سرخط خبرها
خانه > اخبار ایران و جهان > اخبار اجتماعی > اطمینان از امن بودن تماس در تلگرام + عکس

اطمینان از امن بودن تماس در تلگرام + عکس

 اطمینان از امن بودن تماس در تلگرام
کمتر از یک هفته است که خبر برقراری تماس صوتی در تلگرام برای کشورهای اروپایی منتشر شد، علی رغم اینکه بیش از ۸۲ درصد کاربران این شبکه اجتماعی ایرانیان هستند، کاربران منتظر فعال شدن این قابلیت برای کشورهای آسیایی بودند.

روز گذشته امکان برقراری تماس صوتی نیز برای ایرانیان فراهم شد، و علاوه بر اخبار متعدد در خصوص فعال شدن این قابلیت بسیاری بر روی امنیت تماس ها تاکید داشتند و راهکارهایی مختلف را برای تامین امنیت و دوری از مزاحمت ها ارائه کردند.

اما ایده تلگرام برای نشان دادن امنیت در تماس ها استفاده از چهار ایموجی به عنوان کلید رمزنگاری تماس در بالای صفحه موبایل برای طرفین مکالمه است.

برای اطمینان از امن بودن تماس در تلگرام باید چهار ایموجی بالای صفحه موبایلتان با ایموجی هایی که در صفحه موبایل گیرنده تماس دیده می شود یکسان باشد، اگر ایموجی ها یک شکل باشند تماس امن خواهد و در غیر اینصورت مکالمات شما شنود می شود.

برای ایجاد این هماهنگی و اطمینان از امن بودن تماس می توانید با گیرنده تماس شکل ایموجی ها را چک کنید و یا از صفحه تماستان اسکرین شات گرفته و برای طرف مقابل ارسال کنید تا از یکسان بودن ایموجی ها مطمئن شوید.

برای دسترسی به قابلیت تماس صوتی باید اپلیکیشن تلگرام را به روز رسانی کنید.

 اطمینان از امن بودن تماس در تلگرام

منبع:yjc.ir

♥ جذاب ترین مطالب روزانه را در کانال تلگرام حیاط خلوت ببینید

اینم ببین!

عکس پروفایل پسرانه خاص و جدید ۹۶

در این مطلب از حیاط خلوت عکس های زیبا، جدید و خاص برای پروفایل پسرانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *