خانه > ورزشی > دنیای ورزشکاران > واکنش علی کریمی به ماجرای جنجالی ویلای میلیاردی اش

واکنش علی کریمی به ماجرای جنجالی ویلای میلیاردی اش

علی کریمی با انتشار متنی نسبت به ماجرای ویلای میلیاردی اش واکنش نشان داد .

ویلای علی کریمی در لواسانویلای علی کریمی در لواسان

ماجرای جنجالی ویلای میلیاردی علی کریمی + واکنش علی کریمی

علی کریمی که با طبع و روحیات خاص خود پست هایی را منتشر می کند در چند وقت اخیر چهره ای فعال در فضای مجازی بوده که صحبت های مهمی را در خصوص فوتبال ایران مطرح کرده است. کریمی اما به تازگی با اشاره به پستی در اینستاگرام توضیحاتی را مطرح کرده است.

شخصی در اینستاگرام تصویری تحت عنوان ویلای علی کریمی در لواسان منتشر کرده و به انتقاد شدید از علی کریمی پرداخته است.

کریمی اما این پست را در کانال خود منتشر کرد و به آن پاسخ داد:

چند وقتیه یه سری این داستانارو برای من درست کردن، به زعم خودشون من از رانتی استفاده کردم یا زد و بندی انجام دادم و یا دزدی کردم!!!؟؟

خواستم یه بار برای همیشه این موضوع را توضیح بدم. اولا من هنرم بیشتر از شما در همه جا، دوما شماها اگر مال این صحبت ها هستین این همه اختلاس و دزدی رو دربارش مطلب بنویسین. من تمام هزینه ها رو از قبیل خرید زمین، ساختن رو از پول قراردادم پرداخت کردم، نه زمین مجانی گرفتم نه وامی برای ساختن، چه بسا که هنوز به پیمانکار شهرداری (بابت پایان کار) بدهکار هستم. مدارکش هم موجود است و هر کسی خواست می تونه اون رو ببینه.

ولی روی صحبتم با تویی هست که فکر می کنی با نوشتن این مطلب داری وظیفتو انجام می دی، امیدوارم به وقتش هم زبونت کار کنه و بتونی حرف بزنی. اگر هم کسی مدرک بیاره که من با رانتی اینجا رو ساختم، دیگه هیچ حرفی نمی زنم.

یعنی من با درآمد خودم هم نمی تونم کاری رو که دوست دارم انجام بدم. آره معلومه که تا شماها باشین هیچ رشد و پیشرفتی صورت نمی گیره، نمی دونم چند سالته ولی اینو می دونم که سرشار از عقده هستی. امیدوارم پای حرفات باشی. سی یو سون.

واکنش علی کریمی به ویلای میلیاردی اش

واکنش علی کریمی به ویلای میلیاردی اش
منبع: خبرورزشی

♥ جذاب ترین مطالب امروز را اینجا ببینید

اینم ببین!

تصاویر جدید هنرمندان در شبکه های اجتماعی(۷۲)

تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام ، فیسبوک و توئیتر امروزه به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *