خانه > دنیای مد و فشن > لباس و کیف و کفش > ست کردن لباس برای خانم هایی که شکم بزرگی دارند

ست کردن لباس برای خانم هایی که شکم بزرگی دارند

ست کردن لباس برای خانم هایی که شکم بزرگی دارند

یکی از مشکلات خانم هایی که اضافه وزن دارند پوشاندن شکم در لباس مجلسی است . با رعایت یک سری نکات ساده ست کردن لباس برای چاق و انتخاب مدل لباس مناسب برای خانم هایی که شکم بزرگی دارند می توانید شکم بزرگ تان را مخفی کرده و اندام تان را لاغر نشان دهید .

ست کردن لباس برای خانم هایی که شکم بزرگی دارند

اصول ست کردن لباس برای کسانی که شکم بزرگی دارند

اگر شما هم جزو دسته خانم هایی هستید که شکم بزرگی دارند، به راحتی می توانید با یک سری قوانین ست کردن لباس، شکم تان را پنهان کنید.

خانم هایی که شکم بزرگی دارند از پوشیدن لباس هایی با خطوط افقی و رنگهای تند و روشن اجتناب کنند

در صورت کلی خط های افقی باعث چاقتر نشان دادن اندام شده در صورتی که خط های عمودی شما را باریک و بلندتر نشان می دهد. دقیقا همین تاثیر را رنگ های تند و روشن با رنگ های تیره دارند.

پوشیدن گن های یک سره به جای گن هایی که فقط روی شکم را می پوشانند

گن های یک سره تمام چربی های اضافه در قسمت شکم، باسن و کمرتان را جمع می کنند در حالی که گن هایی که فقط شکم تان را می پوشانند باعث می شوند چربی های شکم شما لایه لایه نشان داده شود.

اگر شکم بزرگی دارید لوازم جانبی مناسب انتخاب کنید

یکی از بهترین ایده ها برای خانم هایی که شکم بزرگی دارند استفاده از کمربندهای پهن به جای کمربندهای باریک است. کمربند پهن بزرگی شکم شما را پنهان می کند. همچنین می توانید از گردنبند و گوشواره های بزرگ استفاده کنید تا توجه به صورت شما جلب شود.

از شلوارهایی با کمری پهن استفاده کنید

شلوارهایی را با خط کمر متوسط ​​یا بلند با یک بلوز ساده بپوشید تا به طور طبیعی خط کمر شما را پنهان کند. مدل هایی با خط کمر کم ارتفاع می توانند بر چربی شکم فشار بیاورند و برجسته تر شود.

استفاده از کفش مناسب

خانم هایی که شکم بزرگی دارند معمولا دارای اضافه وزن در قسمت ران پا خواهند بود. بهترین انتهخاب برای این خانم ها استفاده از کفش ای ساق دار پاشنه بلند است که پاها را کشیده تر نشان دهد.

نپوشیدن لباس هایی با بالا تنه گشاد

معمولا خانم هایی که شکم بزرگی دارند سعی می کنند با پوشیدن تونیک هایی گشاد شکم بزرگ خود را پنهان کنند در صورتی که این بدترین کار ممکن است. با این کار شما بزرگی شکم تان را چند برابر می کنید.

پوشیدن رنگ های تیره شما را یک سایز کوچکتر نشان می دهد 

رنگهای تیره را برای لاغر نشان دادن بپوشید. رنگ مشکی، سورمه ای و قهوه ای باعث می شود که یک سایز کوچکتر به نظر برسید.

اگر پهلوهای شما از نیمه پایینی شما بزرگتر است، با پوشیدن لباس های تیره و سبک تر در قسمت پایین، مانند شلوار خاکی، ظاهری متناسب تر ایجاد کنید.

شلوارهای بسیار گشاد (دامن شلواری ) نپوشید

خانم هایی که دچار چاقی در ناحیه شکم هستند فکر می کنند اگر شلوارهای گشاد یکسره بپوشیند چاقی شکم شان را می توانند پنهان کنند در صورتی که بهترین انتخاب برای آنها شلوارهای دمپا گشاد است.

دامن های تنگ با کمر پهن

بهترین دامن برای خانم هایی که شکم بزرگی دارند دامن های تنگ با کمر پهن است.

گردآوری: حیاط خلوت

منبع:seemorgh.com

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

 کلیک کنید: مشاهده مطالب جدید و داغ امروز 

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *