیعت است. ممنونم از تك تك كسانى كه تولدم را تبریك گفتند. ممنون از لطف و مهرتان.زنده باد زندگى و مرگ كه معنى از هم مى‌گیرند.»

هانیه توسلی

اینستاگرام هانیه توسلی

 

♥ جذاب ترین مطالب امروز را اینجا ببینید

اینم ببین!

تصاویر جدید هنرمندان در شبکه های اجتماعی(۱۰۵)

تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام ، فیسبوک و توئیتر امروزه به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *