خانه > اخبار ایران و جهان > خوشحالی کره ای ها از محرومیت شجاعی و حاج صفی!

خوشحالی کره ای ها از محرومیت شجاعی و حاج صفی!

به گزارش حیاط خلوت بازی کردن دو لژیونر کشورمان مقابل نماینده رژیم صهیونیستی در لیگ اروپا و خط و نشان فدراسیون و وزارت ورزش برای محروم کردن آنان، بیش از همه موجب شادی و مسرت حریفان تیم ملی فوتبال کشورمان در مقدماتی جام جهانی شده است.

خوشحالی کره ای ها از محرومیت شجاعی و حاج صفی!
به نقل از اسپورت نیوز کره، کره جنوبی امیدوار است برای نهمین بار پیاپی جواز حضور در جام جهانی را به دست بیاورد، اما آنها این بار کار سختی پیش رو دارند. دو بازی حیاتی برابر تیم‌های ملی فوتبال ایران و ازبکستان سرنوشت کره‌ای‌ها را مشخص خواهد کرد.

بعد از اتفاقات پیش آمده برای دو بازیکن ایرانی مسعود شجاعی و احسان حاج‌صفی در فوتبال یونان، رسانه‌های کره‌ای با بازتاب این اخبار از غیبت احتمالی این دو در بازی برگشت که چندی دیگر در سئول برگزار خواهد شد، ابراز خوشحالی کردند.

یکی از مقامات فدراسیون فوتبال کره جنوبی گفت : ما به دقت اخبار این موضوع را پیگیری خواهیم کرد، چون شجاعی یکی از بازیکنان با تجربه و محوری تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران است و غیبت او در بازی برگشت می‌تواند به کلی تاکتیک تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران را تغییر دهد.

شین تائه یونگ، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال کره جنوبی که جانشین اشتلیکه آلمانی شده است، قرار است ۱۰ روز زودتر از مابقی تیم‌ها بازیکنانش را به تیم‌ ‌ملی دعوت کند تا بتوانند اولین شکست را به شاگردان کارلوس کی‌روش در راه صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تحمیل کند و شانس چشم بادامی‌ها را برای صعود به جام جهانی را افزایش دهد.

باید دید برنامه ۹۰ و عادل فردوسی پور دوشنبه شب این هفته می تواند با میانجیگری این موضوع را ختم به خیر کند یا نه

منبع: ۱ورزش

♥ جذاب ترین مطالب امروز را اینجا ببینید

اینم ببین!

حذف تیم مسعود شجاعی و احسان حاج صفی مقایل نماینده اسرائیل

حذف تیم پانیونیوس با حضور مسعود شجاعی و احسان حاج صفی مقایل نماینده اسرائیل مسعود شجاعی و احسان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *