خانه > اخبار ایران و جهان > زیبایی خیره کننده این زن در فرودگاه ترکیه برایش دردسر ساز شد!+عکس

زیبایی خیره کننده این زن در فرودگاه ترکیه برایش دردسر ساز شد!+عکس

زیبایی و جوانی جنجال برانگیز خواننده زن اوکراینی در فرودگاه ترکیه برای وی دردسرساز شد!

چهره زیبا و جوان این خواننده ۴۱ ساله اوکراینی به حدی است که بیشتر شبیه یک دختر ۲۱ ساله است و این موضوع بارها و بارها در برنامه های تلویزیونی کشور اوکراین و مصاحبه هایش مطرح شده بود. این خواننده زیبا هم در پاسخ به این موضوع نکاتی عنوان کرده بود.
حالا این جوانی و زیبایی در کشور ترکیه برای وی دردسر ساز شد و ماموران فرودگاه به دلیل مشکوک شدن به صحت گفته های وی به این خواننده اجازه عبور از بخش کنترل پاسپورت را به او ندادند.
Natalie Dzenkiv "ناتالی دزنکیو" خواننده زیبای اوکراینی
این زن ۴۱ ساله اوکراینی Natalie Dzenkiv “ناتالی دزنکیو” در بخش کنترل گذرنامه فرودگاه ترکیه به دلیل عدم تناسب چهره ی جوان او با سن وی در گذرنامه اش به دردسر افتاد. مامور کنترل حرف های وی را تایید نکرده و او را به اتاق ویژه بردن تا بررسی بیشتری کنند.
 زیبایی باورنکردنی خواننده زن 41 ساله اوکراینی

زیبایی باورنکردنی خواننده زن ۴۱ ساله اوکراینی

این خواننده زن سعی کرد تا آنها را متوجه واقعیت کند و با دلیل و مدراک دیگر قصد داشت تا به آنها بفهماند که جوان تر از سن واقعی اش به نظر میرسد اما هیچ کدام از ماموران این را نمی پذیرفتند تا اینکه یکی از مسافران گره ی کار را باز کرد.
یکی از مسافران که به بخش کنترل رسیده بود به طور اتفاقی متوجه ماجرا شد و به سرعت جلو رفت و با این خواننده زن شروع به احوال پرسی کرد و در مورد علاقه به آهنگ های او گفت ، در این لحظه ماموران متوجه اشتباه خود شدند و برای اطمینان از مسافر جدید در مورد زن زیبا و جوان سوال کردند و او هم واقعیت را گفت تا این خواننده اوکراینی بالاخره مجوز پرواز را کسب کرد.
منبع: نمناک
♥ جذاب ترین مطالب امروز را اینجا ببینید

اینم ببین!

بیوگرافی و عکس های جدید کامیلا مورونه مدل زیبای آرژانتینی

بیوگرافی کامیلا مورونه مدل زیبای آرژانتینی چندی پیش خبری منتشر شد مبنی بر اینکه لئوناردو …

یک دیدگاه

  1. – حیاط خلوت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *