خانه > اخبار ایران و جهان > واکنش ها به توهین رائفی پور به مهدوی کیا و باقری

واکنش ها به توهین رائفی پور به مهدوی کیا و باقری

توهین رائفی پور به مهدی مهدوی کیا و کریم باقری و حواشی آن 

علی‌اکبر رائفی‌پور در یک سخنرانی به مهدی مهدوی‌کیا و کریم باقری توهین کرد.

توهین رائفی پور به مهدوی کیا و باقری

توهین رائفی پور به دو فوتبالیست معروف و محبوب ایرانی واکنش های زیادی را در شبکه های مجازی در پی داشت و فیلم توهین رائفی پور به مهدوی کیا و کریم باقری در سخنرانی اش به سرعت در شبکه های مجازی منتشر شد .

در ادامه ماجرای توهین رائفی پور به مهدی مهدوی کیا و کریم باقری و برخی از واکنش ها به این موضوع را مشاهده می کنید.

ماجرای توهین رائفی پور به مهدوی کیا و کریم باقری

رائفی پور در یكی از سخنرانی‌های خود درباره مهدی مهدوی‌كیا و كریم باقری گفت: یكی از آن‌ها در حال تبلیغ خمیردندان است و دهانش را بسته. یعنی لب‌ها را می‌توان با آن شست. آن یكی در حال تبلیغ ماست و دوخ است؛ ماست و دوخ، با خ! در حال خندیدن است. گفتم خب جای این‌ها را عوض می‌كردید. خمیردندان را می‌دادی دست اون، ماست و دوغ را می‌دادی دست این!

بابا این‌ها مشاور رسانه‌ای ندارند؟ این همه پول‌ها را می‌گیرند و پورشه سوار می‌شوند، ماهی دو میلیون تومان بده به یك نفر كه بیاید مشاور رسانه‌ای‌ات بشود تا شركت‌ها این طوری از شما استفاده نكنند. بعد این‌ها در حوزه‌های امنیت ملی كارشناس می‌شوند. می‌گویند كاش این قدر پول كه در سوریه و لبنان خرج كردیم را ورزشگاه می‌ساختیم. برو دوغت را تبلیغ كن بابا!

علت توهین رائفی پور به مهدوی کیا

رائفی پور در سخنرانی خود پس از مسخره کردن ژست تبلیغاتی مهدوی کیا از وی خواست بجای اظهار نظر سیاسی برود دوغش را تبلیغ کند!

گویا اشاره رائفی پور به توئیت انتقادی مهدی مهدوی کیا در مورد هزینه برای مملکت بجای هزینه برای عراق و سوریه بوده است.

متن توییت مهدی مهدوی کیا در حمایت از مسعود شجاعی و احسان حاج صفی :

لحظاتى كه باعث خوشحالى مردم ايران شديد هيچوقت از ياد نخواهد رفت

به اميد روزى كه سياست دست از سر ورزش بردارد و عمل جاى شعار را بگيرد، ای كاش به فكر زير ساخت هاى ورزش، ساختن چند ورزشگاه آبرومند و توجه به ورزش هاى پايه اين مملكت، از بين بردن فقر، اعتياد، بيكاری و … بوديم نه اتفاقات لبنان و سوريه و عراق و….

پاينده باد ايران و ايرانى

واکنش مهدی مهدوی کیا به توهین رائفی پور

پس از آنكه علی اكبر رائفی پور در یكی از سخنرانی‌هایش به مهدی مهدوی كیا و كریم باقری اهانت كرد، مهدوی‌كیا كه همیشه از حاشیه ها دوری كرده، در صفحه توییتر خود متنی كوتاه منتشر كرد كه البته در این متن، نام هیچ كسی را نیاورده است.

مهدوی‌كیا نوشت: امید به روزی كه چاپلوسی ریشه كن بشه و هر كس نون تواناییش رو سر سفره ببره. امان از حسادت و مشكلات درونی كه آسایش آدم‌ها رو می‌گیره.

توهین رائفی پور به مهدوی کیا و باقری

واکنش علی دایی به توهین رائفی پور به مهدوی کیا و باقری

پس از انتشار اهانت رائفی پور به كریم باقری و مهدی مهدوی كیا، علی دایی در حمایت از این دو چهره ماندگار باشگاه پرسپولیس پست زیر را در صفحه اینستاگرام خود منتشر كرد.

توهین رائفی پور به مهدوی کیا و باقری

سردبیر سابق روزنامه پیروزی: مهدوی‌کیا به آمریکا گل زده، تو چه کار کرده‌ای؟

حسین قدوسی كه همین روز گذشته از سردبیری روزنامه پیروزی استعفا كرد، درباره اهانت‌های رائفی پور به كریم باقری و مهدی مهدوی كیا نوشت:

 

حرفی داری درباره مهدوی کیا و کریم باقری، نقدی داری بگو….. چرا باید توهین کنی، ادا دربیاری و مسخره کنی که چهار نفر بخندند برات. که چی؟ اونی که درباره اش حرف زدی دو فصل متوالی شده بهترین و دومین گلساز بوندسلیگا، مرد سال آسیا شده، محبوب ترین و گرانترین بازیکن تاریخ باشگاه هامبورگ شده، گلی که به آمریکا زده طوری دل ملت و خانواده شهدا رو شاد کرده که تو…… تو چه کردی.

 

اون یکی مرد بزرگ دومین گلزن برتر سال ۹۷ میلادی جهان بود که بارها شادی رو برده خونه های مردم.

هر دو مرد اخلاق. هر دو بی حاشیه. هر دو اسطوره و هر دو بزرگ که با حرف های تو کوچک نمی شوند.

علی اکبر رائفی پور کیست :

متولد ۱۳۶۳
محل زندگی تهران
زمینه تحقیق نقد و خُرده‌گیری از صهیونیسم، نقد و خُرده‌گیری از فراماسونری، نقد علوم اجتماعی و اومانیسم و آنچه که فرقه‌های نوظهور می‌خواند
محل کار مؤسسهٔ فرهنگی مصاف
بنیانگذار جنبش مصاف (مبارزه با صهیونیسم، اومانیسم و فراماسونری)
دلیل شهرت سخنران عمومی مهدوی و استراتژیست

گردآوری: حیاط خلوت

منبع:خبر آنلاین

♥ جذاب ترین مطالب امروز را اینجا ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *