خانه > اخبار ایران و جهان > پرسپولیس با تعویض طلایی برانکو تیم تراکتورسازی را در تبریز شکست داد

پرسپولیس با تعویض طلایی برانکو تیم تراکتورسازی را در تبریز شکست داد

تراکتور ۱ – پرسپولیس ۲؛ کمال کامیابی نیا؛ تعویض طلایی برانکو!

پرسپولیس در هفته دوم لیگ برتر در حضور ۴۰ هزار تماشاگر ورزشگاه یادگار امام تبریز با بردی دشوار در خانه تراکتورسازی شش امتیازی شد و به صدرجدول لیگ برتر صعود کرد.

به گزارش حیاط خلوت به نقل از ورزش‌سه، در این بازی سخت که با حملات پرسپولیس آغاز شد ابتدا پرسپولیس با گل گادوین منشا(۱۳) از حریف پیش افتاد اما تراکتور با گل زیبای حاتمی (۴۱) بازی را به تساوی کشاند. با این حال سرخ ها بازهم  در نیمه دوم گل زدند و با ضربه کامیابی نیای تازه وارد موفق به شکست تراکتور شدند.

 

پرسپولیس با تعویض طلایی برانکو تیم تراکتورسازی را در تبریز شکست داد

ترکیب تراکتورسازی:
فرزین گروسیان، محمد ایرانپوریان، محمد نادری، محمدرضا مهدی زاده، شهرام گودرزی، علی طاهران(علی نصرآزادانی ۸۸)، مهدی کیانی، محمد ابراهیمی(۸۲ محمدرضا آزادی)، محمد نوری(فاخر تهامی ۸۱)، مهدی شریفی و فرزاد حاتمی.

 

ترکیب پرسپولیس:
علیرضا بیرانوند، حسین ماهینى، محمد انصارى، صادق محرمى، شجاع خلیل زاده، محسن ربیع خواه، محسن مسلمان(سیامک نعمتی ۸۷)، فرشاد احمدزاده، وحید امیرى(شایان مصلح ۸۹)، مهدى طارمى و گادوین منشا (کمال کامیابی نیا ۶۶).
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

 

شرح نیمه اول:
بازی دو تیم پرسپولیس و تراکتور درحالی آغاز شد که ترکیب دوتیم نشان می داد مربیان برای بردن و سه امتیاز به این بازی آمده اند. حضور چهره های آشنای دوتیم مثل یحیی گل محمدی و محمد نوری و فرزاد حاتمی که قبلا لباس پرسپولیس را پوشیده اند و در این سو هم فرشاد احمدزاده، کریم باقری و شجاع خلیل زاده تراکتوری های سابق بودند.
پرسپولیس بازی را با پرس بسیاربالا و فشار روی خط دفاع هافبک تراکتورسازی آغاز کرد و خیلی زود بربازی مسلط شد به طوری که در ده دقیقه اول بازی عملا تراکتورسازی را تحت فشار گذاشته بود. این فشار در دقیقه سیزده نتیجه داد و گادوین منشا ضربه آزاد مستقیم روی خط محوطه هجده قدم را با ضربه بغل پای دقیق و فنی به گوشه دروازه فرستاد.
پرسپولیس بعد از گل هم کمی برتر بود اما هرچه از زمان بازی گذشت تراکتورسازی توانست با بردن جنگ میانه میدان چند موقعیت خطرناک روی دروازه پرسپولیس خلق کند. عاقبت فرزاد حاتمی در دقیقه ۳۹ روی اشتباه مهلک شجاع خلیل زاده توانست دروازه بیرانوند را با یک ضربه زیبای زمینی باز کند.

 

شرح گل ها:

تراکتور ۰  – پرسپولیس ۱ : دقیقه ۱۳ سانتر حسین ماهینی روی خط محوطه جریمه را داور ضربه مستقیم آزاد اعلام کرد. گادوین منشا ضربه خطا را به گوه دروازه تراکتور فرستاد تا اولین گل فصلش را در این دیدار حساس به ثمر برساند.

تراکتور ۱  – پرسپولیس ۱ : دقیقه ۴۲ اشتباه شجاع خلیل زاده پشت محوطه جریمه و ضربه بد او به محمد نوری رسید. نوری توپ را پشت محوطه جریمه به حاتمی داد و حاتمی از روی خط با یک شوت زمینی به کنج دروازه بیرانوند فرستاد.

 

دقایق حساس:

*دقیقه ۲۸: سانتر بلند در گوشه سمت راست محوطه جریمه به مهدی شریفی رسید. او با دریبل محمد انصاری توپ را به مرکز محوطه جریمه آورد. پاس شریفی مقابل دروازه ای که فقط بیرانوند بود به حاتمی رسید اما صادق محرمی ضربه مهاجم تراکتور را دفع کرد تا خطرناکترین موقعیت تراکتور هدر برود.

دقیقه ۳۱: منشا می توانست خودش را دوگله کند. ضربه کرنر مسلمان در برگشت به منشا رسید که روی خط شش قدم ایستاده بود. ضربه منشا را دروازه تراکتور به کرنر فرستاد

دقیقه ۳۲: تراکتور می توانست بازی را به تساویپ بکشاند. سانتر تیز ایرانپوریان روی سر حاتمی فرود آمد. ضربه خطرناک حاتمی از بالای دروازه بیرون رفت.

دقیقه ۴۲: سانتر صادق محرمی از سمت راست به منشاه رسید اما او روی تیر یک ضربه را به بیرون زد.

دقیقه ۵۴: حرکت وحید امیری در گوشه شش قدم با ضربه او همراه بود اما مدافع تراکتور توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه ۵۹: سانتر تند و تیز احمدزاده را مدافع تراکتور روی سر طارمی و از مقابل دروازه به کرنر فرستاد.

دقیقه ۶۲: ضربه خطا را احمدزاده خیلی سریع به امیری داد. پاس امیری در هجده قدم را طارمی با پشت پا به منشا داد. ضربه محکم منشا با اختلاف کم از بالای دروازه بیرون رفت.

دقیقه ۶۷: اوت بلند وحید امیری در رفت و برگشت گوشه سمت چپ محوطه جریمه به کامیابی نیا رسید. ضربه شوت محکم کمال کامیابی نیا به کنج دروازه تراکتور چسبید.

دقیقه ۷۶: در ضدحمله خطرناک تراکتور توپ در یک فضای خالی به مهدی شریفی رسید. شریفی در موقعیت تک به تک با بیرانوند تعلل کرد و دروازه پرسپولیس باز نشد.

دقیقه ۸۸: سانتر بلند روی دروازه را پرسپولیس را فرزاد حاتمی به سر به شریفی پاس داد اما بیرانوند بازهم توپ را از مهاجمان تراکتور گرفت.

دقیقه ۹۰+۲:  در یک ضد حمله از راست توپ روی دروازه پرسپولیس ارسال شد، حاتمی بازهم با سر توپ را به بیرون فرستاد اما ضربه سر مهاجم تراکتور را بیرانوند جمع کرد.

♥ جذاب ترین مطالب امروز را اینجا ببینید

اینم ببین!

خسرو حیدری مهمان برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری

خسرو حیدری مهمان امشب برنامه دورهمی خواهد بود. به گزارش حیاط خلوت، جمعه شب برنامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *