خانه > سرگرمی > خواندنی و دیدنی > واکنش جنجالی رضا رشیدپور به دستگیری مائده هژبری

واکنش جنجالی رضا رشیدپور به دستگیری مائده هژبری

واکنش رضا رشیدپور به دستگیری مائده هژبری

این روزها بحث بازار دلار و مشکل آب و هوای خوزستان و تنگی معیشت مردم و مشکلات فرهنگی و هنری در میان مردم بسیار داغ است و  ایرانیانپی گیرانه منتظرند تا مسئولان, حرکت موثری در راستای رفع مشکلات شان انجام دهند. یکی از اقدامات مسئولان که این روزها بسیار جنجال برانگیز شده است, مطرح شدن احتمال فیلترینگ اینستاگرام و دستگیری چند شاخ مجازی ست. چند روز پیش, مصاحبه ای با چند شاخ دستگیر شده اینستاگرام از تلویزیون پخش گردید که با جار و جنجال های فراوان در فضای مجازی همراه شد. یکی از کسانی که دستگیر شده بود, دختری به نام مائده هژبری بود که به دلیل انجام حرکات موزون صفحه اش در افراد زیادی وی را در اینستاگرام دنبال می نمودند. او در این مصاحبه گفته بود: رقصیده ام, تاوانش را هم می دهم!!!

بلافاصله بعد از این مصاحبه مائده هژبری بحث های بسیاری بین مردم به راه افتاد. یکی از عناوین مهم این بحث ها که به وضوح می شد ردش را در توئیتر و اینستاگرام و حتی تلگرام یافت, این بود که: چرا رقصیدن و شادی برای جوانان در ایران جرم است ولی فساد اقتصادی و … پی گیری نمیشود؟!

*********************************************

همچنین بخوانید: بیوگرافی و عکس های مائده هژبری

*********************************************

واکنش جنجالی رضا رشیدپور به دستگیری مائده هژبری

رضا رشیدپور در برنامه حالا خورشید گفت:

ما یک شاخ داریم در فضای مجازی, و یک شاخ هم در فضای حقیقی, یعنی طرف شاخ است. البته این که سهل است در برخی موارد طرف سر شاخه است.
ما در سال ۲۰۱۰ یک سرشاخه داشتیم به نام جمشید بسم الله, می گفت داداش دلار باید بشود ۲۹۰۰ بلافاصله این اتفاق می افتاد. الآن از ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۸ رسیده ایم به جمشید استغفرلله؛ این فرد همان کارها و فعالیت ها را با ادبیاتی متفاوت انجام می دهد.الآن می نویسد با سلام و احترام سهم ما را بدهید.

جمشید استغفرلله فردی ست که با ارز دولتی که قرار است صرف بهبود معیشت مردم شود, موز وارد کشور می نماید. حالا باز هم این جمشید چیزی را وارد می کند که میتوانیم بخوریم.

ما اکنون جمشید نعوذبالله را داریم که برای خودش در ماداگسکار شرکت ثبت میکند. از شرکت خودش در تهران سفارش واردات می دهد به شرکتش در ماداگاسکار, ارز را از دولت می گیرد, موز که سهل است, قمپز را هم وارد کشور نمی نماید؛یعنی دیگر هیچ چیز نمیتوانیم بخوریم.

ما در فضای حقیقی هم شاخ داریم و هم سر شاخه؛ همانطور که حواسمان به شاخ های فضای مجازی بوده است, حواسمان به سر شاخه های فضای حقیقی هم باشد. امیدوارم حواستان باشد که مردم خیلی خوب رصد می کنند و خیلی خوب می فهمند.

باید دید برخورد با شاخ های اینستاگرام مثل دستگیری مائده هژبری موجب ادامه برخوردها با مفاسد اقتصادی هم خواهد شد یا نه! نظر شما چیست؟

گردآوری: سایت حیاط خلوت

منبع: سیمرغ

♥ جذاب ترین مطالب امروز را اینجا ببینید

اینم ببین!

تصاویر جدید هنرمندان در شبکه های اجتماعی(۱۴۵)

تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام ، فیسبوک و توئیتر امروزه به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *