خانه > مطالب ویژه > رابطه جنسی با این آقایان حسابی تحریک کننده است!

رابطه جنسی با این آقایان حسابی تحریک کننده است!

خانم ها با دیدن این مردان تحریک می شوند!

شاید باور عموم این است که فقط یک زن می تواند خصوصیات جنسی و تحریک کننده داشته باشد. بسیاری مردان با توجه به این باور غلط وظیفه خود در قبال تحریک همسر را پاک فراموش می کنند.  اما آیا این انصاف است؟ آیا زن نباید مجذوب مرد خود باشد؟

این که مردی باشید تا از دید یک زن جذاب بنظر برسید خیلی مهم است، همسرتان باید همیشه به شما افتخار کند و فقط شما را ببیند، بنظر شما یک مرد جذاب از دید یک خانم باید چه شکل و فرمی داشته باشد؟ در این مطلب از سایت حیاط خلوت با ما همراه باشید تا با ویژگی های رفتاری مردانی که زنان را تحریک می کنند آشنا شوید.

رابطه جنسی با این آقایان حسابی تحریک کننده است!

زنان از چه مردانی تحریک مي شوند

آیا دوست دارید همسر خود را دیوانه وار تحریک کنید؟ آیا علاقه مندید وی در رابطه جنسی داغ و دیوانه کننده باشد؟ سعی کنید جزء این ۲۰ مرد باشید تا ببینید که همسر شما توان رد کردن و پس زدن جنسی شما را ندارد!

این مردان تحریک کننده زنان هستند:

۱- آقایانی که به آرامي و با ملایمت عشق ورزی ميکنند، آقایونی که به سرعت ميروند سراغ شورت خانمشان و عمل دخول را شروع ميکنند و فوری و باعجله ميخواهند کار را تمام کنند به این نکته دقت کنند که اگر شعله هاي جنسی خانمشان رابه آرامي روشن کنند این شعله ها تا مدت بیشتری روشن خواهند ماند.

۲- آقایانی که در بستر نیز با همسرشان صحبت ميکنند «آقایونی که نميخواهند احساساتشان رابا کلمات عاشقانه در حین رابطه جنسی بیان کنند، به این نکته دقت کنند که بیان احساسات عاشقانه در قبل، هنگام و بعد از رابطه به زن احساس محبوبیت و امنیت ميدهد، احساسی که همسرتان رابه وزیری محبوب در دربار شما تبدیل خواهد کرد»

۳- آقایانی که در بوسیدن مهارت دارند «هر بوسه عاشقانه که بر لبان همسرتان ميزنید ميتواند به مانند پیامي پرقدرت بر قلب همسرتان فرود مي آید و اورا شعله ور سازد، این جمله را هرگز فراموش نکنید»

۴- آقایانی که با چشمان خود به همسرشان نشان ميدهند او را دوست دارند و به او عشق مي ورزند «این را بدانید که ارتباط چشمي بین دو نفر قدرتمند ترین و موثرترین ارتباطات است که پیامدش فعال شدن چرخه هاي دیگر بدن هردو طرف است، پس با نگاهی عاشقانه به همسرتان احساس محبوبیت بدهید و از مزایای این ارتباط لذت ببرید»

۵- آقایانی که لباسهای همسرشان رابه آرامي در مي آوردند

۶- آقایانی که در تحریک کردن همسرشان به وسیله لمس کردن مهارت دارند «زن ها در پروسه آمادگی برای رابطه نیاز دارند که با نوازش و لمس آرام، آماده دخول و عملیات جنسی شوند، این نکته را هم به داشته هایتان اضافه کنید»

۷- آقایانی که با موهاي همسرشان بازی ميکنند در هنگام رابطه زناشویی به سادگی همسر خود را به اوج لذت جنسی می رسانند.

۸- آقایانی که از معاشقه با همسرشان لذت ميبرند «خیلی ساده است هنگامي که معاشقه بکنید و احساساتتان رابه بیرون تراوش کنید این خود مهم‌ترین جذب کننده برای همسرتان است»

۹- آقایانی که عشق خودرا در بیرون از اتاق خواب نیز به همسرشان نشان مي دهند و وی را به احساس و باور محبوبیت مجبور مي کنند «یک «دوستت دارم» ، یک شاخه گل ، یک اس ام اس عاشقانه و یک تک زنگ نیم روزی که به همسرتان احساس محبوبیت بدهد ، ميتواند در شب هنگام به طوفانی عشقی تبدیل شود، باور نميکنید، فردا صبح امتحان کنید»

۱۰- آقایانی که پیش از عشق ورزی خود رابه لحاظ فیزیکی و جسمانی آماده ميکنند. «کارهایی ماننده معطر کردن دهان، ازاله مو هاي زائد، عطر زدن و دوش گرفتن و … ميتوانند برای آماده کردن جسمي شما موثر باشند»

۱۱-  آقایانی که به همسرشان احساس زیبا بودن مي دهند. «این جا یک راز را بهتون ميگم ، هنگامي که یک زن احساس بکند که برای شما زیبا است، مثل توپ ميترکه! از من گفتن»

۱۲-  آقایانی که از ماساژ دادن به همسر خود لذت ميبرند. زبان عشق لمس کردن است، دستهای شما زایده هایي فیزیکی نیستند بلکه فرستده هایي قوی اند که نیروی جنسی شما را منتقل ميکنند، با نوازشی عاشقانه معنای واقعی این جمله را درک کنید»

۱۳-  آقایانی که عاشق در آغوش گرفتن همسرشان هستند.

۱۴- آقایانی که دستهای همسر خودرا در دست ميگیرند و آن را نوازش ميکنند.

۱۵-  آقایانی که پس از گذشت سالیان همان‌ گونه مانند روزهای اول آشنایی شان با همسر خود رفتار ميکنند.سایت پارس ناز آهان این نکته ماله کهنه کاراست، رفقا با تجربه دقت کنند که اگه اجازه ندهید همسرتان برایتان عادی شود و نگاهتان همان نگاه اول باشد، این طوفان عشقی تبدیل به امواجی پایدار خواهد شد که ضامن پایداری رابطه تان در تمام زندگی باقیمانده خواهد شد»

۱۶-  آقایانی که به همسرشان نشان ميدهند که او تنها زن زندگی آنهاست و به او احساس و باور «خاص بودن» ميدهند.

۱۷- آقایانی که همسرشان را از صمیم قلب دوست دارند و به او عشق ميورزند.

۱۸-  آقایانی که چنین باور دارند عشق همسرشان تحمل تمامي سختیهای زندگی را برای آن ها سهل و راحت و حتی از بین مي برند.

گردآوری: نکات همسرداری

♥ جذاب ترین مطالب امروز را اینجا ببینید

اینم ببین!

تلاش زن لهستانی برای برقراری رابطه جنسی با ده هزار مرد + عکس

رکورد رابطه با مردان در دست دختر لهستانی آنیا لیوسکا در صفحه شخصی خود در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *