خانه > اسرار خانه داری > ۱۰ نشانه ابراز علاقه غیر مستقیم مردان را بشناسید!

۱۰ نشانه ابراز علاقه غیر مستقیم مردان را بشناسید!

نشانه های ابراز علاقه غیر مستقیم مردان

آیا تا به حال برای شما پیش آمده که رفتار یک پسر برایتان عجیب بیاید؟ هر جا سر می چرخانید وی را می بینید و مدام پیگیر حالتان است. من به شما خواهم گفت که احتمالا این پسر به شما علاقه مند شده است.

ابراز علاقه توسط  آقایان روش های مختلفی دارد. بعضی ها با روابط عمومی بالا و اعتماد به نفس کافی جلو می آیند و علاقه خودشان به شما را ابراز می کنند اما بعضی دیگر از پسران اینگونه نیستند. آنها به شما علاقه مند شده اند اما صبر می کنند. صبر می کنند و باز هم صبر می کنند…

این رفتار می تواند دلایل مختلفی داشته باشد.ممکن است طرف شما یک پسر خجالتی باشد و از بیان احساس خود به شما شرم داشته باشد و یا ممکن است نسبت به پاسخ شما به ابراز علاقه اش می ترسد و به خاطر ترس از نه شنیدن مدام این ابراز علاقه را به تاخیر می اندازد. و یا ممکن است طرف شما مغرور باشد و انتظار ابراز احساسات شما باشد.

اما چطور می توان از رفتارهای آقایون متوجه شد وی به شما علاقه مند است؟ آیا می‌دانید نشانه های عاشق شدن پسران چیست؟ آیا در انتخاب همسر، عشق واقعی را می توان تشخیص داد

در این مطلب از سایت حیاط خلوت؛ قصد داریم نشانه های عاشق شدن پسران را برای شما بازگو کنیم. درست است که این علائم از فردی به فرد دیگر می‌تواند متفاوت باشد ولی علائم کلی ابراز علاقه غیر مستقیم می‌تواند شبیه ۱۰ نشانه زیر باشد.

10 نشانه ابراز علاقه غیر مستقیم مردان را بشناسید!

ابراز علاقه غیرمستقیم مردان

روش‌هایی وجود دارد که می‌توانیم با کمک آن‌ها دریابیم که یک پسر به دختری علاقه و توجه دارد یا خیر. اما روش های ابراز احساسات پسران چیست؟

بعضی از پسران به طور عمدی این علائم را نشان می‌دهند و می‌خواهند به صورت غیرمستقیم ابراز علاق کنند ولی بعضی‌ها هم به طور غیرعمدی این علائم را از خود نشان می‌دهند. پس همراه ما باشید تا نشانه های عشق واقعی و عاشق شدن را بشناسید

۱۰ نشانه های عاشق شدن مردان چیست؟

۱- چشم های مرد عاشق دروغ نمی گوید

فقط با نگاه کردن به چشم‌های طرف مقابل است که می‌توانید از احساس درونی او باخبر شوید. برخلاف سایر اعضای بدن که ما همیشه روی آن‌ها کنترل لازم داریم، چشم‌هایمان فرق دارند و کنترل کاملی از از آن‌ها نداریم. وقتی زن یا مردی هیجان داشته باشد یا حسی قوی در دلش باشد، مردمک چشمانش بزرگتر می‌شود. پس اگر وقتی با طرفتان حرف می‌زنید، دیدید که مردمک چشمانش بزرگ شده است یعنی دوستتان دارد.

همچنین موقع حرف زدن می‌توانید از طرز نگاه کردن او بفهمید که چقدر به شما توجه دارد. اگر ارتباط چشمی خود را به طور مداوم با شما حفظ می‌کند، می‌توانید احساس قلبی‌اش را از چشم‌هایش بخوانید.

۲- در کنار شما شاد و خندان است

از نشانه های عاشق شدن پسران که کاملاً مشخص است اما اکثرا نادیده گرفته می‌شود. این واقعیت که مردی نتواند لبخندش را از شما مخفی کند یا پیش شما خیلی هیجان داشته باشد، دستش را جلو شما رو می‌کند.

۳- کاری که دوست دارید را انجام می‌دهد.

این هم یکی دیگر از نمونه‌هایی است که مردها برای اینکه پیش کسی باشند که دوستشان دارند انجام می‌دهند. به فعالیت‌هایی فکر کنید که دوست دارید و اگر می‌بینید او برای آن فعالیت‌ها وقت و توجه می‌گذارد، مشخص است که دوست دارد وقت بیشتری با شما بگذراند. مهم نیست که او به آن فعالیت‌ها علاقه دارد یا نه،فقط می‌خواهد وقت بیشتری را با شما بگذراند.

۴- آخر هفته‌های خود را با شما می‌گذراند.

از آن جا که همه ما زندگی‌های پرمشغله‌ای داریم، آخرهفته‌ها دوست داریم استراحت کرده و وقتمان را هر جور که دوست داریم بگذرانیم. بنابراین اگر مردی فقط دوستتان باشد، آخرهفته خود را صرف کار دیگری خواهد کرد، کاری که از انجام آن لذت می‌برد. اما وقتی مردی می‌خواهد کل آخرهفته خود را با شما بگذراند، کاملاً مشخص است که شما چیزی هستید که به او بیشترین لذت را می‌دهید.

10 نشانه ابراز علاقه غیر مستقیم مردان را بشناسید!

این مسئله به طور ناخودآگاه و غیرارادی برای آن‌ها اتفاق می‌افتد چون وقتی مردها به زنی علاقه دارند، دوست دارند همه وقت خود را کنار او بگذرانند. هیچوقت با خودش فکر نمی‌کند که اگر این کار را بکند، شما پیش خودتان خواهید گفت که گرفتارتان شده است. این کار را می‌کند چون همان کاری است که دوست دارد انجام دهد. پس اگر پسری شنبه تا چهارشنبه با شما در ارتباط بود و شما را می دید اما باز هم از شما درباره برنامه آخر هفته تان سوال پرسید کم کم باید شما را در لباس سفید عروسی دید.

۵- بیش از اندازه مراقبتان است.

همه مردها تا اندازه‌ای برای دوستان و اطرافیانشان نگران هستند اما اگر مردی که در کنارتان است بیش از اندازه مراقبتان است و مدام نگرانتان می‌شود، فقط می‌تواند یک معنی داشته باشد: واقعاً دوستتان دارد.

اگر از شما می‌پرسد ناهارتان را خورده‌اید یا نه، برای اینکه سردتان نشود، کتش را روی دوشتان می‌اندازد، حتی اگر کمی حالتان بد باشد شما را پیش دکتر می‌برد، یعنی خیلی نگرانتان است.

بیشتر وقت‌ها این نگرانی‌ها مشکلی ایجاد نمی‌کند اما گاهی برای طرف‌مقابل خسته‌کننده می‌شود. واقعیت این است که این یکی از آن رفتارهایی است که مردها نمی‌توانند کنترلش کنند. این در خونشان است و فقط زمانی بروز می‌کند که کسی را واقعاً دوست داشته باشند.

۶- از لمس کردن شما لذت می‌برد.

از نشانه‌های عاشق شدن پسران این است که مثلا اگر قصد رد شدن از خیابان را دارید به آرامی دستش را روی کمرتان می گذارد و یا اگر یک دستند جدید خریده اید تمایل دارد به بهانه بررسی آن دستند کمی دستش را روی مچ دست شما بکشاند. و این یعنی عشق در وجود آن پسر در حال شکل گرفتن است.

در زندگی مشترک هم همین قاعده برقرار است.هر مردی که همسرش را دوست داشته باشد، دوست دارد که مدام او را نوازش کند. البته این نوع نوازش کردن نوع شهوت‌آمیز نیست، بلکه نوازشی توام با دوست داشتن است. مردها از تماس‌های جسمی خیلی خوششان می‌آید و اگر دوستتان داشته باشند، اینکار به صورت غیرارادی در آن‌ها اتفاق می‌افتد.

10 نشانه ابراز علاقه غیر مستقیم مردان را بشناسید!

اگر همسرتان مدام بدنتان را لمس می‌کند، کاملاً مشخص است که واقعاً دوستتان دارد. دلیل این کارش این است که می‌خواهد مدام حستان کند. این برای آن‌ها کاملاً طبیعی است و روشی است برای نشان دادن مردانگی‌شان. بنابراین اگر شما هم به عنوان یک زن همین حس را دارید، باید با لمس کردن همسرتان به آن پاسخ دهید.

۷- یک اسم مستعار دلنشین برایتان انتخاب کرده است.

اسم‌های مستعار یک روش غیرمستقیم برای مردان به شمار می‌رود که احساساتشان را به شما نشان دهند. کسی که عاشق است اسم مستعاری را انتخاب می کند که شما هم دوست دارید و هر بار با گفتن آن منتظر واکنش مثبت از طرف شماست و او هر بار از این واکنش شما لذت می برد. مرد عاشق، اسم مستعار را با یک حس خوشایند مرتبط می‌کند و هربار که آن اسم را بر زبان می‌آورند آن حس را احساس می‌کند. هرچه شما را بیشتر با آن اسم صدا کند یعنی دوست دارد آن حس را بیشتر تجربه کند و این یعنی آن مرد شدیداً گرفتارتان شده است.

۸- هر روز برایش مثل روز تولدتان است.

این یکی از مشخص‌ترین نشانه های عاشق شدن پسران است. اگر مردی به محل‌کارتان برایتان گل می‌فرستد، برایتان هدیه می‌خرد، مرتب شما را بیرون می‌برد، بدون شک دوستتان دارد. اگر همه این کارها را حتی بعد از اینکه با او رابطه‌جنسی برقرار کردید ادامه می‌دهد، یعنی عاشقتان شده است.

مردها چندان اهل ابراز احساسات نیستند و تصور می‌کنند که هدیه خریدن یا خوش‌رفتاری با همسر، دوست داشتنشان را نشان می‌دهد. حواستان باشد که قدر این مراحل ابتدایی رابطه را بدانید چون این راهی است که مردها برای ابراز دوست‌داشتنشان انتخاب می‌کنند.

*************************************

حتما بخوانید: نشانه های یک مرد عاشق و دلباخته

*************************************

۹- به نیازهایتان توجه دارد.

یکی دیگر از نشانه های عاشق شدن پسران این است که به نیازهایتان توجه دارد. این مسئله مخصوصاً اگر در گروه دوستانش باشید نمود بیشتری پیدا می‌کند. اگر به شما توجه خاصی نشان می‌دهد، توجهی بیشتر از آنچه به دوستانش دارد، یعنی خیلی دوستتان دارد چون هر مردی که توجهی بیشتر از توجهی که به دوستانش دارد به زنی داشته باشد، یعنی اهمیت شما برای او بسیار بالاتر از دیگران است.

زمانی که شما را در حیاط دانشگاه تنها و غمگین می بیند به سرعت سراغ شما می آید و پیگیر ماجرا می شود. همه تلاشش را می کند تا حالتان را بهتر کند و بتواند کمکی کرده باشد. پیشنهاد می کنم این مرد عاشق و مهربان را هرگز از دست ندهید.

۱۰- سعی می کند چهره مثبتی از شما به دوستانش نشان دهد.

پسران در جمع صمیمی با خودشان خیلی راحت هستند و به ندرت پیش می آید یک دوستی چند ساله به راحتی از بین برود اما حالا که یک پسر عاشق می شود چه اتفاقی می افتد؟ آیا قید دوستانش را می زند و همه وقتش را با شما می گذراند. در بسیاری از موارد اینطور نیست. شما شاهد خواهید بود پسری که عاشق شما شده به بهانه های مختلف شما را به دوستانش معرفی می کند. هنگام بیرون رفتن با دوستانش شما را هم دعوت می کند. در جمع دوستانش مدام از شما تعریف کرده و وجه شما را مثبت نشان می دهد. این پسر در حال مدیریت کردن میان کسانی که دوستشان دارد است و این یعنی شما به جمع افراد مهم زندگی او وارد شده اید.

یکی از نشانه های دیگر در این مورد این است که فرد عاشق، ناخودآگاه در مورد چیزی که در فکرش می‌گذرد ” یعنی کسی که عاشقش هست ” حرف می‌زند. اگر وقتی دوستانش را می‌بینید به شما می‌گویند که فلانی «خیلی تعریف شما را کرده است» یا «چه خوب که بالاخره شما را دیدیم» و یا وقتی شروع به تعریف یک خاطره مشترک می‌کنید به شما می‌گویند فلانی «قبلاً برایمان تعریف کرده است»، کاملاً مشخص است که این اواخر شما تنها موضوع صحبت‌های او بوده‌اید.

همینطور وقتی با دوستانش بیرون هستید و متوجه می‌شوید که آن‌ها حواسشان به حرف‌ها، رفتارها و احساسات شماست، باید بفهمید که طرفتان قبلاً به آن‌ها گفته است که شما را خیلی دوست دارد و به همین دلیل است که سعی می‌کنند که بهترین رفتار خود را جلو شما داشته باشند.

این چیزها برای مردها خیلی مهم است چون اگر مردی بتواند کاری کند دوستانش با شما رفتار خوبی داشته باشند، می‌تواند شما را کنار آن‌ها نگه دارد (یعنی می‌توانید اوقات بیشتری را کنار هم بگذرانید) و این دوطرفه است زیرا وقتی شما هم اوقات خوبی را کنار آن‌ها بگذرانید، رفتار خوبی خواهید داشت و دوستانش هم از شما خوششان خواهد آمد.

*************************************

حتما بخوانید: مردها از این زنان خوششان می آید؟

*************************************

گردآوری: روانشناسی زناشویی

منبع: صورتی ها

♥ جذاب ترین مطالب امروز را اینجا ببینید

اینم ببین!

چرا من هنوز مجردم؟ دلایل مجرد ماندن

طی سال های گذشته سن ازدواج در کشورمان بالا رفته است. اما دلیل این موضوع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *