سرخط خبرها
خانه > اخبار ایران و جهان > ماجرای تجاوز و قتل اهورا پسر بچه ۲ ساله توسط دوست پسر مادرش

ماجرای تجاوز و قتل اهورا پسر بچه ۲ ساله توسط دوست پسر مادرش

ماجرای تجاوز و قتل اهورا پسر بچه ۲ ساله توسط دوست پسر مادرش

قاتل اهورا پسر بچه 2 ساله گیلانی , مادر اهورا پسر 2 ساله

دوست پسر مادر یک کودک ۲ ساله بعد از تجاوز به این پسر بچه او را در رشت به قتل رساند

این حادثه  تلخ دو روز گذشته یعنی ۲۲مهرماه در لاکانی رشت درحالی لو رفت که همسایه ها صدای فریاد و جیغ کودک معصوم را شنیده و به خانه کودک مراجعه کردند و حتی سعی کردند تا در خانه را باز کنند که موفق به این کار نشدند.

در ادامه همسایه ها با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتند و پس از رسیدن پلیس Police و شکستن در با بدن خون آلود و عریان اهورای ۲ ساله که روی زمین افتاده و ناپدری شیطان صفت که روی مبل نشسته بود مواجه شدند. مردم بلافاصله اهورا آزار دیده را به بیمارستان پورسینا رشت منتقل کردند.

مردی که درخانه بوده ابتدا گفت که من پدر او هستم و اهورا در حمام افتاده است و من شوکه شده ام، اما این گفته ها توسط همسایه ها نزد پلیس تکذیب شد و در ادامه مشخص شد او دوست پسر مادر اهورا است.

بنابه این گزارش، قاتل اهورا عصر ۲۳ مهر ماه سال جاری در اداره آگاهی رشت به آزار و اذیت و قتل  اهورا اعتراف کرد و در ادامه اظهاراتش گفت: زمانی که اهورا را مورد تجاوز قرار دادم از درد و خونریزی زیاد گریه کرد و مدام  فریاد  می زد و من هرچه تلاش کردم او را ساکت کنم نتوانستم، که در آخر  سر کودک ۲ ساله را چند مرتبه به دیوار کوبیدم.

اهورا پسر بچه ۲ ساله گیلانی

اهورا پسر بچه 2 ساله گیلانی

پزشکان بیمارستان پس از بررسی و معاینه کودک اعلام کردند که درصد هوشیاری اهورا به ۳ رسیده است و بعد از گذشت چند ساعت تلاش پزشکان سرانجام صبح دیروز بر اثر شدت جراحات وارده این کودک بی گناه جان سپرد.

به گزارش رکنا، شش ماه پیش مادر اهورا پس جدا شدن همسرش، با این مرد شیطان صفت ارتباط برقرار کرده است و هم اکنون مادر اهورا به عنوان شریک جرم Crime دربازداشت آگاهی رشت به سر می برد.

این حادثه Incident در لاکانی رشت گیلان اتفاق افتاده است.

بررسی های پزشکی قانونی آزار جنسی را تایید کرده و همچنین به‌علت آزار و اذیت هایی که از سوی ناپدری روی بدن کودک ایجاد شده، صورت کودک کبود و دنده های این پسر بچه شکسته شده است.

طبق آخرین خبرهای رسیده پیکر کودک ۲ ساله رشتی امروز ظهر به خاک سپرده خواهد شد.

عکس های اهورا پسر بچه ۲ ساله گیلانی

عکس های اهورا پسر بچه 2 ساله گیلانی

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان گیلان گفت: این ارگان حمایتی از ابتدا در روند ماجرا قرار داشت و گزارش وقوع کودآزاری را به دستگاه قضایی اعلام کرد. طی گزارش واصله به خط ۱۲۳ مبنی بر یک مورد کودک آزاری در تاریخ ۲۲ مهرماه توسط انتظامات بیمارستان پورسینا، در خصوص کودک اهورا قاسمی، ۲/۵ ساله، که به علت ضربه مغزی در کما بود، تیم اورژانس بهزیستی به این بیمارستان اعزام شد.
معاون امور اجتماعی بهزیستی استان گیلان افزود: طی مصاحبه ای که با پزشک بخش ترومای بیمارستان پورسینا انجام گرفت ایشان بیان داشتند که بعلت ضربه شدید مغزی، کودک دچار خونریزی مغزی شده؛ همچنین طی عکسبرداری که از بدن کودک انجام گرفت محرز شد که ریه کودک به علت نامعلومی به شدت آسیب دیده است.
جعفری افزود: طی مصاحبه ای که با مادر کودک هم انجام گرفت او هم اظهار داشت زمان وقوع حادثه Incident در منزل حضور نداشته است.
این مقام بهزیستی استان گیلان سپس از گفت وگو با ناپدری اهورا خبر داد وگفت: این فرد هم در خصوص چرایی این اتفاق بیان داشت که کودک زمان رفتن به سرویس بهداشتی تعادل خود را از دست داده و محکم به زمین خورده و ضربه مغزی شده است.
جعفری با ذکر این نکته که ناپدری اهورا در خصوص ازدواج اول خود که منجر به طلاق شد هم به کارشناسان ما توضیح داد که از ازدواج قبلی خود یک دختر ۲/۵ ساله دارد که حضانتش با همسر اولش است.

اهورا پسر بچه ۲ ساله گیلانیکه توسط دوست پسر مادرش به قتل رسید

عکس های اهورا پسر بچه 2 ساله گیلانی
معاون امور اجتماعی بهزیستی استان گیلان توضیح داد: متهم فعلی پرونده کودک آزاری اهورا، در پاسخ به سوال کارشناس اورژانس اجتماعی در خصوص جدایی از همسر اول خود بیان داشت که علت جدایی از همسراولش به دلیل اعتیاد زنش بود.
جعفری اضافه کرد: که بعد از شنیدن این اظهارات کارشناس تیم اورژانس اجتماعی سریعا به بخش ترومای بیمارستان پورسینا مراجعه و در خصوص وقوع تعرض جنسی از پزشک بیمارستان خواستار معاینه و آزمایشات مربوطه شد و در طی معاینه وقوع کودک آزاری جنسی تایید شد.
معاون امور اجتماعی بهزیستی استان گیلان با ابراز تاسف از وقوع کودآزاری افزود: متاسفانه بدلیل شدت و عمق آسیب، اهورا پس از ساعاتی که در کما بود فوت کرد و گزارش پرونده توسط کارشناس تیم اورژانس به حضور معاون دادستان دادسرای عمومی و انقلاب رشت ارسال شد و ایشان گزارش مربوطه را به شعبه ۶ بازپرسی ارجاع؛ و توسط کارشناس، پرونده در اختیار شعبه ۶ بازپرسی قرار گرفت.
جعفری در پایان گفت: در ادامه پیگیری در راستای کسب اطلاع از سرانجام پرونده قضایی مورد کودک آزاری جسمی و جنسی در خصوص کودک ۲.۵ ساله اهورا قاسمی توسط کارشناسان اورژانس اجتماعی ۱۲۳ رشت صورت می گیرد.

♥ جذاب ترین مطالب امروز را اینجا ببینید

اینم ببین!

صحبت های تلخ مادر اهورا پسر بچه ۲ ساله رشتی درباره روز حادثه

صحبت های تلخ مادر اهورا پسر بچه ۲ ساله رشتی درباره روز حادثه روز ۲۲ …

7 دیدگاه

 1. اصلا این مساله از ریشه مشکل داره..یه مادر حق نداره تحت هیچ شرایطی خانه ای که محل امن و راحتی فرزندش هست رو به اقامتگاه یه مرد اجنبی با هرعنوانی که میخواد باشه مبدل کنه..کما اینکه پدر اهورا زنده بوده و اون خانم خطای بزرگی مرتکب شده که به طفل بینوا یاد بده شخصی غیر از پدر اصلیش رو بعنوان پدر خطاب کنه..در حقیقت به پدر اصلی اهورا هم ظلم کرده..تازه اگه ایشون در قید حیات هم نبود تا یه مرد دیگه ای رو از هرلحاظ امتحان نکرده و اعتماد کامل بدست نیاورده نباید وارد حریم زندگی اون فررند بی گناه میکرد..الان اینهمه جنایت رخ میده و همه از طریق رسانه ها شاهد کودک آزاریهای متعدد هستند پس دیگه جای هیچ عذری باقی نخواهد موند..از مسئولین تقاضامندم کودکانی که بنا به دلیل طلاق پدر و مادر به یکی از طرفین تحویل داده میشند رو حمایت کنند و به امید خدا رها نکنند..وقتی زن بابا یا ناپدری اون بچه متوجه بشند سازمانی داره یه کودک رو کنترل میکنه و برای رسیدگی به وضعیت جسمی و روحیش مددکاران اجتماعی در نظر گرفته دیگه غلط میکنند افکار مسموم رو به ذهنشون راه بدند..
  این ضعف سیستم حمایتی کشور ما هستش و بنده بعنوان یه ایرانی به کلیه ی مسئولین معترضم..

 2. اونطور که پدر اهورا گفته هنوز عده ی اون خانم تمام نشده بود‌..پس طرف طبق قانون شرع نمیتونسته بعنوان یه محرم وارد خونه بشه..
  یه بچه ی ناتوان رو تنها تو حالت خواب و بیداری بسپرند دست اجنبی و کار رو بهانه کنند و بزنند از خونه بیرون..اصلا اگه حتی ازدواج هم کرده بود باز هم نباید تا این حد اعتماد میکرد..کما اینکه قبلا پست فطرت دست بچه رو با سیگار سوزونده بوده به این دلیل که بترسونتش..بیجا کردی خواستی بترسونیش..رو پوست بچه ی خودتم داغ میذاری؟
  مقصر قانون ماست..اگه قاتلان و متجاوزان کودکانی مثل ملیکا وبنیتا و آتنا و …زنده زنده تو آتیش میسوزوندند دیگه بقیه ی تبهکارا حساب کار میومد دستشون..باید یه سازمان حمایت از کودکان تشکیل بشه..حتی اونایی که پیش پدرومادر خودشونند..چراکه بعضی خانواده ها کودک آزاریهایی دارند که افشا نمیشه و صرفا چونکه ولی کودک هستند هیچکس به تنبیهات بدنی و روحی که در حق بچه هاشون دارند اعتراض و رسیدگی نمیکنه..حالا چه برسه به بچه های بی گناه که والدینشون بنا به دلایلی از هم جدا زندگی میکنند..این بچه ها باید توسط مددکاران اجتماعی کودک هر ماه پیگیری بشند وقتی یه آدم تازه از راه رسیده که وارد زندگی و حریم دیگران میشه ببینه اون بچه علی رغم جدایی والدین تحت نظر هست تا سنش قانونی بشه،دیگه غلط میکنه شیطون وسوسش کنه..یا گم میشه میره پی کار خودش یا هم مثل انسان قبول میکنه قانون جنگل نیست و اگه پا از پا خطا کنه پدرشو درمیارند..لطفا به فریاد کودکان بی دفاع برسید..فکر میکنید همین الان تو ایران به این بزرگی کودکی پیدا نمیشه که مورد ظلم وآزار باشه و تا زمانیکه کارش به مردن و وضعیت وخیم نکشه هیچکس باخبر نخواهد شد..باید علاج واقعه قبل از وقوع صورت بگیره..همسایه های اهورا واقعا انسانهای با وجدانی بودند که حواسشون به بچه بود..شاید اگه با شنیدن گریه وزاری بچه درب خونه رو نمیشکستند و اهمیت نمیدادند اون حیوان رذل یه جوری بچه رو ساکت میکرد و بارها ازش سو استفاده ی جنسی …
  و اون وقت یه موجود در چاردیواری اون خونه پرورش می یافت که بارها و بارها با چنین جنایتی مواجه میشد و از ترس هیچی به هیچکس نمیگفت..بنده تو پزشکی قانونی در دوره ی دانشجویی با دختران بچه سالی که مورد تعرض عمو و پدرخوانده بودند مواجه شدم..همشون از ترس کشته شدن بسیار دیر از وضعیت اسفبارشون پلیس رو مطلع کردند ..ناپدری اهورا چرا با سیگار سوزونده بودتش؟واسه اینکه رعب و وحشت در دل بچه بندازه که اگه دست به نیت شوم خودش زد بچه ازش حساب ببره..از شگرد این حرامزاده خیلی وقته باخبرم..خدا رحم کرد بچه از دنیا رفت..وگرنه مادری که نعش بچه رو میبینه و نمیخواد قبول کنه چه جنایتی در حقش شده چه طور وقتی بچه زنده باشه میخواست ازش حمایت کنه و اینکه اگر هم روزی متوجه میشد چه بر سر اون طفل بیگناه داره میاد خییلی راحت اون ولدالزنا توجیهش میکرد و با ترفندی متقاعدش میکرد اتفاقی نیفتاده..

 3. واااااای یا خداااااااا داریم ب کجا میرسیم، وای از دست این زنای فاحشه که فقط اسم مادر را یدک میکشند

 4. من نمیدونم والاچطوریه بچه میتونه تحریکشون کنه واقعا هرچی فکرمیکنم تو ذهنم نمیگنجه تو رو خدا آقایون رحم کنین به بچه ها

 5. مادرش …………. ببخشید اینطوری میگم ولی خونه این زن شیره کش خونه بوده. اصلا هم توی مصاحبه با تلویزیون گیلان، مادر این بچه ناراحت نیس و حتی یه ذره هم گریه نمیکنه. فاحشه بدبخت.

 6. بالا نوشتین دوست پسر مادرش پایین حقیقت نوشتین بالا دروغ نوشتین حضرت محمد فرمود دروغ گو دشمن خدا و پیامبر خداست…

  • متاسفانه شما توجه کاملی به متن نداشتید. هیچ دروغی گفته نشده فقط به دلیل بار منفی عبارت “دوست پسر مادرش” داخل متن از کلمه ناپدری استفاده شده است. معنی ناپدری هم الزاما شوهر دوم نیست!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *