خانه > زناشویی > دانستنی های جنسی > لذت عشق بازی در رابطه جنسی و روش های آن

لذت عشق بازی در رابطه جنسی و روش های آن

لذت عشق بازی در رابطه جنسی و روش های آن

عشق بازی یکی از پر اهمیت ترین و لذت بخش ترین قسمت های یک رابطه جنسی است که هرگز نباید از آن غافل شد .

عشق بازی قبل از رابطه لذت یک رابطه جنسی را چندین برابر می کند و باعث پر رنگ تر شدن عشق و علاقه میان زوجین و رضایت از رابطه زناشویی می شود . شما با عشق بازی و به آرامی می توانید همسر خود را به خوبی تحریک و آماده کنید .

در این مطلب از حیاط خلوت شما را با روش های معاشقه و عشق بازی بیشتر آشنا می کنیم .

عشق بازی

عشق بازی لذت بخش ترین چیز در زندگی هر زن و مردی است که در کنار معشوق و همسر خود تجربه مي کند و هنگام عشق بازی انگار در رویا سیر مي کند. اگر اطمينان داشته باشید که همسرتان واقعاً دوستتان دارد و به شما توجه مي کند ، با انجام اینکارها بهتر ميتوانید او را ترغیب کرده و ميل جنسی او را افزایش بدهید .

 

اگر زندگی جنسی شما دچار یکنواختی شده است. پس باید حق را به زوجین بدهیم که از این زندگی دلزده شوند. حتی مهیج ترین فرد در رابطه جنسی هم اگر رابطه جنسی برایش تکرار مکررات شده باشد ، از آن دلزده مي شود. اگر این مورد را در رابطه جنسی خودتان با همسرتان هم مشاهده مي کنید ، پس وقتش رسیده که کمي تنوع وارد این رابطه کنید . برای جلوگیری از یکنواختی جنسی ، باید کمي خلاق باشید .

عشق بازی با معشوق بهترین لذت در تمام زندگی افراد است

چند ساعت قبل از آميزش جنسی با زن ، گفتن و بر زبان آوردن ( يك «دوستت دارم» ، يك شاخه گل ، يك اس ام اس عاشقانه و يك تك زنگ نيم روزي ، ميتواند در شب هنگام به طوفاني از شهوت تبديل شود ، باور نمي كنيد ، فردا صبح امتحان كنيد ! )

 

نوازش :

بازی کردن با موهای زنان آرامش خوبی به آن ها مي دهد قرار گیری سر آنها روی سینه شما نیز بهترین حالت برای نوازش کردن موهای آنها مي باشد. مردان نیز از بازی کردن با دستانشان لذت مي برند . این نكته را در نظر داشته باشید ، در عشق بازی سعی در تحریک کردن یکدیگر نداشته باشید . فقط به احساس دوست داشتن ميان خود و عشقتان فکر کنید . زیاد از حد هم پیشروی نکنید . کلا ما ایرانی ها همه چیز را در اين زمينه خراب مي کنيم و در روابط خود حد تعادل را رعايت نمي كنيم .

اکثر مشکلات نيز از همين افراط و تفریط بوجود مي آيد . هر رفتاری جا و مکان خاص خود را دارد . اینو تو گوشتون فرو کنید فرق نمي کنه چه مرد و چه زن ، پیش نوازی مهمترین بخش برای لذت بخش تر کردن رابطه جنسی است . و اهميت زیادی دارد چون به هر دو طرف کمک ميکند قبل از شروع رابطه جنسی به خوبی تحریک شوند .

یادتان باشد خانم ها حداقل ۱۰ دقیقه عشق بازی لازم دارند تا بخوبی تحریک شوند . به همين علت پیش نوازی راه خیلی خوبی برای آقایان جهت طولانی تر کردن رابطه جنسی شان است. مردها باید به خانم ها اجازه دهند که در پیش نوازی به درجه ارگاسم برسند و بعد رابطه جنسی را شروع کنند تا هر دو نفر با هم ارضاء شوند.

به آرامي و با ملايمت عشق بازی كنید . آتش شهوت را در زن به آرامي روشن کرده و آرام آرام این آتش را شعله ور کنید . تا این شعله های شهوت به مدت بیشتری زبانه بکشد .مردها در رختخواب با زن صحبت های عاشقانه بکنند. و احساساتشان را با كلمات عاشقانه در حين رابطه جنسی بيان كنند .

 

بوسیدن :

بوسیدن هم روشهای زیادی دارد گاز گرفتن لب البته با فشار کم حس خوبی را منتقل مي کند .بوسه به اندام و صورت زن واقعاً معجزه مي کند . و آتش شهوت را در او شعله ور مي کند . دهانش را ببوسید ، گردنش را ببوسید، او را برگردانید و زبانتان را روی ستون فقراتش بکشید – این کارها او را دیوانه خواهد کرد

آقایان با چشمان خود به همسرشان نشان دهند که او را دوست دارند و به او عشق مي ورزند . حرکات چشم ميتواند چرخه شهوت را در زن به اوج برساند.لمس کردن و نوازش در تحريك كردن همسرتان بسیار موثر است.

نوازش و عشقبازی

امروزه از نظر علم روان شناسی اثبات شده که بوسیدن لبها تاثیر مثبت زیادی در افراد دارد این به علت رشته های عصبی موجود در پشت لبها مي باشد بوسیدن هم روشهای خاص خود را دارد .مردهايي كه با موهاي همسرشان بازي مي كنند در به اوج رساندن زن بسیار موفق هستند.

خانم ها عاشق مردهای مرتب و تميز هستند .

بدنتان را تميز نگه دارید و اگر بدنتان بو مي دهد حتماً از پودر یا اسپری استفاده کنید . قبل از رابطه جنسی یک دوش سریع بگیرید و هم بدنتان را خوب تميز کنید . تميزی بدن برای خانم اهميت زیادی دارد و اگر بدنتان اینطور نباشد حتی ممکن است از رابطه جنسی کردن با شما خودداری کنند .

آقایون باید بدانند به جز اندام تناسلی ، بدن خانم ها قسمت های دیگری هم دارد که باید به آن توجه کنند. پس لطفاً به آنها هم توجه خاص داشته باشید . یادتان باشد با بدن او سخت و خشن برخورد نکنید ، نوازش ملایم هم او را تحریک خواهد کرد .

رابطه جنسی آخرین مرحله عشق بازی است

و فقط زمانی باید زمانی انجام دهید که مي خواهید لذت را به اوج خود برسانید . انجام زود هنگام رابطه جنسی تناسلی ، تحریک خانم ها را کم مي کند . همچنین مي تواند برایشان دردناک باشد.

برای خیلی از خانم ها وقتی درمورد رابطه جنسی خیالبافی ميکنند، مي توانند از قدرت ذهنشان (خیالپردازی) برای تحریک شدن خود، هم فیزیکی و هم روحی ، استفاده کنند . این روش همچنین به خانم ها کمک مي کند بفهمند که چه چیزهایی در محیطشان باعث تحریک آنها مي شود (مثلاً داستان های رمانتیک و شهوانی، آهنگ های عشقی) و از این ابزارها قبل از رابطه جنسی برای تحریک بهتر خود استفاده کنند.

این “شروع گرم” مي تواند برای به راحت تر رسیدن به “پایانی شاد ” کمک کند) آرام باشید،خیلی از خانم ها برای اینکه بتوانند به لذت جنسی برسند، نیاز به برزخ و وقفه دارند. این به خاطر آن است که فشار احساسی بر واکنش جنسی اثر منفی دارد. پس قبل از یک رابطه جنسی، به موسیقی آرامش بخش گوش کنید، یک حمام داغ بگیرید، یک کتاب بخوانید یا هر کار دیگری که برای ریلکس کردن شما جوابگو است. ریلکس و آرام بودن به رسیدن به ارگاسم کمک شایانی مي کند.

كارهايي ماننده خوشبو كردن دهان، ازاله موهاي زائد، عطر زدن و دوش گرفتن و …مي توانند براي آماده كردن جسمي و رضایت زن موثر باشند .

دائم حالات و عکس العمل های تن و چهره همسرتان خود را در نظر داشته باشید و از او در مورد احساسش نسبت به موقعیت حاضر سوال کنید.

به صداهائی که موقع ارضا شدن از خود در مي آورد گوش کنید .بدنش را نظاره کنید ، ببینید چگونه خود را با بدن شما وفق ميدهد .

 

خانمها بر خلاف تصور آقایان، چندین ارگاسم متوالی دارند. تحریک نقطه جی ( G ) و دخول یکی از این ارگاسم ها به شمار مي آید نه کل آن، آقایان باید توجه کنند، خانمها پیش از ارگاسم جنسی نیاز به ارگاسم روحی و عاطفی دارند یعنی؛ مرد باید قبل از اميزش با جملات و کلمات عاشقانه و محبت آميز همسرش را برانگیخته نماید. با معاشقه و بازی با بدن همسرتان، وی را به ارگاسم نزدیک کنید و کیفیت و لذت سکس را افزایش ببخشید.

به جرات ميتوانم بگویم، روابط جنسی نقش بسزایی در جدایی های امروز دارد.

روابط جنسی بد و کیفیت پایین آن [ پس از ازدواج ] ميتواند باعث بروز برخی از مشکلات روانی، عاطفی و رفتاری و فرجام ناخوشایندی برای زوجین بهمراه داشته باشد. زن و شوهری که توافق جنسی در بینشان وجود داشته باشد حتی اگر عقاید و دیدگاه های مخالف نیز داشته باشند ميتوانند بدون اینکه در معرض تهدید خطر جدایی قرار بگیرند و بدون جنگ و اختلافی ميانشان بوجود بیاید، باهم زندگی کنند، اما در محیطی که عشق و توافق جنسی وجود نداشته باشد کوچکترین اختلاف فکری زندگی را متزلزل ميکند.

آرتیست زندگی و عشق، بایست در زمينه هایی مثل: تکنیک کار بدن و وابستگی آن با هیجانات و اميال اطلاعات جامع و کاملی داشته باشد. البته توجه داشته باشید، صرفا اطلاع از اعضا اعصاب و غده های بدن و روابط متقابل انها کافی نیست، در عین حال باید به قوانین بازی های جنسی، عشق بازی، معاشقه و رابطه ی هوس و هیجانات جنسی آشنا بود.

متاسفانه، روابط جنسی امروز آقایان توام با بی اطلاعی ست. آنها روابط جنسی را فقط در قاب لذت نگاه ميکنند. عدۀ ناچیزی از خانمها و آقایان هستند که ميدانند روابط جنسی به همان ميزان که با جسم رابطه دارد با روح هم رابطه دارد. عشق و تمایل جنسی بیشتر از کار دیگر نیاز به درک و رفتار هنری دارد.

 

اهميت هنر معاشقه

اگر قبل از آميزش [ دخول ]، معاشقه و پیش نوازی وجود داشته باشد زوجین به مرحله ی تحریک شدگی ميرسند و هردو اماده هستند و به مقدار کافی برانگیخته شده اند. این امر سبب مي شود رابطه بهتری بین طرفین وجود داشته باشد و رضایت بیشتری از سکس حاصل گردد .

 

پیش نوازی و معاشقه بار عاطفی ، مهر و محبت ، صميميت و علاقه ی زوجین را زیاد مي کند . پیش نوازی را در هر زمانی مي توانید شروع کنید. معاشقه و پیش نوازی را اگر تا پایان شب نتوانید رابطه ی جنسی برقرار کنید، هنگام تماشا کردن فیلم، بعد از حمام، و … ، ميتوانید انجام دهید. همين حمام های دو نفره، نوازش ها، در آغوش گرفتن ها و بوسه های کوچک و با محبت هستند

 

که تمایل و برانگیختگی زیادی در همسرتان ایجاد مي کند. مهمترین قسمت یک رابطه جنسی رضایت بخش، وجود پیش نوازی و معاشقه مي باشد ( و دخول نیز قسمت ناچیزی از رابطه جنسی ست. )

 

معاشقه چگونه؟

ممکن است عده ی زیادی از اقایان از نقاط حساس زنان فقط لب، سینه و کلیتوریس را بشناسند، اما در واقع اینها تعداد ناچیزی از این نقاط هستند که همسرتان را دگرگون ميکند، اگر بخواهید لذت رابطه را برای خودتان و همسرتان دو چندان تقدیم کنید، باید به نقاط حساس دیگر توجه نمائید. این نقاط ميتواند: موهای سر، نرمه گوش، گردن، کمر، مچ دَستان، بازو، نواحی زیر بغل، زانوها، داخل رانها، باسن و پشت رانها، باشد .

 

علاوه بر اینها، ماساژ دادن هم بسیار در رابطه جنسی شما کمک خواهد کرد تا لذت جنسی را مهربانانه تقدیم عشقتان کنید.سر و موهای سر، صورت و چشم و گونه [ که یکی از خواص ماساژ این نواحی این است که صورت دیرتر چروک مي شود ]همچنین؛ گردن، سینه و پستان ها، نوک پستان ها [ که نقاط بسیار تحریک پذیری هستند که اگر به آرامي ماساژ داده شود ،

 

برای زن بسیار ذلتبخش خواهد بود.] همچنین شکم، ناحیه زیر شکم، روی واژن [ قسمت واژینال و کلیتوریس را بهتر از با دستکش و مواد لیزکننده ماساژ دهید. این امر سبب رعایت بهداشت و افزایش لذت برای هردو طرف است.] ، کناره های کلیتوریس، کلیتوریس، ران ، ساق پا ،کف پا و بازو و دستان و باسن، که ميتوانید این نواحی را برای ماساژ انتخاب کنید.

 

متاسفانه برخی از اقایان تصور دارند که در عرض ۴ یا ۵ دقیقه معاشقه کافیست، منتها سخت در اشتباهند. حداقل زمانی که ميشود برای معاشقه تبیین کرد ۳۰ دقیقه است که در این مدت همسرتان برانگیخته ميشود و لذت بسیاری از رابطه با شما مي برد و علاوه بر ان امادگی دخول را بیش از پیش دارد [ اگر معاشقه شما بیش از ۳۰ دقیقه باشد که چه بهتر، کیفیت معاشقه و زمان ان بستگی به عشق و علاقه ميان شما دارد. ]

اگر بخواهم بیشتر در مورد چگونگی معاشقه بدانیم :

– اقایان عزیز، تا جایی که امکانش است خودتان عریان نشوید، اجازه بدهید خانومتان آرام آرام این کار را برای شما انجام بدهد، خانمها عریان کردن را دوست دارند. و همچنین شما این کار را برای او انجام بدهید، البته آرام آرام.

 

– حرف بزنید، صبحت کنید، اما نه در مورد قبض آب و گاز و برق یا بدهکاری ها و گرفتاری ها، همانطور که ميدانید مرد ها با تصویر به خودشان مي آیند و زن ها با صدا ، پس سعی کنید عاشقانه با او حرف بزنید، جملات انرژی بخش بدهید، بگویید که هميشه در کنارت هستم، بگویید دوستت دارم، [ برای خانم ها جمله ای ” دوستت دارم ” همان قدر لذت بخش است ، که برای مرد ” به تو افتخار ميکنم ” لذت بخش است. ]

 

– نقطه جی؛ همه خانمها در ديواره قدامي واژن، بخش حساس و تحريك پذيري به نام نقطه جي دارند . با تحریک این نقطه ميتوانید همسرتان را به ارگاسم برسانید.

 

– شوخی های جنسی، بازی های جنسی، [ فانتزی های خودتان را در ذهنتان حبس نکنید، همين ایده ها هستند که سکس را متنوع ميکنند و به آن رنگ و لعاب مي بخشند. ]

 

* خوابیدن مرد بعد از سکس، برای زن زیاد خوشایند نیست. زیرا در این لحظه زن نیاز به توجه همسرش دارد، حتی با در اغوش گرفتن هم مسئله حل ميشود. سعی کنید پس از انزال به همسرتان توجه کنید. [ درست است، بعد از انزال دیگر حسش نیست؛ یا به عبارت منطقی تر بدن بعد از خروج منی سُست و ضعیف و بیحال ميشود، اما توجه شما به همسرتان در این لحظه بسیار برای وی دلنشین خواهد بود. ]

 

سخن پایانی

همانطور که اعلام شد، برای زن یک مقدماتی در رابطه جنسی لازم است که در مرد وجود نداشته و یا حوصله ان را ندارد و جالب است بدانید اغلب مردان شکایت دارند که همسرانشان سرد و منفعلانه عمل ميکند در صورتی که عامل مهم ان، خود مرد شاکی ست.

 

برخی زنان کاملا احساسی مي باشند، پس بایست طوری رفتار نمود که مخالف احساس او هیچگونه اقدامي نشود با سیاست و رویه خاص زن را از هر حیث [ جنسی، روانی، عاطفی و غیره ] راضی نگه داشت.

 

مردی که زندگی جنسی منظمی داشته باشد، در تمام مدت عمرش نوعی خوبی و راحتی احساس مي کند که هیچ چیز دیگری نمي تواند ان را به او تقدیم کند. پیوسته با عزت و اعتماد به نفس و اطمينان خاطر زندگی ميکند؛ زیرا در خود قدرت اقدام و تصميم ميبیند و مردانگی سراغ دارد و پیوسته آماده مبارزه با مشکلات زندگی ست. زندگی جنسی مرتب، وی را به خانه و زندگی اش پایبند ميسازد؛ گذشته از ان، عشق و توافق متقابل جنسی سد قوی و محکمي در مقابل عدم قدم جنسی مي سازد.

♥ جذاب ترین مطالب امروز را اینجا ببینید

اینم ببین!

عکس پروفایل دونفره عاشقانه + متن عاشقانه برای همسر

عکس و متن عاشقانه به همسر + پروفایل دونفره عاشقانه نوشتن متن های عاشقانه ، متن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *