خانه > سرگرمی > دنیای پیامک ( SMS ) > متن کوتاه برای تبریک جشن الفبا کلاس اولی ها

متن کوتاه برای تبریک جشن الفبا کلاس اولی ها

متن تبریک جشن الفبا 

در ادامه مجموعه ای از متن جشن الفبا کوتاه ،تبریک جشن الفبا به دخترم ، متن تبریک جشن الفبا به کلاس اولی ها، متن تبریک باسواد شدن فرزند را می خوانید .

متن زیبا برای جشن الفبا کلاس اولی ها

متن کوتاه برای تبریک جشن الفبا کلاس اولی ها

تبریک جشن الفبا به فرزند

پسر زرنگم، حالا که باسواد شده ای متوجه می شوی که تلاش کردن اگر سخت هم باشد ارزش دارد، امیدوارم همیشه تلاش کنی، سختی ها را تحمل کنی تا موفق شوی. باسواد شدنت مبارک پسر خوبم.

متن کوتاه در مورد جشن الفبا

پسر باسوادم، برای این که بیش تر بدانی باید بیش تر کتاب بخوانی و حالا که باسواد شده ای خیلی راحت می توانی کتاب بخوانی و بیش تر و بیش تر بدانی، باسواد شدن و داناتر شدنت مبارک.

متن تبریک باسواد شدن فرزند

پسرم باسواد شدنت مبارک، خیلی خوشحالم که می توانی بنویسی و بخوانی، دوست دارم یک داستان به انتخاب خودت برایم بخوانی و امشب تو برای من قصه بخوانی، قبول پسر خوبم؟ مامانت، که خیلی دوستت دارد.

متن زیبا برای جشن الفبا پسرم

دختر خوبم، بی سوادی خیلی بد بود، مثل این بود که نمی دیدی ولی الآن باسواد شده ای و دنیا را بهتر می بینی و همه چیز را بهتر می شناسی. خیلی خوشحالم که باسواد شده ای. باسواد شدنت مبارک دختر مهربانم.

متن کوتاه برای تبریک جشن الفبا

حالا که باسواد شده ای می توانی کلی کتاب بخوانی و کلی چیزهای جدید یادبگیری. باسواد شدنت مبارک دختر زرنگم.

جشن الفبای کلاس اول

دخترم چقدر خوشحالم که از این به بعد می توانی پیام هایم را بخوانی و برای من نامه های قشنگ کوتاه بنویسی، خیلی دوستت دارم. باسواد شدنت مبارک نازنیم.

متن زیبا در مورد جشن الفبا

پسرم از این که باسواد شده ای خیلی خوشحالم چون از این به بعد می توانی موفق و موفق تر شوی، چون بیش از قبل می دانی.

متن معلم برای جشن الفبا

از این که می بینم الآن می توانی کتاب بخوانی و برای من هم تعریف می کنی، خیلی خوشحالم. موفق باشی عزیزم. باسواد شدنت مبارک

تبریک جشن الفبا به خواهرزاده

دخترم چقدر خوب است که باسواد شده ای، مبارک باشد. خواستم فقط برای تو بنویسم دوستت دارم. پدرت، که خیلی خیلی دوستت دارد.

متن جشن الفبای مجازی

یادت هست تا چند ماه پیش نمی توانستی نوشته های من را بخوانی؟ اما حالا خیلی راحت نوشته های همه را می توانی بخوانی. این خیلی عالیه، مگه نه؟ باسواد شدنت مبارک پسر زرنگم.

متن خداحافظی معلم با دانش اموزان در جشن الفبا

پسرم الآن که باسواد شده ای حتما می توانی کلمه ی ادب را هم بنویسی و هم بخوانی. به تو افتخار می کنم که پسر خیلی باادبی هستی. باسواد شدنت مبارک، پسر عزیز من.

متن تبریک جشن الفبا برای دخترم

همیشه دوست داشتی مثل من کتاب بخوانی، حالا که باسواد شده ای راحت می توانی هر کتابی را که دوست داشتی بخوانی. خیلی عالیه. باسواد شدنت مبارک.

متن زیبا برای جشن اسم کلاس اول

پسر عزیزم، خیلی دوست دارم برای من با خط خودت هرچه که دوست داری بنویسی، هرچه که بنویسی را من دوست دارم چون نتیجه ی تلاش چند ماه مدرسه رفتن و زحمت کشیدن توست. باسواد شدنت مبارک، پسر زبر و زرنگم.

استوری جشن الفبا

دختر عزیزم باسواد شدنت مبارک، هر وقت در روز تولدم به من نقاشی هدیه می دادی خیلی خوشحال می شدم، از این به بعد می توانی در کنار نقاشی ات برای من نامه هم بنویسی. چقدر دوست دارم نامه های تو را بخوانم.

متن دختر عزیزم با سواد شدنت مبارک

دختر عزیزم باسواد شدنت مبارک، از امروز به بعد دیگر خودت می توانی هر کلمه و جمله ای که دیدی را بخوانی و مجبور نیستی که صبر کنی تا دیگران برای تو آن را بخوانند. این خیلی خوبه.

متن تبریک جشن الفبا به پسرم

دختر خوبم، امسال که باسواد شدی و خواندن و نوشتن را یاد گرفتی، همگی خیلی خوشحال شدیم، برای این که همیشه خوشحال باشیم، سعی کن همیشه یک مطلب جدید یاد بگیری تا دانا شوی، انسان های دانا همیشه موفق و با قدرت هستند. مبارکت باشد باسواد شدنت.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

 کلیک کنید: مشاهده مطالب جدید و داغ امروز 

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *