خانه > زناشویی > دانستنی های جنسی > اندازه طبیعی آلت تناسلی مردان ایرانی چند سانت است؟

اندازه طبیعی آلت تناسلی مردان ایرانی چند سانت است؟

اندازه طبیعی آلت تناسلی مردان ایرانی

مردان زیادی هستند که به اشتباه توانایی جنسی را مرتبط با طول آلت تناسلی خود ميدانند، از این رو بزرگ بودن آلت تناسلی در اعتماد به نفس جنسی آن ها بسیار موثر است و در رابطه زناشویی آن ها تاثیر می گذارد. اما باید به این نکته توجه کرد که طول آلت تناسلی مردان به عوامل بسیار مختلفی مثل شرایط آب و هوایی ، منطقه جغرافیایی ، وراثت و …مربوط است که خیلی از این عوامل دست خود انسان نیست.

اندازه طبیعی آلت تناسلی مردان ایرانی چند سانت است؟

یکی از مشکلات دیگر آقایان و بانوان این است که متاسفانه آن ها طول آلت تناسلی مرد را با طول آلت تناسلی بازیگران پورنو مقایسه ميکنند و بعد از سرخوردگی و ناراحتی به دنبال راه های عجیبی برای افزایش طول آلت تناسلی خود می افتند. این در حالیست که ، اندازه آلت تناسلی به‌ صورت منطقه اي است و در مردان برخی کشورها بزرگ تر و در برخی دیگر از مناطق کوچک تر ميباشد به طور مثال طول آلت تناسلی مردان در کشورهای آسیایی با طول آبت تناسلی مردان در کشورهای گرمسیر مانند کشورهای آفریقایی متفاوت است و این تفاوت به خاطر شرایط اقلیمی و آب و هوایی است.

اندازه طبیعی آلت تناسلی مردان ایرانی

جالب است بدانید بر مبنای شرایط آب و هوای جهان، مردان ایرانی طبیعی ترین اندازه آلت تناسلی را دارا هستند یعنی طول حدود ۱۳ تا ۱۵ سانتیمتر به طور ميانگین، این در حالیست که اندازه آلت تناسلی ببیش از ۹٫۵ سانتیمتر در حالت کشیده طبیعی است چرا که همین ۹٫۵ سانت طول آلت تناسلی، می تواند علاوه بر قدرت بارور کردن جنس مخالف فرایند اوج لذت جنسی هم تکمیل کند.

ميانگین طول آلت تناسلی آقایان در برخی کشورها

سودان – کلمبیا – ونزوئلا -بولیوی با ميانگین ۱۶ تا ۱۸ سانتیمتر

فرانسه – برزیل – کشور مکزیک – مصر با ميانگین ۱۵ تا ۱۶ سانتیمتر

ایران – لیبی – ترکیه – عراق – کانادا-یونان – فنلاند با ميانگین ۱۳ تا ۱۵ سانتیمتر

روسیه – امریکای شمالی با ميانگین ۱۱٫۵ تا ۱۳٫۵ سانتیمتر

چین – هند – پاکستان با ميانگین ۹٫۵ در ۱۱٫۵ سانتیمتر

نتیجه گیری :

اندازه آلت تناسلی (در حد نرمال) هیچ نقشی در میزان لذت جنسی ندارند ، بلکه کیفیت و اثر پذیری رابطه جنسی مستلزم مهارتهای لازم در تحریک، معاشقه ، پیش نوازی و انواع حالات نزدیکی است. لذا همواره توصیه ميشود بجای فکر کردن به اشکال اندامهای جنسی که هیچ نقشی در کیفیت رابطه ندارند به مطالعه آموزش مهارتهای جنسی بپردازید تا تجربه رابطه جنسی داغ و تحریک کننده را داشته باشید.

گردآوری: دانستنی های جنسی

♥ جذاب ترین مطالب امروز را اینجا ببینید

اینم ببین!

تلاش زن لهستانی برای برقراری رابطه جنسی با ده هزار مرد + عکس

رکورد رابطه با مردان در دست دختر لهستانی آنیا لیوسکا در صفحه شخصی خود در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *