سرخط خبرها
خانه > اخبار ایران و جهان > اخبار انتخابات > منتشر شدن عکس عروسی دختر قالیباف در شبکه های اجتماعی!+عکس

منتشر شدن عکس عروسی دختر قالیباف در شبکه های اجتماعی!+عکس

منتشر شدن عکس عروسی دختر قالیباف در شبکه های اجتماعی

توضیحات قالیباف درباره عکس عروسی منتشر شده در فضای مجازی

محمد باقر قالیباف طی سخنانی در گفت و گوی تلویزیونی با مردم ایران در قالب برنامه «با دوربین» از شبکه یک سیما، تصریح کرد: چند ماه قبل در رسانه ها عکس دختر خانمی را در مجلس عروسی با تجملات کذایی پخش کردند و گفتند مراسم عروسی دختر قالیباف است. روز اولی که پا به خدمت برای مردم گذاشتیم جان خود را به دست گرفتیم و به میدان جنگ رفتیم. امروز هم اگر لازم باشد آبروی خود را می دهیم و در مقابل این ۴ درصد زالو صفت که خون ۹۶ درصد مردم را می مکند با امید خدا و کمک مردم محکم می ایستیم.

قالیباف با اشاره به بیش از ۲۰ میلیارد دلار قاچاق کشور، ابراز داشت: اگر برای همین یک مورد اقدام جدی ایجاد شود چند صد هزار شغل ایجاد می شود. در صنایع پتروشیمی به ازای هر یک میلیون تن، ۲۰۰ هزار شغل به صورت مستقیم و ۴۰۰ هزار شغل غیر مستقیم ایجاد می کند. قادر هستیم با سرمایه گذاری و تکنولوژی داخلی و سرمایه گذاری هایی که تا کنون صورت گرفته و به خاطر دخالت ۴ درصد باعث شده است از این ظرفیت استفاده نشود می توانیم ۸ میلیون تن به ظرفیت پتروشیمی ایجاد کنیم یعنی ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار شغل مستفیم و بیش از ۳ میلیون شغل غیر مستقیم.

وی با بیان اینکه دولت مردم مصمم است با این ۴ درصد مبارزه کرده و جلوی واردات غیر ضروری را بگیرد افزود:  همیشه مدافع واردات تکونولوژی و مواد اولیه کارخانه ها هستیم اما در کشوری که صنعتگران، اندیشمندان و حوزه های دانشگاهی می تواند تکنولوژی گسترده ای داشته باشند و ماهواره را در مدار قرار دهند چه ضرورتی بر واردات چوب بستنی است؟ در این شرایط دیگر تسبیح و مهر و سجاده را هم وارد می کنیم این یعنی ظلم به ملت.
معنی این حرف را درک می کنم که وقتی می خواهیم با این ۴ درصد مبارزه کنیم آنها قدرت، پارتی و پول دارند و از حوزه نفوذ برخوردار هستند. همچنین آنها حاشیه امنیت و رسانه دارند و اهل تهمت زدن هستند.

قالیباف با بیان اینکه آن ۴ درصد قدرت تخریب دارند، اظهار کرد: آنها همان کسانی هستند که چند ماه قبل در رسانه ها عکس دختر خانمی را در  مجلس عروسی با تجملات کذایی پخش کردند و گفتند مراسم عروسی دختر قالیباف است. روز اولی که پا به خدمت برای مردم گذاشتیم جان خود را به دست گرفتیم و به میدان جنگ رفتیم. امروز هم اگر لازم باشد آبروی خود را می دهیم و در مقابل این ۴ درصد زالو صفت که خون ۹۶ درصد مردم را می مکند با امید خدا و کمک مردم محکم می ایستیم.

وی با اشاره به حضور خود در نیروی انتظامی، گفت: من از مردمی کردن امنیت صحبت کردم، گفتم پلیس را به خدمت مردم در می آوردم و نظارت به پلیس را افزایش خواهیم داد اما به سخره گرفتند و کنایه زدند، آن روز مردم حق داشتند این حرف ها را به سختی باور کنند. وقتی به یک پاسگاه مراجعه می کردند و می گفتند حکم جلب داریم می گفتند ماشین و نیرو نداریم، حتی وقتی دزد را می گرفتند آنها حاضر نبودند دزد را تحویل بگیرند! اما آن روز به مردم قول دادیم پلیس را به درب خانه های مردم می آوریم. پلیس ۱۱۰ بعد از ۱۵ ماه ایجاد شد و همه چیز متحول شد به نحوی که همه اعضای خانواده در هر کجای کشور با یک تلفن توانستند پلیس را به خدمت بگیرند.

عکس پخش شده در شبکه های مجازی 
  عکس عروسی دختر قالیباف
منبع: میزان
♥ جذاب ترین مطالب امروز را اینجا ببینید

اینم ببین!

بیانیه جدید قالیباف و تاکید دوباره بر جامعه ۴درصدی و ۹۶درصدی

بیانیه قالیباف درباره انتخابات ریاست‌جمهوری بیانیه جدید قالیباف و تاکید دوباره بر جامعه ۴درصدی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *